Як визначити, що таке успіх саме для тебе? (free роздруківка)

admin
Поділитись

Привіт! Вчора провела цілий день на свіжому повітрі і знайшла купу свіжих думок, якими хочу поділитися  з вами. Чи то від перших ароматів квітучих дерев, неперевершеності кольорів квітів, дерев, землі і трави, тепла, яскравості і свіжості надворі. Хотілося лежати на землі і вдихати усю цю суміш енергії і гармонії. Моя перша весна у Львові зачаровує… і надихає.

І в усьому цьому різноманітті я усвідомила факт, що дуже часто ми проживаємо один і той самий рік двічі, рік за роком. Ми втиснюємося у свою колійку, закриваємося в своїй зоні комфорту і зупиняємося. Можна порівняти з вазоном, який посадити в горщик. Розмір рослини обмежений розміром горщика. Так і в людини: внутрішня глибина залежить від ширини зору і думки. А як ми вже говорили, розвиток відбувається тільки поза межами своєї зони комфорту.

І от живемо ми в своєму комфортненькому світі, і ніби щасливі, і ніби тепло і зручно, але муляє щось незриме. Що це? Обмеження, нереалізованість потенціалу, нездійснені мрії, рутина? В кожного своє, але людина, яка вперлася в рамки свого сприйняття, не почуває себе щасливою. Бо немає свободи, є звички і вже обрані вибори. Саме тому, хочу сьогодні поговорити про відповідальність за реалізацію себе, що лежить на кожному з нас.Я щиро вірю, що кожна людина має призначення в своєму житті. В цьому і суть: знайти своє покликання і реалізувати його по максимуму. Але процес не такий простий, як здається:)

В сучасному світі є дуже багато уявлень і стереотипів про те, яким життя має бути, що добре, а що зле. Якщо взяти спрощену модель, то життя кожного вже успішно розписано і зачесано під одну гребінку: щоб всім було зручно і добре. І от в усіх цих лабіринтах уявлень про “правильне” життя, про критерії порівняння і  в павутинах взагалі уявлень, хочеться висмикнути нитку успіху і самореалізації.

Про успіх писалося вже дуууууууууууже багато. Медіа виводять на п’єдестал успішних людей і показують їх як приклад. Таким чином у нас дуже глибоко в свідомості засідає той орієнтир і ми до нього прагнемо, не аналізуючи ні своїх бажань, ні своєї думки.

От саме тому в контексті самореалізації хочу розподілити успіх на 4 складові:

Хто ти? 

Що ти за людина всередині? Про це варто задумуватися кожному з нас, причому досить регулярно. Які в тебе думки, що ти відчуваєш, що переважає в тебе в серці… Всі ми внутрішньо знаємо різницю між добром і злом: коли всередині  світло  добра і вдячності чи все-таки сутінки смутку чи злості.

Пізнати себе – це перший крок до розуміння свого покликання і реалізації усіх своїх можливостей. Коли так копаєшся в собі, можеш знайти не зовсім класні речі, часом досить буденні, часом навіть негативні… Не заплющуй очі на них. Усвідом свою мотивацію, що є причиною, зрозумій себе  і плануй як їх побороти. Ніхто з нас не ідеальний, але треба прагнути до кращого. Протягом всього життя.


Що ти робиш?

Те, що ти робиш в своєму житті – досить суттєвий індикатор того, куди ти рухаєшся. Зараз ми дуже заангажовані поняттями успішних професій, рівня заробітної плати та розмірами соціальних пакетів. І це має сенс. Проте, я також пропоную звернути уваги на суть своєї діяльності. Чи подобається вона тобі?  Чи робиш ти свою справу добре? Чи хочеш ти поглиблювати знання та рухатися вперед?

Всі ми шукаємо справу свого життя. І комусь це вдається раніше, а комусь пізніше. Головне не осідати в рутині офісних буднів, а дійсно знайти ту активність, що тебе надихає. Тоді ти будеш професіоналом, тоді ти будеш надихати інших, тоді ти побудуєш кар’єру чи власну справу. Багато хто витрачає десятки років на пошуки, і той хто не опускає руки, таки знаходить.


Куди ти прагнеш? 

Ми не завжди є в тому місці, де хочемо бути.  Реальність часто відрізняється від бажаного, а інколи вона взагалі діаметрально протилежна.

Я впевнена, що кожна людина проживала такі періоди свого життя. Тут важливо розуміти ЧОМУ і НАВІЩО? Чому ти тут зараз? Що ти вчишся, заради чого ти це робиш? Причина точно є.

Але головне питання: а що в кінці цього тунелю? Куди ти рухаєшся? Що ти для цього робиш? Відповіді на ці питання є найкращою мотивацією йти і не зупинятися.


Що ти відчуваєш? 

Так от повертаючись до поняття “успіх”, хочу звернути твою увагу, що успіх – це шлях. Шлях натхненної впевненої в своїх переконаннях людини, яка знає себе, знає що вона тут робить і куди прагне. Людина щаслива – людина успішна. Це зовсім не елімінує поняття суспільного успіху, успіху професійного чи сімейного, але все це похідні. Основа – це твій внутрішній успіх, твоя внутрішня любов до свого життя, до того що ти робиш і до чого ти прагнеш.

Перетворити цей шлях на цікаву щасливу мандрівку чи виснажливі тяжкі перегони – обирати тобі:)

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше