Сторінка в день, що змінить вас. Огляд книги “Зберігайте спокій””

admin
Поділитись

Уявіть, що кожного дня цього року ви будете рости на 1%. Маленька думка провокує аналіз і роздуми, це випливає в рішення, а рішення –  в дії. А тепер уявіть, що кожного дня ви отримуватимете конкретну думку, що може перевернути ваше уявлення про життя і себе догори ногами? Вам задають питання і дають цілий день, щоб над ними подумати…. 

Ну от, ця книга саме про це. “Зберігайте спокій” дуже особливе читання. Для мене книга абсолютно інакша і потужна.

Формат: читати сторінку в день. Так, 365 днів і 365 сторінок. Сторінка в день, що змінить життя. 

Вона стала моїм невід’ємний ранковим ритуалом та чудовим базисом для ранкових сторінок. Читайте тільки кілька думок і ви відразу зрозумієте рівень глибини і цінності:

НЕ ЗВЕРТАТИ З ОБРАНОГО ШЛЯХУ І МАТИ МИР В ДУШІ (15 СІЧНЯ)

Спокій випадає на долю лише тим, хто виробив у собі незмінне, стійке судження; усі інші то опускають руки, то знову беруться  за своє – усе хитаються між тим, що покинули, і тим, чого знову прагнуть. Яка причина тих хитань? Людська думка. Хто її найхисткішу узяв замість керма, той не може спостерігати нічого певного (Сенека)

Якщо ми маємо ясне бачення, то можемо бути впевнені в собі. Це не означає, що ми будемо на 100% знати, що робимо все правильно; ми й не мусимо мати таку певність. Натомість можемо бути спокійні: шлях, яким ідемо, – правильний. І нам не потрібно весь час порівнювати себе з іншими, щомиті змінювати власну думку залежно від найновішої інформації. 

Спокій і душевний мир – у тому, щоб визначити власний шлях і йти ним: дотримуватися обраного напрямку (за потреби, звісно, вносячи корективи) і не зважати на сирен, які спокушають крутити кермо і розбитись об скелі

ПЕРЕШКОДА ДО ЩАСТЯ (17 ЛЮТОГО)

“Неможливо поєднати щастя зі стогоном, що нам чогось бракує. Щастя має все, чого прагне, воно не повинне відчувати голоду чи спраги (ЕПІКТЕТ)

Ми кажемо собі: “Я буду щасливим, коли завершу навчання”, “Я стану щасливим, коли мене підвищать по службі, коли закінчиться дієта, коли зароблю гроші, яких вічно бракувало моїм батькам”. Психологи називаються це  “щастя за умови”. Воно як обрій: можна йти кілометр за кілометром і так і не добратися до нього. Навіть не наблизитися. 

Жити передчуттям, пристрасно уявляти бажане, мріяти про щастя, що чекає в майбутньому, означає отримувати задоволення від самого тільки очікування. Але це також означає втрачати можливість бути щасливим тут і тепер. Придивіться до своїх більше, краще, колись і ви побачите, що вони заважають вашій радості. Вибирайте: мрії або щастя. Як казав Епіктек, це речі непоєднувані. 

Читали цю книгу? Хотіли би?

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше