Повертаємося в робочий ритм натхненно і безболісно

admin
Поділитись

Відпустка, довгі вихідні та свята – це все вибиває нас зі звичної колії.  Ми відпочиваємо, розслабляємося, змінюємо свій ритм та режим, а потім ламаємо собі голову як повернути свою продуктивність і тонус. Знайомо?

Я сама недавно повернулася з новорічної відпустки і пропрактикувала конкретні лайфхаки, що допомогли швидко, безболісно і натхненно повернутися в свій робочий ритм. Дивись відео⠀

Дайте собі адаптаційний період

Не намагайтеся виконати 100% запланованих справ на початку року. Звісно, ми придумали багато всього прекрасно, цікавого… і вже руки чешуться почати робити все. Але дайте собі тиждень-два як час, щоб повернутися у свій режим.

Використайте цей час, щоб налагодити свій звичний режим, кількість сну та майбутні плани. Це точно сприятимете кращій адаптації свого організму до нового розпорядку дня.

Не починайте змінювати все і одразу.

Набагато краще сфокусуватися на кількох цілях, а не на всіх, що ви запланували на рік. Так ми довше будемо ресурсними та зберігатимемо нашу мотивацію на цілий рік. Наше завдання виконати всі завдання протягом року, а не вигоріти в перший місяць. Наш ціль – це регулярні зміни та вдосконалення.

Розгрібайте термінові задачі.

Не беріть одразу вирішувати ці завдання. Проаналізуйте їхню важливість у даний момент. Скористайтеся матрицею Ейзенхауера для зручності. Визначіть, що справді необхідно та реалізовуйте. Зберіть 5-10 важливих задач, а інші залиште на інші тижні. Важливо також приділити час важливим нетерміновим справам, які наближують вас до мети (це може бути пошук цікавих місць, вивчення мови або новий курс).⠀

Почніть практикувати неметушливий ранок

Встаньте раніше ніж зазвичай(але так, щоб комфортно було) і присвятіть годину собі. Це супер важливо, тому що це задає ритм і настрій дня.

Дайте собі відпочити

Відпочинок – це ресурс натхнення і джерело нашої енергії. Це не просто перегляд серіалів та фільмів, а також виділення часу на визначення того, що нас надихає і що ви можете зробити для поповнення ресурсів.

Дивіться відео тут:


Сподіваюся, що ці поради вам були супер корисні і ви зможете влитися у свій ритм по-новому у цьому році!

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше