Чи реально виробити в собі звичку планувати? // Копнячок замовляли?

admin
Поділитись

“Найкращий спосіб передбачити майбутнє — це вигадати його” @Алан Кей

Ми часто думаємо над тим, як вдосконалити наше життя. Як почати вставати раніше? Як встигати більше? Як урізноманітнити свої будні? Як зробити вихідні активними? Ці та інші ідеї час від часу вирують у наших думках, проте дуже часто розбиваються об реалії рутинного життя, об нашу лінь і бажання подивитися серіали.  Ми прагнемо до більшого, але робимо менше. І тому, такі думки лише пригнічують:(

Сьогодні буде маленьке нагадування про те, що все наших руках! Так, саме нам творити своє майбутнє, адже хто як не ми знає, до чого ми прагнемо і що збираємося принести в цей світ?

Я підготувала кілька копнячків, ціль яких – нагадати, схаменути, мотивнути і підштовхунти до того, щоб нарешті взяти 100% відповідальності за своє життя. Планування тут незамінний помічник і, прочитавши книгу “Сила звички”>>, я задумалася, чи реально виробити звичку планувати. Відповідь знайшлася сама собою:

Навчившись у щось вірити, люди переносили це вміння на різні аспекти  свого життя, аж поки зрештою не починали вірити, що можуть змінитися. Саме віра була тим складником, що перетворював змінений цикл звички на усталений спосіб поведінки. Саме тому ми точно знаємо одне: щоб назавжди змінити якусь звичку, люди мусять повірити, що це можливо.

Поставте собі ціль – планувати кожного дня!

Не витрачати час на пусті балачки, зайві дзвінки та повідомлення, свідомо ставитися до витраченого часу і частіше запитувати “Чого я хочу від життя?”. Можливо, ви задумувалися над тим, як успішні люди знаходять час для планування. Особливого секрету нема, просто вони нотують свої ідеї та плани, коли мають вільну хвилинку, а не відволікаються на дрібниці.

ДІЯ 1. Знайдіть свій сигнал, що буде нагадувати про планування:  ручка і блокнот біля ліжка, будильник. Перевтори планування на ранковий ритуал: коли п’єш каву, коли їдеш на роботу, коли чистиш зуби.

Якщо ви вже написали план на день або тиждень, то дотримуйтеся його!

Годі відкладати будильник щоранку, годі дивитися передачі, які не викликають роздумів, годі спілкуватися з людьми, які не розвивають і не надихають вас. Займіться нарешті тим, про що так довго мріяли! Сплануйте поїздку закордон! Знайдіть мотивацію для англійської! Знайдіть роботу, яка вам подобається! Почніть займатися спортом! І побачите, що ваше життя зміниться і ви разом з ним!

ДІЯ 2. Тренуйте свою силу волі. В книзі “Сила волі”>> кажуть, що сила волі як м’яз, який потрібно тренувати. Тому не потрібно здійснювати все і одразу. Почніть з виконання однієї справи в день, але на 100% .

Плануйте не тому, що ви хочете, а тому, що можете!

Так, ви можете почати записувати ідеї, якщо вас щось надихає. Ви навіть можете планувати, коли хочете розібратися зі своїми справами. Плануйте тоді, коли нудно і ви зрозумієте, що життя таки доволі цікава справа! Це допомагає, коли виникає плутанина з тим, що робити, як і коли. Прописаний план завжди кращий за несказані ідеї.

ДІЯ 3. Знадійть зручний для себе спосіб. Планувати можна по-різному: на день, на тиждень, на місяць, на папері, в мобільному додатку, в екселі, в блокноті, в гугл календарі. Зробіть експеримент і спробуйте, що вам більше до душі. Але почніть прямо зараз, запишіть свої плани на день. Тут вам можуть допомогти безкоштовні роздруківки>>

Повірте, що планування змінить ваше життя!

Усвідомте, що ви керуєте вашим днем. Або ви його сплануєте, як вам потрібно, або це зробить хтось замість вас. Планування визначає наш спосіб життя і допомагає винайти свій статус КВО. Від цього залежить якими ви будете і як сформуєте ваш світогляд.

ДІЯ4. Сплануйте своє життя. Не відразу потрібно замахуватися аж так, але я дуже рекомендую спланувати хоча б рік наперед. Спробувати помріяти, і в той же час, скласти план здійснення своїх мрії. Це працює, незважаючи на те, що звучить так просто:)


Планування — це ключ до саморелізації.  Якщо зараз вам щось не подобається у вашому житті, подумайте, як це можна змінити. А якщо подобається майже усе – подумайте, як це можна удосконалити. Не обов’язково кидати університет чи звільнятися з роботи. Достатньо горіти справою і мати ідеї в кишені або ж знати, де їх можна знайти!

Копнячок подіяв? Напишіть в коментарях “ТАК”, якщо вам подобається такий матеріал і мені написати ще:)

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!


Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше