Думки, коли тобі стукнуло 29

admin
Поділитись

Привіт! Так, мені стукнуло 29 і я безмежно щаслива людина. Це зовсім не означає, що все в житті відбувається як задумано. Якби ж то…. Це також не значить, що я досягла усі свої цілі і така крута кайфую собі під сонечком… Для того, щоб бути щасливою і насолоджуватися кожним днем мені вистачає усвідомлення того, що я роблю те, що люблю і навколо мене люди, яких я люблю. І вони щасливі. Достатньо також усвідомлення безмежності власного потенціалу і нескінченність можливостей у будь-якій з сфер. Також мені достатньо розуміти, що моя сила волі належить мені і власне від мене залежить і моя продуктивність, і мій настрій і моя мотивація.

МІЙ РІК В ЦИФРАХ:

17 книг >>>>

38  статтей >>>>

3 нових блокнота >>>>

33 нових роздруківок

1, але перший в житті вебінар >>>>

чудовий ранок – 22 дні підйому о 5-й ранку (ongoing)

5 інтерв’ю

7700 учасників спільноти в ФБ і 1840 в Instagram

Щойно перечитала статті з цієї рубрики минулих років і можу підписатися під кожним словом:
Думки, коли тобі стукнуло 28>>>
Думки, коли тобі стукнуло 27>>>
Отож я приїхала до батьків, сиджу в кав’ярні, що недалеко від вокзалу, чекаю на потяг…. і думаю, що за цей рік я маю ще кілька пунктів додати до торішніх тез.


Розумій себе або працюй над цим

Ти можеш подолати будь-який виклик, якщо чітко розумієш для чого ти це робиш. Твоя сила волі не буде послаблюватися та поступатися ліні легко, якщо ти підкріпиш її розумінням своєї особистої мотивації будь-якого досягнення, мрії, цілі чи ідеї.
Цього року я приділила цьому багато часу і зусиль. Це ще в процесі, але результатом є те, що мої окуляри немовби вимили від бруду. Я тепер бачу чіткіше куди йду, я бачу чого я хочу і що мені потрібно для цього робити. Кожного дня… І це надихає. Читай більше тут>>>


Цінуй своїх людей

Впевнююся в цінності людей, що тебе люблять і яких любиш ти, кожного дня. Перед ними не потрібно грати суспільні ролі, їм можна розказати свої провали і про найбільші мрії, навіть коли їх ще не здійснено і тобі аж подих затамовує від їх грандіозності. Вони тебе вже люблять, їм не треба нічого доводити, щось показувати. Вони вже чесні з тобою, вони скажуть тобі правду і дадуть конструктивну критику…. Не знаю, що ще додати. Це одне з моїх найбільших надбань в житті, є моїм натхненням і моєю впевненістю. І я за це безмежно вдячна


Живи життям своєї мрії вже і зараз

Яким ти хочеш бачити своє життя?
Цікавим, веселим, світлим, з класними людьми, з улюбленою роботою…. У всіх насправді досить подібні уявлення про щастя. Але я усвідомила те, що незважаючи на те, де ти є зараз, ти можеш почати життя своєї мрії вже: тут і зараз. Ти хочеш успіху: перейми звички успішних людей, вчися кожного дня, вставай рано, розвивай свій професіоналізм, інвестуй в себе і рано чи пізно ти дійдеш до своєї мети
Ти хочеш щастя: зупиняйся в рутині і насолоджуйся днем, даруй близьким радість, а не очікуй її від них, знаходь і створюй своє натхнення кожного ранку… полюби себе
Ти хочеш гармонії: почни аналізувати себе і свої відчуття, почни приділяти цьому час прямо сьогодні, почни медитувати чи бігати, почитай про це книгу….
Одним словом, почни жити життям своєї мрії зараз! Я почала і це працює


Змінюй свої звички

Цього року я зрозуміла як звички керують нашим життям. Ми думаємо, що все контролюємо, але це не так. 80% активностей протягом дня є автоматизованими і вже закарбувалися в мозку звичкою. Я зрозуміла, що змінювати звички – це найпотужніший інструмент прогресу. І це круто!
Це важко, це вимагає зусиль, але я почала і тепер не можу зупинитися. Ось з якої книги це все почалося>>>


Важливо вміти казати ні

Абсолютно чітко написала про це тут>>>  Бо щире ні, важливіше будь-яких нещирих погоджень. Цей навик є фундаментом для таких понять як власна думки, внутрішній стрижень і позиція. Вчуся і намагаюся бути щирою.

А ще я вам дуже вдячна за те, що ви зі мною тут шуршите! Це ❤️

Давате планувати гарно та здійснювати натхненно разом 👫 !

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше