3 тези про те, як розгребти мільйон справ і нарешті сфокусуватися на важливому

admin
Поділитись

Я вважаю, що присвячувати час тому, аби видихнути, озирнутись і подумати, критично важливо. Щоб творити інновації та зростати, ви маєте бачити це якомога чіткіше. Нам потрібен час на себе, щоб мати змогу відділити кукіль від пшениці. На жаль, у нашу голодну на час еру в нас немає його за визначенням – потрібно цей час знайти самим.” Френк О’Брайен

Привітик! Сьогодні хочу послухати Френка і зупинитися, щоб подумати.
Подумати про те, куди ми біжимо? чи справді ми цього хочемо? чи справді наші цілі відповідають нашим цінностям і чи дійсно все, що я роблю має сенс? Бо часто ми так звужуємо своє бачення в межі своєї колії, що закриваємо очі на можливості і здавалося б очевидні речі.

Темою жовтня нашої спільноти планування і натхнення є ФОКУС і настільною книгою цієї теми є “Коротко і по суті”, якій я присвятила вже 2 частини огляду:

Коротко і по суті: як виділити головне і не розпорошуватися/ Частина 1>>>

Стережіться убогості зайнятого життя / Коротко і по суті/ Частина 2>>> 

Як так занурилася в цю тему, що зрозуміла її цінність ще більше.

ФОРМУЛА ПРОДУКТИВНОСТІ: це вміти визначати важливе і виділяти час, щоб фокусуватися на ньому. Таким чином ми можемо зробити круті результати, шляхом витрачення енергії на важливих речах.

Але питання важливості не таке просте, як здається. Бо часом ми думаємо, що термінове – це важливе, а часом, що емоційне – це важливе. І такі рішення не завжди відповідають реальності, погодьтеся? В кінці дня чи тижня ми розуміємо, що розпорошили свою енергію невідомо куди, не вирішили важливі справи і не маємо ніякого результату, а сил вже нема:)

Саме тому мені так сподобалися ідеї, що Грег Маккеаон озвучив в книзі. Він запропонував дорожню карту визначення важливого, про яку ми будемо говорити сьогодні.

Вибір

Ми завжди маємо вибір на що витрачати свій час. І якщо тобі здається, що у тебе унікальний випадок і ти такого не маєш – то знай, що це твій вибір так думати:) Думати, що в тебе немає вибору. Це саме стосується ідеї, що ось ти завершиш всі справи, відповіси на всі емейли, зробиш усе “важливе” і нарешті почнеш жити: реалізовувати проект мрії, більше читати, більше приділяти часу сім’ї і собі. Але цей час чомусь не настає. Чому? Бо це твій вибір не починати щось робити прямо зараз і відкладати все роками

Компроміси

Ти не можеш мати усе і займатися геть усім. Мультизадачність – це чудово, але наш мозок не може фокусуватися на двох речах одночасно. І тому, якщо ти розпорошуєш свою енергію на 10 хобі і непотрібні зустрічі, інстаграм і фейсбук, то логічно, що це твій компроміс не займатися тим, що дійсно має цінність.
Зараз ми багато чуємо про те, що ми можемо мати все і одразу зараз. Але це занадто солодко, щоб бути правдою. На жаль:)  Потрібно вміти відмовлятися від неважливого, що зазвичай важко і неприємно. Треба вміти казати ні, відділяти важливе від неважливого і фокусуватися на пріоритетах. ЗАВАНТАЖУЙ РОЗДРУКІВКУ ТУТ>>>

Гамір

Усе навколо гамір, і тільки дещо справді цінне. Це стосується проблем, стресів. людей, інших думок….. усього так багато навколо, що якщо за все думати і переживати, то не вистачить ні часу, ні сил на ту іскру цінного, чого так мало в житті. Сприймати проблеми як суєту і цінувати свої важливі складові життя – це і є щастя. Бо ти фокусуєшся на тому, що важливо саме для тебе.

Здійснюємо натхненно! Поставте “+” якщо ви маєте в житті подібний досвід.

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше