Як цінності формують реальність

Поділитись

Кожна людина, знає про це чи ні, будує своє життя на принципах. Це прості уявлення про світ, які слугують маяками у час прийняття рішень та на порозі життєвих виборів. Так само і проєкти будуються на цінностях. І це не про те, що написано в посадових інструкціях чи на сайті, а про те, чим керується власник і працівники кожного дня.

Цінності будь-якої справи диктують не тільки напрям руху розвитку, а й підказують як відповідати на скарги, реагувати на плагіат, з якими медіа працювати та на які компроміси йти.

Кожен вибір та рішення має відголос цінностей, що закладені в основу компанії

Цінності проєкту “Пошуршимо?” проросли на фундаменті моїх особистих цінностей, бо по-іншому не вмію і не хочу. У певний момент я зрозуміла, що бавитися в сірій зоні компромісів – не моя історія. Я люблю дивитися в корінь і це працює на усіх фронтах: і в особистому житті, і в реалізації проєкту.

ПРАВДА

У житті або вона є, або її немає. Щодня ми приймаємо рішення, які зводяться до одного — ти або щирий по відношення до себе, своїх думок, відчуттів, до людей, клієнтів і працівників або ні. Я не бачу позиції посередині.

У шуршаннях це основа в команді, спільноті, колабораціях і в усьому тому, що ми створюємо. Я не люблю прикрашати реальність, я люблю її робити класною і показувати як це було і як може бути, щоб кожен читач блогу, користувач планеру чи учасник спільноти міг пройти цей шлях зі мною.
Немає ідеальних людей і проєктів. Визнавши свою неідеальність, жити стає набагато простіше та веселіше:)))

УКРАЇНСЬКА МОВА

Я пройшла еволюцію від суржику, відсутності свідомої позиції до розуміння, що я хочу жити в Україні як ніде інде, творити українською, а не будь-якою іншою мовою.
О так, я прекрасно розумію можливості СНД ринку і також маю можливість розвивати проєкт англійською, зробивши його глобальним. Проте щодня переконуюся наскільки важливим є творити у злагоді зі своїми цінностями й не гнатися за лавами опортуністів.

Я створила один із перших україномовних планерів на ринку і так саму супер класну україномовну платформу для саморозвитку. Пишаюся та вбачаю у цьому величезну перевагу та цінність. Бо дерево без коріння вмирає.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

У першу чергу перед собою за те, що ми створюємо. Я людина з гіпервідповідальним перекосом і команда в нас підтягнулася така ж:))) Тому це прямо впливає на розуміння того, що “Пошуршимо?” робить свою лепту кожним словом чи майстер-класом, а це в свою чергу є фундаментом в розумінні понять якості й професіоналізму.

Проєкт — наслідок мого рішення взяти 100% відповідальності за своє життя:) Тому до цього закликаємо кожного через планування, аналіз себе й своїх цілей.

ЛЮДИ

Коли я писала на блог історію про себе 4 роки тому, то почала її з фрази: “люди — це найцінніше в житті”. Тоді я говорила про себе, а зараз це зерно проросло в основу “Пошуршимо?”. Тут все про людей і для людей. Це і про команду, і про наш закритий клуб, і про читачів блогу. Якщо тримати в голові, що всі ми люди зі своїми, мріями, цілями, слабкостями, етапами життя та страхами, то стає куди простіше створювати щирий, якісний і релевантний продукт, а не блискучу обгортку.

Скажу відверто, що з чіткими цінностями спочатку складніше, ніж без них. Постійно потрібно приймати вольові рішення. Це як в народній мудрості: важче сказати гірку правду, ніж солодку брехню. На початку інколи хочеться зробити так, щоб легше: збрехати, щоб довго не пояснювати, не сказати, щоб не вибачатися, не визнати помилку, щоб не соромитися. Тоді ти втрачаєш маяк і пливеш за течією, не розуміючи чому все так складно, чому ти почуваєшся як гівно і чому в твоєму житті так давно не було радості й драйву.

Коли ти будуєш своє життя у злагоді з цінностями, то на диво все стає простим і прозорим. Ти робиш так, бо по-іншому не можеш. Зате в тебе немає “задніх” думок після певних дій чи слів, тебе не гризе совість, навколо люди, яких ти поважаєш і якими захоплюєшся. А ще з’являється море енергії, бо ти щиро віриш у те, що робиш!

ВІДКРИТО ВЕСНЯНИЙ НАБІР У СПІЛЬНОТУ “ПОШУРШИМО?”.

Закриття реєстрації – 8 травня.  Приєднуйтесь до нас!

This image has an empty alt attribute; its file name is спільнота_пошуршимо_долучитися_футер2-1024x244.jpg

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше