Супер весна для натхнення і дій, а не сумнівів… {твій весняний планер тут}

admin
Поділитись

Єдиною межею наших завтрашніх звершень стануть наші сьогоднішні сумніви. – Франклін Д. Рузвельт

Кожен з нас – це цілий всесвіт ідей, думок, мрій, цілей, принципів… Життя кожної людини є настільки унікальним! Ми навіть уявити не можемо усієї різноманітності світу. А тому, інколи починаємо думати про чиїсь успіхи, про чиїсь перемоги, чиїсь цілі та ідеї і порівнювати їх з своїми.

Ера соціальних мереж ще більше заглибила це відчуття постійного наздоганяння якихось омріяних вершин, яких постійно мало: неідеальні фото в Instagram, не такі актуальні пости в Facebook, не такий швидкий кар’єрний ріст в LinkedIn, не так багато книжок читаю (як хтось), не досить часто бігаю і відвідую зал (порівняно з кимось), не такий крутий (як хтось), не подорожую так часто, як інші…. Цей список може бути нескінченним і з цим усім в голові ми можемо ще й жити і думати про якісь ідеї чи натхнення?

Юхууу, дякую!

Кодове слово: ЩАСТЯ В ГОЛОВІ

Лишилося лише  замовити планер “Моя супер весна”>>> та написати кодове слово в коментарях до замовлення.

Один з набору наліпок будуть надіслані разом з планером.

Пам’ятаєте я писала про вміння казати “ні” в житті?

Я писала: “Коли ми кажемо “так” усьому, що з’являється в житті, ми НЕ відсіюємо те, що нам насправді не потрібне. Ми знімаємо свій фільтр важливого і неважливого. І часом, впускаючи в своє життя непотрібне, ми витісняємо щось важливе і цінне з нього.”

Я про те, що ти не можеш йти чужою дорогою до СВОГО щастя. Цю дорогу потрібно шукати самостійно, відсікаючи усе непотрібне і неважливе саме для тебе. Не дивися на когось, не займайся деструктивним порівнянням, не створюй собі кумирів і ідеалів – це те, що тільки віддаляє від відчуття внутрішньої гармонії. Краще дивися і вчися, вивчай і пробуй, але не применшуй своєї внутрішньої цінності та унікальності.

Таких як ти більше нема у цілому світі! Усвідомивши це, відразу починаєш більше цінувати і свої таланти і, так само, свої недосконалості. Краще прагнути до кращої версії себе, ніж до фальшивої версії когось іншого. Адже життя одне, навіщо його витрачати на чужі мрії?


Весна вже дуже скоро! І я підготувала ніжний і затишний сезонний блокнот “Моя супер весна”. Легкий, приємний, натхненний і практичний: таким я бачу цей органайзер. Він не перевантажений товстими обкладинками, зайвими сторінками і елементами. Тільки по суті, але з любов’ю і натхненням.

Усі блокноти з крамнички “Пошуршимо?” я створюю сама і вкладаю в них ті цінності і ідеї, до яких сама дійшла і якими сама живу. Мені хочеться, щоб кожен, хто користується блокнотом або читає блог, задумався про себе, про своє життя, про свою унікальність і цінність.

Планування – це ж лише інструмент. Ціль – це розуміння і отримання кайфу від того, що життя в твоїх руках. Відповідальність за свій час, за свої мрії і кроки до їх здійснення, помірний контроль своєї ліні – насправді цього достатньо, щоб впевнено жити життя своєї мрії.

МОЯ СУПЕР ВЕСНА

Весняні обіцянки

Починаємо з цілей на весну. Перша сторінка блокноту зроблена в формі своєрідної резолюції, яку ти маєш підписати:) Такий трюк допомагає не забувати про обіцянки перед самим собою і виконувати їх.

Також, на цій сторінці я звертаю увагу на те, що для досягнення будь-якої мети, потрібно докласти зусиль над собою: чи то над своєю лінню, чи над мотивацією, чи над спеціалізованими навичками. Тобто таким чином ти пов’язуєш кожну ціль з своїм особистісним розвитком.

Остання частина сторінки націлена на вироблення звички працювати над собою. А щоб виробити звичку, потрібно робити це кожного дня.  Такий комплексний підхід до постановки цілей дає можливість перетворювати  будь-які звершення на якісний і ефективний інструмент розвитку себе.

Плани на місяць

Органайзер вміщує в собі планувальники на всі три місяця весни: Березень, Квітень, Травень. При створенні цих принтів я орієнтуюся на ціннісно-зорієнтоване планування, коли ти розумієш важливість не тільки цілей у професійному чи особистісному розвитку, а і життєвих цінностей і істин.

Березень

В березні я пропоную визначити цілі та пріоритети місяця, а також відповісти собі на питання:

  • виклик місяця: те, що хочеш зробити таке, чого ніколи ще не робили
  • слово місяця: це своєрідне кредо  березня 2018
  • книга місяця: яку книгу ти точно прочитаєш

Також, на початку весни корисно визначити свої слабкі місця та почати працювати над ними.

 Квітень

В квітні ми спробуємо розподілити цілі на особисті та професійні. Це зроблено для розвитку балансу “життя/робота” у кожного з нас.

Також, в квітні я хотіла сконцентрувати увагу на вдячності за те, що ми маємо в житті та за людей, які навколо нас.

Не забувай дякувати близьким за їхню любов. 

В кінці сторінки визнач те, що ти навчишся, яку книгу прочитаєш та яке нове місце відвідаєш.

Травень

В травні пропоную визначити сфери концентрації місяця. Це може бути будь-що: робота чи навпаки сім’я, онлайн курси, зарядка, спортзал, нова звичка, зустрічі з близькими, книги, відпочинок. Все, що є на часі в твоєму житті.

А потім визнач маленькі кроки, які можна робити кожного дня, що допоможуть рухатися вперед у цих напрямках. Так по кроку ти швидше досягнеш своєї мети.

Також, уяви своє життя за 3 роки. При цьому пам’ятай, що 3 роки  – це достатній період часу, щоб змінити чи здійснити майже все. Дай волю своїй уяві і бажанням; не обмежуйся тим, де ти зараз. Починаючи працювати прямо зараз, за 3 роки можна здійснити будь-що.

До магазину

 Mind Map

Сторінка для планування твоїх ідей. Запиши ідею в центрі та визнач кроки до її здійснення в колах навколо. Мапування ідей чи цілей мені завжди допомагає більш глобально побачити ціль і зрозуміти основні складові її досягнення. Більше про технологію планування Mind Map шукайте тут.

Тижневик

Для гарного планування тижнів весни створено по 5 тижневиків на кожен місяць. Сам тижневик складається з двох частин: зліва сторінка для визначення фокусу, основних цілей та подій, важливих справ, ідей, книг…  Права частина призначена для щоденного планування, розподілу задач між днями…

Бюджет

На цій сторінці ти можеш зробити баланс своєї весни в грошовому виразі. Кожного місяця  записуй суму загальних доходів та витрат. Якщо від доходів відняти витрати – отримаєш залишок (заощадження) за місяць. Працюючи з своїми витратами, зверни увагу на три найбільші статті витрат  бюджету: на що ти витрачаєш найбільше коштів в місяць та зроби висновки.

Нотатки/Цитати

Записуй те, що зачепило в книгах найбільше і надихайся тоді, коли це необхідно.

До магазину

Юхууу, дякую!

Кодове слово: ЩАСТЯ В ГОЛОВІ

Лишилося лише  замовити планер “Моя супер весна”>>> та написати кодове слово в коментарях до замовлення.

Один з набору наліпок будуть надіслані разом з планером.

Вірте в себе! Вірте в свої здібності! Без скромної, але розумної впевненості у своїх силах, ви не зможете бути успішним чи щасливим. – Норман Вінсент Піл

Плануй гарно, досягай натхненно!

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше