Твоя неймовірна особиста історія може початися прямо зараз! Літечко, урааааа

admin
Поділитись

Привіт, друзі! Сьогодні перший день літа і це літо буде дуже особливим. Чому?

Тому, що я так вирішила:) Прийшов момент усвідомлення того, що моє життя в моїх руках і що брати 100% відповідальності за своє життя – це круто. Шлях до чіткового розуміння цієї простої істини був довгий, але основне не те, як швидко ми рухаємося, а те, чи рухаємося взагалі. Тому я супер щаслива. Вже 2 тижні я практикую ранкові підйоми по методиці “Чудовий ранок” і скажу я вам – це неймовірно ефективно. Поділюся результатами в наступних публікаціях, буде цікаво.

Тому на разі – багато ідей, очікувань, думок і цілей, хоча в той же час так само багато вдячності весні, за те що вона була такою класною. Я не маю улюбленої пори року, адже кожна по-своєму унікальна і дарує різноманітності в житті. Тому не можу сказати, що літо – це моя улюблена пора, хоча дуже його люблю.

Вірте в себе! Вірте в свої здібності! Без скромної, але розумної впевненості у своїх силах, ви не зможете бути успішним чи щасливим. – Норман Вінсент Піл


Отож літо розпочалося! Давай зробимо його супер крутим разом? Нарешті прийшов той час, коли ми можемо познайомитися і спланувати супер літо разом! Вже завтра о 10.00 – долучайся до наших шуршань:)

ПЕРШІ В ІСТОРІЇ ПРОЕКТУ ОНЛАЙН ЗУСТРІЧ ДЛЯ ЛІТНІХ ШУРШАНЬ

ОТРИМАЙ ЗАПИС ВЕБІНАРУ ТУТ>>>

Для мене це дуже великий крок, про який я думаю вже останній рік. І це тільки початок усього того, що я надумала:) Я дуже чекаю нашої зустрічі. Не хочу робити її про бла-бла, хочу щоб зустріч принесла тобі не тільки натхнення, яке зазвичай є короткостроковим і неефективним після першої перешкоди. Я хочу дати реальні інструменти для роботи над собою і аналізу своїх мрій, дати поштовх почати активну фазу здійснення своїх цілей і підтримувати цей рух! Це буде круто… Вже не можу дочекатися:)

Ну а поки, традиційно ловіть підбірку червневих ідей

Стань тою людиною, життям якої хочеш жити

Я коли почула цю фразу (не пам’ятаю, на жаль, де) – прозріла. Ми уявляємо життя, де ми успішні, щасливі, кохані… Ми бачимо успіх в професійному плані, чудову родину, купу друзів, подорожі і т.д. Реальність зазвичай відрізняється від намріяного/ А чому так стається?  Бо реальність – це відображення тебе зараз. Тому, логічно, що уявлене життя – буде відображенням тебе в майбутньому.

Тому уяви, якою людиною ти хочеш бути в майбутньому і почни бути нею. Це настільки сильно, що я просто таки змінила купу звичок і думок в голові. Спробуй і ти.

Захоплюйся і вчися

Є дуже багато неймовірних людей у світі, якими можна захоплюватися. Вони роблять нереально круті речі, вони творять щось добре і прекрасне, вони просто круті, з власною позицією, індивідуальністю і меседжем, який несуть в світ.

І зустрівши таку людину, або побачивши її в мережі у тебе є два шляхи:

(1) або безмежно захоплюватися нею і думати про свою нікчемність

(2) або ж захоплюватися і вчитися в таких людей, аналізувати їх світобачення та історію, слідкувати за  думками і робити висновки.

Ніколи не втрачай свою індивідуальність і суть перед кимось кращим. Ти можеш навчитися, але тобі не потрібно ставати таким самим.

Photo by ol_botulinskaБлокнот “Моє супер літо” >>>

Будуй конструктив

Конструктив – це найкрутіший інструмент економії часу, адже найбільшими пожирачами вільних хвилин є його протилежність “НЕ КОНСТРУКТИВ”: розмови ні про що, жаління без бажання щось робити і змінити, нарікання без конкретних дій, мріяння без плану реалізації мрій, діалоги без конкретики про “філософію життя”… Інколи таке враження, що це займає 50% життя і продуктивний час постійно зменшується.

Звісно тут багато залежить від людини, її оточення і бажань. Але як на мене, то внесення трошки конструктиву в  життя не завадить кожному: не просто жалітися, а думати як виправити ситуацію; не просто мріяти, а записати кілька пунктів на папір; не просто розмовляти про бла бла, а вирішити щось конкретне.

Ця конкретика має схильність вибивати дурні думки і бажання додумування до сказаного. Так само вона  ж елімінує непорозуміння і пусту трату часу. Як вам ідейка?

Блокнот “Моє супер літо” >>>

Стань опорою

Часто виникають моменти, коли близька тобі людина потребує підтримки. Вона може бути розгубленою і може взагалі втратити орієнтири в житті. Такі моменти бувають у всіх і єдине, що може допомогти вийти з цього стану – це час і підтримка. Бути опорою в такий момент своєму другові дуже відповідально і непросто, але при цьому дуже необхідно. В цьому і є випробування дружби чи стосунків, бо ніхто з нас не буває завжди (100%) щасливий і романтичний. Це життя.

Бути опорою – це значить слухати. Слухати свого співбесідника і намагатися почути. Не обов’язково щось радити, бо часто важко оцінити комплексність ситуації і сформувати дійсно доречну пораду. В такі моменти головне – це прояв уваги, підтримки і готовності допомогти. Друзі, що не бояться такої відповідальності – безцінні.

Відпочивай

Будь-яка робота потребує відпочинку. А якщо ще і погода сприяє, то опиратися ну зовсім немає сенсу. Я люблю працювати і люблю, коли маю конкретні результати своїх зусиль. Я також знаю, що без витраченого часу і праці неможливо досягнути своїх цілей і потрібно бути готовим пахати. АЛЕ я також знаю, що відпочинок – це невід’ємна частина роботи, бо без нього ти можеш легко позбутися креативу та задоволення від самого процесу. Тому не забувай про релакс.

Завантажуй літні календарі тут>>>

ДЯКУЮ! Завантажуй роздруківки в форматі А5 за посиланням>>> і в форматі А4 за посиланням>>>

Що ти запланувала на це літо? Пиши в коментарях 

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше