Ранковий підйом і його чудові наслідки. Частина 2 огляду книги “Чудовий ранок”

admin
Поділитись

Доброго ранку! Як мені приємно писати сьогодні другу частину огляду книги «Чудовий ранок»  (паперова>>>електронна>>>>) від видавництва “Наш формат”. Першу частину можна переглянути тут>>>

По-перше, тому що я роблю це зранку, коли весь світ навколо спить і це додає процесу внутрішньої інтимності і глибини.

По-друге, сьогодні нереально приємний тихий літній ранок, сонячний і теплий, тому особливо приємно писати на свіжому повітрі з своїм горням кави і з книгою поряд (якась ідеальна картинка мого життя, яке я уявляла років 10 тому:).

А по-третє, читаючи ваші відгуки на попередню статтю, я зрозуміла наскільки багато людей, так само як і я, кожного дня прагнуть до кращої версії себе. У мене найкрутіші читачі, правда! Задумуючись про це, ти розумієш, що ти не один, що є ціла спільнота людей, які працюють над собою на глибинному рівні, а не для фоточки в інстаграм і які дійсно розуміють, чому та чи інша фраза є такою важливою. Тому, натхненна цими думками (дякую вам за ваш супер відгук), продовжую другу частину цієї чудової книги.

Дуже люблю книги, які мають довгостроковий ефект і постійно нагадують тобі про ті чи інші обіцянки, які ти собі зробила під час їхнього прочитання. До таких хочу віднести «Сила звички» (читай тут>>), що ще досі (а вже пройшло більше року) є моєю настільною книгою і допомагає мені працювати над своїми щоденними ритуалами. Також, «Людина в пошуках справжнього сенсу» (читай тут>>), що завжди додає мені сили, коли важко і думаєш, що все не так (такі періоди бувають у всіх, повір). Ну і книга “Чудовий ранок”, про яку я думаю кожного ранку, коли вдається або не вдається прокинутися в 5-й ранку.

Скажу відверто, що відсотків 20% ранків я таки сплю довше. У випадках, якщо з огляду на вечірні тусовки не вдається раніше лягти або якщо відчуваю перевтому. І думаю це нормально.
Люблю чути свій організм, а не тупо виконувати вказівки. Більше того, я підписалася на 22-ти денний ТАВАТА виклик (фізичні тренування кожного дня), що спонукає мене більше звертати увагу на фізичне відновлення та здоровий сон не менше ніж 7 годин.

Але так сам відверто скажу, що 80% ранкового підйому – це круто. Я встигаю писати статті, робити тренування, читати, думати про стратегічний розвиток проекту, вивчати питання здорового раціону і відчувати оцю неспішність щасливого життя. Напевно, найбільшою перевагою ранкових підйомів для мене є – це відчуття паузи в щоденній рутині і кайф від моменту. Бо день і вечір зазвичай дуже активні, насичені спілкуванням, справами, проблемами і їх вирішенням. А ранок – це час для ідей і натхнення. Яке передаю сьогодні вам.


Того дня, коли ви вирішите, що більше не згодні миритися з посередністю, ваше життя зміниться назавжди. Воно зміниться, коли ви збагнете, що саме сьогодні – найважливіший етап. Коли ви зрозумієте, що важливо саме те, що відбувається тут і зараз, адже ваші щоденні рішення і дії визначають ваше майбутнє.

Життя – не лише бажати стати кимось, ким ви не є, або опинитися там, де вас немає. Жити – означає насолоджуватися тим, що ви маєте, любити себе таким, як є і послідовно покращувати і те, і інше.

Ніхто ніколи не вчив нас, що прокинувшись зранку зі щирим бажанням жити (навіть з ентузіазмом), ми можемо докорінно змінити життя.

Якщо замислитися, то в натисканні кнопки повтору сигналу будильника немає жодного сенсу. Це ніби казати: «Я ненавиджу прокидатися вранці під цей звук, тому я тиснутиму на кнопку знову, і знову, і знову.

Кажуть, що насправді ніхто не любить рано прокидатися, однак усім подобається почуття, яке переживаєш на світанку. Чимось нагадує фізичні вправи: чимало людей через силу йдуть до тренажерного залу, однак багатьом подобаються ті відчуття, які виникають після спортивних занять. Ранній підйом, особливо якщо є чітка мета, завжди наповнює людину силами на весь день.

Як прокидати рано: 

Крок 1: перш ніж лягати спати, чітко визначте свої наміри Пам’ятайте, ваша перша думка після пробудження зазвичай та сама, що й остання думка перед сном.
Крок 2: поставте будильник подалі від ліжка. Рух надає енергії
Крок 3: почистіть зуби. Додайте собі свіжості.
Крок 4: випийте склянку води. Поповніть свій водний баланс.
Крок 5: одягніть спортивний костюм і заслужіть ранковий душ

Незвичайне життя передбачає щоденні, постійні покращення у найважливіших аспектах (Робін Шарма)

На жаль, більшість людей упродовж життя перебуває на протилежному боці величезної прогалини у своєму потенціалі, що відокремлює нас справжніх від тих, ким ми могли б стати. Ми часто розчаровуємося у собі, шкодуємо, що не маємо постійної мотивації, не докладаємо зусиль і не отримуємо результатів у якихось сторонах життя. Ми витрачаємо забагато часу, думаючи про те, що потрібно зробити для досягнення мрії, але ми ніколи не переходимо до дії. Знаємо, що потрібно робити у певній ситуації, але не робимо цього послідовно.

Люди здебільшого настільки зайняті керуванням і підтримкою конкретної життєвої ситуації чи просто виживанням, що у них немає часу на те, щоб зосередитися на головному – на своєму житті. У чому різниця? Життєва ситуація – це поєднання зовнішніх обставин, подій, людей і місць, які нас оточують. Це не ми самі. Ми – це набагато більше, ніж наша життєва ситуація.
Ваше життя – це те, ким ви є на найглибшому рівні. Воно складається із внутрішніх компонентів, настанов і світогляду, звідки ви берете сили, якщо потрібно змінити життєву ситуацію.
Найбільший подарунок, який ми можемо зробити тим, кого любимо,- жити уповні, максимально реалізувати свій потенціал.

Зосереджуватися на прогалині в потенціалі шкодить чи допомагає?
Ми схильні звертати увагу на різницю між тим, де перебуваємо в житті, і тим, де хотіли б опинитися. Між тим, ким ми є, і нашим ідеалом людини. Проте проблема полягає у тому, що постійне акцентування на цій невідповідності суттєво шкодить нашій самовпевненості і самооцінці, змушує нас почуватися неповноцінними, адже недостатньо маємо, не досягнули бажаного і взагалі недостатньо хороші. На цю хворобу найчастіше страждають успішні люди. Вони постійно ігнорують або применшують свої здобутки, сварять себе за будь-які помилки і огріхи, і здебільшого не вважають, що вони добре працюють.
Іронія полягає втому, що зацикленість на прогалині в потенціалі позитивно впливає на успіх людей. Їхнє нездоланне бажання знищити розбіжності спонукає їх прагнути досконалості і змушує досягати нових вершин. Зосередженість на прогалині в потенціалі могли би бути продуктивним мотиватором, якби спиралася на позитивну і проактивну життєву філософію і не додавала відчуття власної неповноцінності. На жаль, так буває нечасто. Середньостатистична людина, навіть якщо досягла в житті порівняного успіху, схильна зосереджуватися на негативному боці розбіжностей між потенціалом і дійсністю.

Більшість людей успішно робить за день десятки, навіть сотні справ, і лише деякі їм не вдаються. А тепер вгадайте, які з цих справ люди запам’ятовують і прокручують у своїх думках знову і знову? Правильно, свої невдачі. Хіба не краще, зосередитися на багатьох бездоганно виконаних справах? У будь-якому разі, ми мали б більше задоволення.

Мотивація змушує нас починати щось робити. А звичка – змушує не зупинятися.
Кажуть, якість життя залежить від якості наших звичок…. Звички формують життя. Нова звичка стає невід’ємною частиною вашого характеру. Вона істотно скорочує прірву між тією людиною, якою ви прагнете стати, і тим, ким ви є. Ви вже бачите в собі людину, в якої ця звичка сформувалася.

Проблема в тому, що більшість людей немає жодної стратегії, що вже казати про правильну. З року в рік вони втрачають віру в себе і свою спроможність стати кращими, оскільки їхні невдалі спроби перетворюються на величезний тягар і стають непереборними перешкодами. І щось потрібно кардинально змінювати.

Життя починається там, де закінчується зона комфорту. Ніл Дональд

Тим, ким ви є зараз, безпосередньо залежить від того, ким ви були раніше, а те, де ви опинитесь у майбутньому, залежить від того, ким ви вирішите бути.

Любіть життя таким, яким воно є, доки створюєте життя своєї мрії. Для того, щоб почати робити перше, не потрібно чекати другого.

Усе життя може змінитися в ту мить, коли ви вирішите позбавитися від посередності. Сьогодні – найважливіший день вашого життя, теперішнє важливіше за будь-який інший час, адже щодня ваші дії і ваш вибір впливають на ваше майбутнє.

Середньостатистична людина дозволяє емоціям керувати її вчинками, а на вчинки успішних людей впливають їхні погляди і переконання.

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше