МОТИВАЦІЯ І ДЕМОТИВАЦІЯ: як з цим жити?(відео)

admin
Поділитись

Привіт! Ой скільки вже всього було написано на теми мотивації і демотивації в просторах інтернету і літератури. Ми шукаємо мотиваційні цитати, щоб нагадати собі про важливе. Ми слухаємо мотиваційних спікерів, щоб вони нам сказали щось нове. Проте, знаю з свого досвіду, що це все є дуже короткостроковими поштовхами і єдиний шлях контролювати рівень своєї мотивації – це зазирати частіше в себе і  думати про причини та наслідки.

Коли задачі чи ціль дуже великі, інколи ми зневірюємося на шляху до них. І тут дуже важливо розуміти себе, щоб не закинути все на половині і досягти своєї мети, не доводячи себе до морального виснаження і отримуючи задоволення від процесу. Більшість людей, які не довели свого задуму до кінця – жаліють про це. Бо зазвичай ми дуже вкладаємося в цю мету,  а результату в кінці кінців немає. Це розчаровує. Але з цього можна робити висновки про те, чому ми зупиняємося і як можна собі допомогти?

Про те, як плавно, гармоній і щиро до себе вибратися з цієї емоційної ями будемо шуршати в відео цього тижня.  Я прихильник щирості у відносинах з собою, а не сліпого наслідування течій позитивного мислення. Вірю, що якщо ти чесний з собою, то це вже міцний фундамент гармонійного розвитку.

4 СПОСОБИ НЕ ОПУСКАТИ РУКИ (ВІДЕО>>>)

ПІДСУМКИ

НІХТО НЕ БУВАЄ 100% ВМОТИВОВАНИЙ ЗАВЖДИ

Якщо хтось каже, що так – то я глибоко впевнена, що це неправда. Точніше це всесвітній обман в обрамленні позивного мислення і абсолютної мотивації. Тому перший кроки, визнати, що такий стан – це нормально. Не потрібно себе картати тим, що ви не продуктивні і не знаєте що робити далі. Краще проаналізувати, чому так сталося:)

ВМІЙ ВІДПОЧИТИ

Потрібно дати подихати своєму мозку і зробити перепочинок. Цей відпочинок більше для твоєї сили волі і ентузіазму. Плюс ти зможеш подивитися на все під іншим кутом, побачити можливості і опції. Повір, це працює.

СЕСІЯ МРІЯННЯ

Помрій та віднови свої емоційні мотиватори, що дали поштовх до здійснення цілей і до того, що ви почали рухатися до своєї мети. Коли ти розумієш свої внутрішні причини, тоді ти відновлюєш своє натхнення і продовжуєш рух. Як бонус, це дуже приємно мати таку традицію, кажу з власного досвіду.

НЕ ЗУПИНЯЙСЯ

Не дозволь своїй короткостроковій демотивації стати перешкодою у здійсненні своїх мрії. Результати і мрії варті того, щоб здійснити. Не зупиняйся!

ЗДІЙСНЮЙ НАТХНЕННО! Постав “+”  в коментарях, якщо поділяєш

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!


Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше