Щастя – це вибір. Плануємо 2018 рік разом {частина 1}

admin
Поділитись

Привіт! Як же мені приємного завершувати цей рік з вами та починати новий! Люди, що беруть своє життя в свої руки – надихають. Вони вибирають бути щасливими, і цей вибір є більш ніж свідомим. Це не випадок і не удача, а багато праці і віри в свої сили. Тому я тобі неймовірно вдячна за те, що ти безупинно розвиваєшся, працюєш над собою, вчишся, не боїшся перешкод, думаєш і мислиш.Це величезний кайф і щастя творити щось корисне для таких як ти.  Тому на кінець року я підготувала багато цікавого. Дивись далі.

Погодься,  ми трішки прикрашаємо і “малюємо” собі цей уявний дедлайн “Новий Рік”. Насправді ж, новий рік може початися в будь-який з 365 днів року, в той день, коли ти вирішиш.

Але, погоджуюся, в цьому щось є: різдвяний настрій надихає, ця краса навколо, подарунки, побажання, загадування бажання… віриться в добро і чудеса:) Тому і планується натхненніше і легше, правда?

Кожна зміна чи крок поза зоною комфорту –  це маленька авантюра, яка робить життя цікавішим.

Ось тільки  в цьому магічному настрої дуже легко загубитися в світлі новорічних ліхтарів:) Саме тому, сьогодні ми будемо разом аналізувати, планувати, мріяти і думати про життя. Я щиро вірю, що кожна людина має сили на здійснення своїх мрій. І тому – все можливо. Але я так само знаю, що кожна мрія вимагає кропіткої праці, натхнення, роботи і зусиль.

Це перша частина статті і продовження буде за кілька днів! Став “+” якщо хочеш отримати сповіщення. І завантажуй безкоштовні принти нижче. І так, почнемо!

 


Все починається з аналізу

Без аналізу своїх вчинків, досягнень і провалів немає ніякого планування. Тому починаємо з того, як пройшов цей рік!

  1. Виконані цілі напроти невиконаних – дуже важлива вправа. Реально оцінити свою продуктивність – перший крок до її покращення. Тут головне щирість.
  2. Рухаємося до висновків і аналізуємо, що стало причиною: лінь, перепріоритезація, неочікувані обставини.
  3. Далі думаємо про те, що дає сили рухатися далі. Дуже важливо розуміти свою мотивацію і своїх мотиваторів. Адже саме вони рятують тоді, коли хочеться заховатися під ковдру і забути про все на світі.

Цінність аналізу не можна перебільшити. Кожного року я виділяю годинку для цього заняття. Мені важливо зрозуміти статус того, що відбувається в моєму житті. Ми живемо в дууууже швидкому світі, ми не встигаємо радіти перемогам, бо вже маємо наступні цілі. Це дуже виснажує: як морально, так і фізично. Тому, виділи трішки часу і подумай все-таки, що ж важливого сталося і НЕ сталося в цьому році.


Розставляємо всі крапки над “і”

Наступним кроком є нарис своїх фокусних сфер життя і напрямків розвитку.

Фокус – це одна велика ціль, яку ти досягнеш у 2018 році. Це те, в чому є впевненість і чітке бачення правильного напрямку. Зважай, саме на це ти будеш витрачати багато часу в цьому році

Основні пріоритети – це 4-ри напрямки, які ти будеш розвивати. Це насправді дуже легко – розпилюватися  і бігти в різні боки одночасно. Почуваєшся зайнятим і дуже активним, але в результаті отримуєш невиконані задачі і хронічну втому. Тому це легко і супер НЕефективно:)

Для уникнення таких неприємних станів обираємо основні пріоритети та тримаємо їх в голові.

Що я зроблю, що змінить моє життя на краще? Тут поле твоєї фантазії! Ніколи не чекай, що хтось покращить твоє життя:) Так, є люди, які приносять світло, які дарують любов, які надихають… І такі люди – це завжди приємний дарунок і бонус, але основа – це ти! Тільки ти знаєш, що саме може змінити твоє життя на краще. Думай, мрій, пиши, здійснюй.

Великі цілі наступного року. Тепер можна починати ставити цілі. Ми проаналізували, що здійснено, що ні, на яких сферах має бути фокус, визначили пріоритети. Цілі прийдуть як наслідок. В другій частині цієї статті, що буде згодом, ми більш детальніше будемо говорити на цю тему. Але поки визнач три великі цілі, щоб їх було легко візуалізувати собі в будь-який момент.


5 причин, чому мене нічого не зупинить

Життя не завжди яскраве і прекрасне, часто ми зустрічаємося з перешкодами, поганими людьми, неприємними ситуаціями… І важливо завжди тримати в голові, що внутрішня впевненість в своїх силах – це основа будь-якої дії. Що кожному з нас потрібно бути сильним, відстоювати свої ідеали та тримати внутрішній стрижень. Тому тут, випиши ті 5 причин, чому тебе нічого не зупинить.

Може бути важко, страшно чи дивно, але я точно знаю, що тебе таки нічого не зупинить!


Включи приємну музичку, зроби чашку трав’яного чаю чи капучіно, поринь в свої думки… Став “+” в коментарях, якщо сподобалося і хочеш отримати частину 2.  Далі буде! 

Лови ще класних зимових помічників:

  • Річний органайзер “Мій супер рік” BLUE>>>  і WHITE>>>
  • Набір принтів в форматі PDF “Річний план 2018”>>>
  • Мої цілі та обіцянки в блокноті “Моя супер зима”>>>

Плануй гарно! 

– – – – –   {Приєднуйся до нашої спільноти у Facebook та Instagram} – – – –

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше