Плануємо 2018 рік {частина 2} – Мої новорічні обіцянки

admin
Поділитись

Привіт! Хочу почати останній день року з величезних слів подяки! За те, що читаєш, за те, що плануєш і за те, що працюєш над собою. Кожен з нас – це маленька частина всесвіту і покращуючи себе, ми приносимо щось хороше в світ. І це дуже класно!

Новий Рік для когось рубіж, а для когось – просто ще одна дата:) Як на мене, то важливі не дедлайни, а гармонія в душі. А гармонія виникає тоді, коли ти там, де ти хочеш бути, коли навколо ті люди, що тебе надихають, коли ти робиш, те що любиш і ти відчуваєш себе на своєму місці.

Власне таку ціль я вкладаю в планування:) Адже це той інструмент, що дозволяє рухатися по життю впевнено. Отож, ми продовжуємо планувати свій супер наступний  рік разом:) Відгук на першу частину “Щастя – це вибір” просто шалений, тому я з радістю пишу продовження. Хочу почати з того, що цілі – дуже підступна річ. З одного боку, ти плануєш і думаєш чого хочеш досягти, куди хочеш рухатися… Зазвичай, при цьому виникає приємне передчуття майбутніх перемог, уявляється інше життя. В той же час, ти знаходишся в тій самій відправній точці, і потрібно пройти цей шлях до омріяної цілі.

Багато людей після першого етапу (приємного передчуття майбутніх змін), зустрічаються з реальністю і розчаровуються. Бо шлях зазвичай не такий простий, бо розвиток і рух потребує зусиль, бо потрібно робити складні вибори і приділяти час потрібній задачі. Погодься, це значно складніше, ніж лишите все як є і розслабитися:) Саме ому натхненне планування настільки важливе.

Коли твої цілі тебе надихають, коли ти знаєш, що тебе мотивує і знаєш, що тебе нічого не зупинить, тоді в твоїй голові не виникає іншої опції ніж рухатися вперед. І тому власне ми тут всі і зібралися – щоб рухатися і розвиватися. Завантажуй тут безкоштовно>>>

Отож, почати варто з аналізу 2017 року, пріоритетів 2018 року та 5 причин, чому тебе нічого не зупинити. Завантажуй їх тут>>> 


Моє життя зараз

Поглянь на своє життя, яким воно є зараз. Не потрібно прикрашати чи придумувати, просто роздрукуй стільки листків, скільки необхідно і опиши свої відчуття, свою рутину і свій кожен день. Напиши, кого ти любиш, що тобі подобається, за що відчуваєш вдячність, а за що – прикрість. Це буде початком створення нової реальності, бо це – твоя база.


Моє життя в майбутньому

Після цієї вправи, зроби паузу та опиши своє життя в майбутньому. Просто уяви як ти це бачиш за кілька років, хто поряд, що ти робиш, як проходить твій день, які в тебе думки, відчуття, де ти, куди рухаєшся. Це завжди трішки страшно уявляти занадто гарну картинку, бо здається, що це все не збудеться. І дійсно, так не буде завтра, і, можливо, так не буде навіть за рік. Але якщо ти чітко уявляєш до чого ти прямуєш, то твоє майбутнє наближається все стрімкіше і перетворюється в реальність.

Оцей розрив між уявним майбутнім і реальністю інколи пригнічує. Тут в мене є кілька інструментів:

  1. “Ніхто не має усього”
  2. “Кожна мрія потребує часу”
  3. “Праця – це крок вперед, і, неважливо, скільки кроків знадобиться, перший вже зроблено”

Не знаю де я це вичитала чи почула, але це ті істини, які допомагають не опускати руки в моменти, коли важко. А таких моментів багато:)


Мої цілі року

Ну а тепер можна братися за цілі. В частині 1 ми визначили 3 великі цілі, фокус та пріоритети. Переглянь цей принт і можна продовжити планувати цілі цього року, які будуть вписуватися в вищезгадані сфери.

Цілі не повинні тебе демотивувати, цілі мають бути такими, щоб тебе надихали. Але в той же час, такими, щоб трішки лякали, геть трішки, від усвідомлення того, що ти це здійсниш:) Це дуже класне відчуття, яке дає сили і додає духу авантюризму.

Мій супер січень // Календар // Натхнення

Ну і традиційні принти для ефективного планування. Вироби звичку планувати і тоді ніколи не буди виникати питання неефективного проведення часу. Адже все в наших руках, чи не так?

Лови ще класних зимових помічників:

  • ЗНИЖКА НА річний органайзер “Мій супер рік” BLUE>>>  і WHITE>>>
  • Набір принтів у форматі PDF “Річний план 2018”>>>
  • Мої цілі та обіцянки в блокноті “Моя супер зима”>>

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше