Якщо ви граєте самі, ви програєте тим, хто грають в команді. За лаштунками команди

Поділитись

“Абсолютно неважливо наскільки геніальний ваш розумі чи стратегія. Якщо ви граєте самі, ви програєте тим, хто грають в команді.”   Рід Хоффман.

Привіт, друзі! Сьогодні особлива стаття, до якої проєкт “Пошуршимо?” ріс 5 років.

У своїй історії я писала, що люди — це основа! А люди, з якими ти створюєш проєкт своєї мрії — особливо важливі. Бо ви разом здійснюєте свої мрії через реальні дії та зміни. Таких людей потрібно пошукати, ви маєте збігатися як пазли у баченні та компетенціях. Але коли ти їх знаходиш, то не уявляєш як ти все це робив до цього?

Рада вас познайомити з кістяком команди “Пошуршимо?”. Разом ми створюємо натхнення, красу і користь для вас. Наше завдання — реалізувати проєкт, що робить глибокі внутрішні зміни та дає всі інструменти для того, щоб більше людей взяло відповідальність за своє життя та свої мрії. Власне “Пошуршимо?” створений саме для цього. Але хочеться розказати про нашу команду трохи глибше, ніж просто опис компетенцій людини. Тому доречний до майстер-класу місяця буде і перелік звичок кожного з нас. Отож, давайте познайомимося.

Таня Пилипчук, авторка та засновниця

Якось я зрозуміла, що немає сенсу чекати здійснення своїх мрій, їх потрібно почати здійснювати зараз. Мені було 19, я вчилася не там, де хотіла і загалом не знала, чим я хочу займатися. Я чітко пам’ятаю момент, коли я у цьому завислому стані просто вирішила робити маленькі кроки регулярно. Ходила в комп’ютерний клас (OMG, так в мене тоді не було навіть ноутбука) і слала своє резюме на work.ua.

Але це рішення принесло мені все далі: усвідомлення, роботу, подорожі світом, людей, себе і життя своєї мрії.

Звички:

 • пишу статті, публікація і пости щотижня
 • намагаюся читати мінімально 1 книгу в місяць
 • планую (день, тиждень, місяць, рік)
 • ранкові сторінки, коли лежить душа
 • медитація 5 хв, але щодня
 • склянка води зранку
 • спорт щодня (навіть якщо це 10 хв)

Олег Пилипчук, стратегічний партнер та натхненник

За кожною перемогою, стоять люди, що у потрібний момент сказали “Все буде добре. Не зупиняйся”. А моментів, коли мені треба було це почути — мільйон. Бо за гарними блокнотами та крутою спільнотою є море переживань, сумнівів, розчарувань і загалом страху. Створювати щось нове вимагає зусиль, саме тому дуже важливо крокувати по життю з людиною, що вірить в тебе як ніхто, при цьому зможе дати конструктивну критику і свій фідбек.

Мені пощастило, що ця людина ще і крутий стратег, який відіграє величезну роль у довгостроковому розвитку проєкт. Тому якщо вам здавалося, що такі питання як створити і надрукувати перший блокнот, почати продавати роздруківки, замовити розробку брендбуку, заснувати спільноту з’явилися самі по собі, то знайте що тут не обійшлося без копняка збоку.

Звички Олега:

 • 0 часу в соціальних мережах (так, це можливо:)
 • читати кожного дня
 • футбол щотижня
 • не брати телефон до рук зранку

Ольга Архипчук, PR та комунікаційний менеджер

Оля виділяється з натовпу відразу: гучною мовою, сміхом і вогником в очах. Коли ми вперше зустрілися, то в мене було дежавю своєї першої співбесіди, коли я будь-що шукала способів реалізації. Напевно, якщо обрати слово, що характеризує Олю, то це бути UNSTOPPABLE. Цьому в підтвердження є те, як ми власне познайомилися: Оля мені сама написала на e-mail про те, як їй подобається проєкт і як вона б хотіла долучитися до команди (яка на той момент складалася з мене та фріланс розробник).

Звички Олі:

 • кожного дня ввечері писати план на день, кожної неділі план на тиждень 
 •  для ранкового підйому мати конкретне завдання/причину, щоб не проспати та одразу зробити ту справу, не заглядаючи в телефон
 • перерви під час роботи використовувати ефективно: тримати робоче місце в порядку або перегляд коротенький відео по маркетингу чи англійській
 • кожного дня взаємодію з англійською (спілкуюся в Tandem чи дивлюся відео або опрацьовую книгу)
 • раз на місяць проводжу чистку фото та записів в телефоні
 • кожен місяць книга зі свого чек-листу (зараз міксую книги по маркетингу з книгою про розвиток мозку)
 • за годину до сну ніяких соц. мереж та телефонних розмов
 •  на ранок зазвичай готую вівсянку з фруктами
 • кожного тижня планую піти на подію, поїздку, декілька зустрічей з друзями або заняття французькою ( правило активних вихідних)
 •  читати свої топ-канали в телеграмі кожного дня
 • кожним 2 дні шукаю ідейки по креативу та оформленню візуалу
 •  нова звичка, що формується : шукати більше матеріалів англійською для університету. 

Марі Федорова, мінімалістка, авторка проєкту SortMeUp та графічна дизайнерка роздруківок.

З Машею в нас цікава історія знайомства, адже ми перетнулися тоді, коли Маша ще тільки формувала свою ідею проєкту і не була дизайнером. І це було всього рік тому. За цей рік Маша створила крутий проєкт про розхламлення та мінімалістичне мислення, запустила свою програму “Нічого зайвого” та перепрофілювалася з хіміка в графічного дизайнера:) 

Коли я сама створювала усі планери і роздруківки, то знала, що це буде перше, що я хочу делегувати. Адже я зовсім не дизайнер, вивчила фотошоп в обмін на уроки англійською в Індонезії й мені вартувало багато зусиль оформити графіку загалом. Проте коли я затвердила новий брендбук, я зрозуміла, що назад дороги немає і що мені потрібна людина з класним смаком та розумінням проєкту.

Так наша співпраця з Машею переросла в трішки інший напрямок і я цьому дуже щаслива, адже тепер наші воркбуки стали яскравішими і натхненнішими. А в мене є привід подзвонити Маші зайвий раз:)

Звички Маші:

 1. випивати зранку стакан води
 2. записувати всі справи одразу в планер або додаток MaxDone
 3. записувати свої витрати і в кінці місяця зводити в таблицю витрати-доходи
 4. обережно складати одяг на своє місце ОДРАЗУ або в пральну машину. Інших варіантів немає
 5. писати 2-3 пости або тексти на тиждень за будь-яких умов

Також в команді “Пошуршимо?” є фрілансери, що допомагають з конкретними задачами: розробники, UX дизайнер, бухгалтер.

Так по шматочку натхнення від кожної людини нашої команди ми створюємо “Пошуршимо?”, кожного разу думаючи: що можна зробити крутіше, як можна дати більшу користь і ефект, як удосконалити досвід і результати учасників. І тепер я дуже щаслива, що коли ви будете читати наступні статті, отримаєте свій планер чи видрукуєте роздруківку, пройдете майстер-клас чи долучитеся до нас в спільноту, ви буде знати, хто за цим усім стоїть, а саме команда “Пошуршимо?”.

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше