Супер квітень: дивись в корінь і ніколи не зупиняйся (роздруківка, календарі)

admin
Поділитись

Сьогодні я багато думаю про життя, і тому, можливо, тобі ця щомісячна публікація буде занадто важкою чи дивною. Проте, проект “Пошуршимо?” покликаний не тільки надихати чи спонукати до дії. Чомусь мені здається потрібним говорити про неідеальність життя, адже це не така вже і проста штука.

Всі ми переживаємо драми і непрості часи, а людина – занадто непостійна, щоб називати себе позитивною і ідеальною.

Чомусь в світі соціальних медіа і солодкого Instaжиття, хочеться говорити про щирість, про правду і про те, про що не прийнято: боротьбу і перешкоди, про сірість буденності, про шлях, а не про ціль, про зневіру в своїх силах та в людях, про те, що життя як синусоїда..

Чомусь здається, що це актуально і що декому варто це почути для того, щоб перестати себе картати за неробіння чогось, за невідоповідність чиїмось уявленням, за власну думку чи за її відсутність, за нерозуміння і слабкість протистояти, за сентиментальність чи прямоту. Є такі?

Правду кажуть, що потрібні слова приходять самі до тебе у потрібний момент і сьогодні, я їх знайшла в книзі, що посіла місце “відкриття року” для мене: Марі Карачина “Never Stop”. Про книгу буде ще окремий огляд, обов’язково. Але сьогодні хочу дати уривок, що став ще одним маленьким кроком до розуміння себе і світу. Може це саме ті слова, які будуть актуальні і тобі:


Нам постійно нагадують про те, що потрібно бути соціально активними, робити максимум щодня, гарувати з ранку до вечора. І ми всі ведемося на це: нічого не встигаємо і створюємо ілюзію зайнятості, щоб показати іншим свою потрібність і успішність. Не розуміючи того, що насправді успішна людина вміє розподіляти свій час так, щоб встигати з’їздити у відпустку, займатися спортом і приділяти увагу сім’ї.

І одного дня ви прокинетеся вранці і зрозумієте, що втомилися. Втомилися від бігу, від тренувань, від нав’язливості мотивації навколо, від тиску, наче повинні комусь доводити свою силу і стійкість у цей хиткий  період, а особливо, коли всі навколо кричать: “Давай!”, “Ти можеш”, “Мисли позитивно”. Від непорозумінь , постійної напруги і боротьби. Від невдалих спроб бути близькими з коханими. Від відсутності правди і справжньої довіри, коли оголюємо душу і тіло один перед одним.

Я знаю, що ви втомилися. Я знаю, що вам хочеться зробити – закритися від усіх, послати всіх до біса і не бути винними ні собі, ні іншим, лежати овочем і чекати овочерізки-долі, яка безжально вас пошматує. Дозвольте собі це, зробіть це декілька разів, без почуття провини. Визнайте, ви не унікальні і не самотні у цих почуттях паніки, сумніву і апатії. Тисячі людей прокидаються “втомленими”, і якщо хтось сьогодні “позитивно налаштований”, то це означає тільки одне – вчора він був таким, як ви зараз.

Ви обов’язково прийдете до тями, я це знаю. Не зможете не прийти, бо у вас є свої досягнення і перемоги, що свідчать про наявність сили: у вас є спогади про любов до життя після тренувань, про обличчя, усмішки, обійми людей, які у вас вірили і продовжують вірити… Ви повинні бути сильними, інакше для чого бути взагалі?…

І тоді, після істерик і драм, ви вирішите більше не втомлюватись. Так можна, так. Не чекати, коли з’явиться зовнішнє джерело енергії. А бути цим джерелом…

Взагалі, читаючи цю книгу, в мене враження, що я читаю свій щоденник, свої думки, так влучно, так сильно, так по суті. Але про це, в наступній статті:) А сьогодні 1 квітня, новий відлік або продовження таймеру (в кого як:). 1 квітня – може стати початком чи кінцем, може стати натхненням чи драмою, може стати просто днем чи прекрасним і незабутнім моментом. Обирати лише тобі.


Отож, хочу запропонувати квітень – зробити місяцем аналізу себе, прийняття себе і розуміння своїх відчуттів. 

 

Записуй свої думки

Не бійся сконцентруватися на своїм відчуттях, страхах чи радощах і записати їх. Особисто для мене – це найкращий вид терапії чи натхнення. Коли ти структуруєш, пишеш, одночасно думаєш, аналізуєш, опиняєшся в стані потоку своєї свідомості і бачиш себе збоку, бачиш мотиви, а не тільки наслідки, бачиш підтексти, а не тільки прямі рядки…

Дивися в корінь

Аналізуючи себе, дивися в корінь своїх відчуттів, в суть свого сприйняття, всередину свого бачення. Це важко, бо ми завжди заангажовані власним егоїзмом і жалінням себе. Ми завжди думаємо, що в конкретному випадку ми праві, що життя несправедливе або задаємо собі питання “чому все так?”

Якщо в тебе в житті є щось, що тебе тривожить: не те місто, не та робота, не та людина, не те життя, не те середовище, не ті думки… дивись в корінь ситуації. Зрозумій, чому ти зараз тут, що ти робиш, щоб це змінити. Не можна змінити все і одразу, але якщо ти в процесі – це вже прогрес.

Якщо ти думаєш над своїм життям і цілями – це вже перший крок. Якщо ти читаєш цю статтю і зробиш хоч щось із запропонованого – ти вже працюєш. Не вимагай від життя одномоментності. Розвиток – це процес і він вимагає часу. А ти – там де маєш бути, це етап, який шліфує тебе як особистість, як людину, як професіонала. Подумай в цьому ракурсі.

Сприйми те, де ти зараз

Я почала цю статтю з думки, що 1 квітня може стати початком або кінцем, а може стати продовженням. Ми самі вирішуємо і в цьому весь кайф. Ти можеш бути на будь-якому етапі свого життя: на самому піку, посеред сірої буденності чи на дні, але кожен день і навіть цей момент, коли ти читаєш ці рядки, може стати кінцем жаління себе, драматизму чи відчаю, і  водночас початком нової версії тебе: людини, що зрозуміла, що це лише етап, що крок за кроком ти йдеш до своєї мрії, що ти можеш усе, геть усе, що тобі прийде в голову, що ти сильний/а, що ти можеш і що ти на правильному шляху.

Створи план дій

Люди – дуже складні організми і сутності. В голові відбувається стільки процесів одночасно, що дуже легко зіскочити з фокусу, бачити лише один бік медалі, зациклитися і сприймати все в одних кольорах. Від настрою, думок і втоми може катастрофічно змінюватися кут зору і думки. Тому, план дій – це орієнтир, що зможе дати тобі натхнення, коли важко, а ще об’єктивну позицію, коли вона загубилася і розмилася в щоденному шляху. Це “Полярна зірка”, вона веде тебе до цілі.

Дякуй!

Кожного дня я дякую за те, що всі ці процеси самопізнання і аналізу відбуваються в мене в голові. Що є люди, які змушують задуматися, що є книги, які змінюють життя, що я живу і дихаю, що я мрію і йду до своїх мрій, що навколо мене любов і підтримка, що я знайшла дуже цінних людей, вони – мої скарби, що я ціную і що, незважаючи на усі падіння і емоційні спади, я піднімаюсь і йду далі. І я впевнена, що шлях – це те, що робить тебе сильнішим. Треба просто йти далі.


Завантажуй принт “Мій супер квітень” нижче за посиланням.

Відгукнулося? А що ти плануєш здійснити в квітні? Пиши в коментарях


{Приєднуйтесь до нашої спільноти у Facebook та Instagram}

Плануй гарно, досягай натхненно!

baner-pidpiski-na-onovlennya

 

 

 

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше