Натхнення на цілий рік {річний органайзер 2.0}

admin
Поділитись

>> Цінувати те, що маєш, а не фокусуватися  на тому, що відсутнє;
>> Шукати рішення, а не причини проблем чи неприємних ситуацій;
>> Рухатися і розвиватися, а не скаржитися на обставини…

Це акценти, які я хочу  розставити в цьому році. Життя таке коротке і  так сумно, коли люди його витрачають на жаль до себе, на злобу чи незадоволення, на бездіяльність і демотивацію.

А якщо тримати в голові, що деструктивні елементи завжди присутні в житті кожного, і єдине, що має значення  – це те, як ти на них реагуєш? Погодься, можна сміятися з проблем та працювати над їх вирішенням, а можна стресувати і думати, чому ж так погано.

Фокус на рішенні – це запорука швидкого руху вперед

Життя є таким, яким ти його обираєш. І те, що зараз відбувається навколо тебе і всередині – це наслідок послідовності твоїх виборів. Усвідомивши це зараз, можна поставити крапку і точку відліку одночасно. Крапку невпевненості в своїх силах і пасивності, а точку відліку натхнення та активної життєвої позиції.  Як тобі ідея?

Сьогодні хочу презентувати результат своєї роботи і натхнення, досвіду і думок – річний органайзер «Мій супер рік».  (WHITE >>>  та  BLUE>>>). Я щиро вірю, що планування може змінити життя.

Але воно має бути результативним і саме тому, я знайшла для себе 2 ключі ефективності та втілила їх в блокноті: натхнення і планування. 

Ці два елементи створюють синергійний ефект, який здатен творити дива і  це я кажу з своєї особистої практики та досвіду моїх читачів. Кожна людина має потенціал здійснювати свої цілі і питання насправді тільки в готовності працювати та часі. Кожен (і в цьому я абсолютно впевнена) може прогресувати, розвиватися і йти до своєї мети.

Ми можемо зробити цей рік незабутнім разом! Отримавши річний блокнот, ти автоматично стаєш учасником спільноти натхнення і планування «Пошуршимо?». Більше деталей ти отримаєш згодом.

Твій надійний помічник для планування незабутнього 2018 року!


МІЙ СУПЕР РІК

Органайзер “Мій супер рік”   – це твій чарівний блокнот для гарного планування: абсолютно новий формат ефективного планування.

Що ти отримуєш?

 • Унікальну щотижневу мотиваційну підписку на рік
 • Блокнот на 100 сторінок, двосторонній друк, формат А5 на спіралі
 • Авторська розробка на молочному матовому папері (170 грам), що дуже приємний на дотик та для писання, ламінована обкладинка.

 Тут можна знайти більше 100 сторінок авторського дизайну:

 • свої цілі
 • пріоритети року
 • балансу життя
 • лист для читання
 • план проекту та майнд-меп
 • фокус-виклик
 • план на 12 місяців
 • 60 тижневиків
 • 12 місячних календарів
 • нотатки

Придбати органайзер


Мої цілі

Кожні звершення починаються з мрій та цілей. Пропоную почати  органайзер з планування цілей на рік. Цілі розподілені на сфери життя, адже для того, щоб бути цілісною особистістю, потрібно розвивати різні грані реальності. Віднесись до цього серйозно, адже це може стати початком чогось дійсно нового і неперевершеного.

Пріоритети року

Визначивши цілі року, варто подумати над пріоритетами. Визначаємо великі цілі, основний фокус року – саме те, на чому варто концентруватися. Розпорошуватися – це найнеефективніший спосіб витрачати свій час.

Баланс життя

Оціни баланс свого життя за допомогою цього легкого інструменту. Постав оцінку розвитку кожної з сфер свого життя (від 1 до10). З”єднай плавною лінією і визнач, де є найбільші прогалини. Тепер, ти знаєш над розвитком яких напрямків свого життя, потрібно працювати найбільше.

План на місяць

Планування місяця важливе для розуміння того, чи рухаєшся в правильному напрямку. Заплануй цілі місяця і його фокус, тобто те, на чому ти сконцентруєш свою увагу найбільше. Також, визнач основні зустрічі, лист справ та нотатки. Додай суті в буденність. В органайзері ви знайдете 12 планів – на кожен місяць. 

Матриця задач

Це найкрутніший інструмент тайм-менеджменту, що працює в мене.Поділити задачі на категорії: важливо, неважливо, терміново і нетреміново. А далі просто рухатися відповідно до пріоритеів 1,2,3 та 4. Матриця задач буде для кожного місяця своя.

Придбати органайзер

Календар

Визнач основні дати місяця, своє кредо/цитату місяця, ідеї та нотатки. Не потрібно тримати все в голові, важливо бути в правильний час в правильному місці. Календар наявний для кожного місяця.

План на тиждень

Кожен місяць складається з 5-ти тижневиків, які дозволять деталізувати свої плани на тиждень, а далі – і на кожен день. Всього в органайзері 60 тижневиків в хронологічному порядку та розподілені по місяцям.

 Прочитати

Склади список книг, що хочеш прочитати за рік. Книги – це джерело мудрості і досвіду. Склади свій список книг на 2018 рік. І буде дуже класно, якщо рядочків не вистачить:)

 План проекту

Цей принт розроблений для того, щоб твої ідеї і думки працювали. Здійснюй свій проект ефективно і стратегічно. Плануй свої проекти тут.

Mind map

Незамінне доповнення до плану проектів – Mind Map. Для зручного планування проектів, думок та ідей. Детальніше про те, як користуватися дивіться тут>>>

Я відчуваю …., коли

Проаналізуй, що робить тебе щасливою і що змушує тебе стресувати. Зрозумівши набір цих факторів, можна визначити як уникнути негативні, чи як збільшити присутність присутність кожного дня.

 Нотакти

Нотуй свої ідеї гарно і ефективно. 6 сторінок нотаток тобі допоможуть в цьому 

Отримай знижку 5% тут>>>

Придбати органайзер

Приємного завершення року! Розкажіть, чи цікаво би вам було більше почитати про планування року? 

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше