Лютневе натхнення або страх, емоції та брейншторм

admin
Поділитись

Привіт, друзі! Щаслива вас вітати в лютому! Як справи? Цей рік розпочався надзвичайно жваво: багато навчання, подій і людей навколо. Я зробила кілька потужних висновків, які вам також можуть бути актуальними: 

Страх обмежує мрії

Так, саме в такому формулюванні. І якщо не зупинитися, то він може не тільки обмежити, а і вбити їх на корені. Ви можете подумати, що я драматизую, але це не так.

Я бачу на собі як упередження щодо того, що мені страшно, що це нове, що я такого ніколи не робити ледь не змусили мене відмовитися від улюбленої справи та посіяли зерна сумніву на кілька років. Я на той момент вже почала вести блог “Пошуршимо?” і на початку мої статті лайкали і читали лише мої батьки і друзі:) І я страшенно боялася, що хтось мене осудить. Що комусь не сподобаються мої думки чи загалом я. 

Тому кожного разу, коли я натискала кнопку ПУБЛІКУВАТИ, я переборювала свій страх. І напевно тільки зараз я розумію силу цих маленьких перемог, адже я створюю справу своєї мрії і кайфую від того, що  я роблю!  

Малі кроки і надбудови  із них – це шлях до великих результатів

Минулого тижня я проходила навчання по дизайну мислення в Lviv Business School. Спікером був Олександр Акименко, засновник PLATFORMA і YES&Design, та один учасників видавництва книги “Творча впевненість”. Про дизайн мислення я напишу окрему статтю, але розкажу вам один випадок. 

Ми розробляли рішення для локального бренду, використовуючи техніку брейншторм. Це коли ви кидаєте будь-які ідеї, навіть супер навіжені та дурні, для того, щоб потім їх відсіяти та сформувати зерно рішення, необмежене рамками нашого мислення. 

Так от фраза, що мене надихнула звучала так:

“Ви озвучуєте ідею на для того, щоб її реалізували прямо зараз, а для того, щоб вона стала фундаментом для наступної ідеї і так через 10-ки ітерацій ви знайдете те креативне рішення, заради якого все це розпочиналося”

Розумієте в чому суть? Якщо перенести це на досягнення цілей, то маленькі перемоги і кроки мають величезне значення, бо на них ви будете будувати свою мрію.

Я одного разу підписалася на розсилку LVBS, бо мені дуже хотілося знайти джерело знань та нетворку в Україні. Це було за 5 років до того, коли я почала там вчитися, але я вже зробила маленький крок. Потім я побачила класну подію та пішла на неї. Потім я побачила коротку програму, яка коштувала не так дорого порівняно і долучилася на неї. На тій програмі я виграла стипендію і тепер навчаюся на програмі “Інновації і підприємництво”. 

Чому я це вам розказую? Бо все почалося лише з підписки на емейл розсилку. Банально, так?

Я і мої емоції – це не одне і те саме

Цього місяця нашою темою в Спільноті “Пошуршимо?” є “Емоційний інтелект” з психологом Іриною Юськовою.

Мені дуже запам’яталася одна думка: ми і наші емоції – це не одне і те саме.

Тобто якщо ви думаєте, що ви зла або недобра люидна, бо гнівно відповіла на неприємний коментар, то це не так. В цій ситуації у вас виникла емоція гнів, ви її провідчували і виявили в досить жорсткій формі.

Так от це зовсім не означає, що це суть вашої натури:)))))) це означає, що якщо вам з цим некомфортно, то можна попрацювати з формою вираження гніву, але ні в якому разі не притлумлювати його в собі. Бо він залишиться в архіві ваших невиражених емоцій, накопичиться і як цунамі вирветься в найневідповідніший момент. 

Для мене це відкриття!!! Немає поганих емоцій і навіть роздратування чи елементарна злість – це така сама невід’ємна частина нас, як і радість:) Питання лише у формі вираження. Про це в нас буде багато матеріалів на блозі і цілий майстер-клас в спільноті.  Ви ще можу заскочити в останній вагон та пропрацювати цю тему з нами тут>>> 

Напишіть в коментарях, яка з думку №1, №2 чи №3 вас зачепили найбільше і які висновки ви зробили? 

Бажаю вам чудового лютого. Здійснюємо натхненно.

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше