Найбагатший чоловік у Вавилоні: багатство, що в тебе в голові (огляд книги)

admin
Поділитись

Доброго ранку, друзі! Сьогодні пишу огляд маленької книжечки (паперова>>>електронна>>>>), що несе багато мудрості не тільки про фінанси, способи поступового збагачення, а і про життя. Адже фінанси — це невід’ємна частина нашого кожного дня. Від них залежить наш добробут і здійснення наших мрій. Такий світ.

І що я зрозуміла з цієї книги, що світ був таким завжди:) Це ми думаємо, що ми живемо в епоху капіталізму і зустрічаємося з питаннями: як заощаджувати, куди вкладати заощадження, як збільшувати своє багатство…. А виявляється ті самі питання задавали собі ще в старому Вавилоні… Тому ми не одні:)

Книга побудована на кількох історіях, які об’єднують філософію життєвих виборів, вмінню виробляти нові звички та вчитися. Отож читаємо цитати і надихаємося вчитися новому


Мудрість наших вчинків – це результат мудрості наших думок, а думки – не що інше, як розуміння.

Слухайте уважно, що я казатиму. Сперечайтеся зі мною про почуте. Обговорюйте це між собою. Глибоко засвоюйте ці уроки, щоб самим посіяти у своїх гаманцях зернята багатства.

На всіх людях лежить тягар: вони мають більше бажань, ніж можуть здійснити. Кажу вам: як бур’ян росте в полі, коли землероб лишає його коріння, так само буйно в людях зростають бажання, коли є можливість їх задовольнити. Ваших бажань сила-силенна, а тих, що ви можете задовольнити – обмаль. Ретельно вивчіть звички свого життя. Саме в них найчастіше виявляються витрати, що їх можна в розумний спосіб скоротити або від них відмовитися.

Багатство – це дохід, який людина створює.

Навчившись виконувати одне невелике, але конкретне бажання, чоловік навчається виконувати й більші. Саме так нагромаджується багатство: спочатку малими сумами, а потім – великими, коли людина вчиться і стає здібнішою. Бажання мають бути прості й чіткі. Якщо їх забагато, вони розмиті та недосяжні для людини, тому віддаляють її від власної мети.

Розвивайте свої здібності, навчайтеся, набирайте мудрості, опановуйте нові навички і дійте так, щоб поважати себе. Там ви здобудете впевненість для досягнення мрій, які треба ретельно обирати.

Богиня удачі віддає перевагу людям діла.

Немає таких нещасть, що тривають без кінця.

Якщо хочеш допомогти другові, роби це так, щоб тягар твого друга не ліг тобі на плечі.

Безнадійний борг – це наче глибока яма, в яку ти швидко падаєш і з якої довгими роками не можеш вилізти. У цій ямі – смуток і катяття, над нею сонце ховається за хмарами, а ніч сповнена безсоння. Тому краще трохи обачності, ніж багато жалю.

Якщо оминаєш роботу, успіху не матимеш.

Якщо думаєш про те, який гарний будинок збудуєш, то яка різниця чи важкі бруси й чи далеко від криниці, з якої ти береш воду для змазки. Пообіцяй мені хлопче: працюй з усієї снаги. Виріши, до чого хочеш йти, а тоді праця приведе тебе до мети.

У житті знайдеться місце для всього. Я радію, що робота – то не тільки для рабів. Якби так було, у мене забрали б найбільшу насолоду. У моєму житті є багато того, що мене тішить, та ніщо не може зрівнятися з працею.

ОТРИМАЙТЕ 10% знижку на книгу, багато роздруківок та майстер-класів.  Долучайтеся у Спільноту Натхнення!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше