Мій супер жовтень: поспішай повільно {free принт}

admin
Поділитись

Привіт, Жовтень! Осінь – це завжди так інтригуюче… Скоро кінець року як не як, і осінь виконує роль провідника до підсумків року та планів на наступний рік. Я, особисто, дуже люблю осінь за її непередбачуваність.

Мій вересень був емоційним, яскравим, дуже важливим і дуже цікавим. Дуже багато нових людей, нових вражень, нових міст і всього нового. Саме такий настрій навіюється з моїх вересневих інстафото. Давайте дружити в Instagram>>

Щодо жовтня, то маю багато очікувань, але хочу перестати постійно і невпинно чогось чекати. Це стомлює і виснажує. Ось дивіться, що я придумала цього разу.


Поспішай повільно

Я шукала затишну місцину для того, щоб написати цю статтю. І саме в тій кав’ярні, яку ви мені порадили, я побачила цю просту і глибоку думку: поспішай повільно. Як же це актуально для нашого швидкого життя. Не поспішати не виходить: хочеться все встигнути, море всього зробити, усім приділити часу… Але давайте вчитися робити це повільно і без стресу?

Photo by LivingRoom Lviv

Давайте зупинятися в швидкій суєті, дякувати близьким за те, що вони є, цінувати своє життя і усе та усіх, хто є в ньому… давайте тішитися ранкам і створювати прекрасні моменти… Давайте поспішати, але повільно.


Нас відзеркалюють не слова, а вчинки

Це здається навіть народна мудрість, бо щось подібне я чула ще від своєї бабусі, коли вона розказувала різні життєві історії її сусідів чи колег. Особливо цікаво було слухати описи людей, яких я ніколи не бачила, але я точно знала, хто багато говорив, але нічого не робив, хто був добряком, а хто підступним і злим. В дитинстві видавалося все таким простим.

Але чомусь коли ми дорослішаємо, відрізнити добро від зла вже значно складніше. Я в таких випадках користуюся бабусиною порадою: суди по вчинках, а не словах. Саме це допомагає дивитися в корінь людини і не обманюватися зовнішньою оболонкою.

Читаємо для розвитку

Вже не потрібно тут говорити навіщо потрібно читати. Але потрібно говорити про те, наскільки важливо вибирати правильно літературу. Адже читання – це час і це дууууууже важливо розуміти, на що ви його витрачаєте.

Я ненавиджу читати погану літературу або те, що мені не до душі. Насправді вистачає 30-50 сторінок для того, щоб зрозуміти те, чи це твоя книга. І якщо вона не твоя, читати для галочки немає сенсу. Бережемо свій час.

А про бездумне читання літератури про саморозвиток дивись наступне відео>>> та завантажуй роздруківку “Читацький журнал”

Маленькі добрі справи

Взагалі формат мислення «всі винні, крім мене» є дуже ядучим і деструктивним не тільки для людини, а і для тих, хто навколо неї. Ми часто скаржимося на те, що все навколо не так, як ми того очікуємо. Але чи часто ми робимо щось таке, що може змінити світ навколо?

Тому так важливо кожному робити маленькі добрі вчинки. Хай це може звучати трохи наївно, але я впевнена, що це єдиний шлях щось змінити. Тому в жовтневому принті я звернула увагу саме на добрі справи, в тому числі для того, щоб нагадати собі про ці прості істини.

Плануйте свій жовтень

Традиційно, завантажуйте принт для планування жовтня безкоштовно. Заплануйте та пріоритезуйте свої цілі, визначте фокус.

Завантажити принт “Мій супер жовтень” >>>

  • Обов’язково подумайте про те, що навчитеся, відвідаєте, кому зателефонуєте і що зробите. Так ви нічого не забудете, а важливі речі будуть зроблені вчасно:)
  • Одне з моїх улюблених – вихід з зони комфорту. Зробіть щось з того, чого боїтеся чи в чому не дуже впевнені. Це дійсно дуже важко і не дуже комфортно, але тільки через НЕкомфорт відбувається розвиток. Не дайте своєму страху зупинити себе, бо то слабкості з якими треба боротися.
  • Кому варто подякувати? У мене цей список зазвичай подібний: батьки, сім’я, друзі… Це своєрідне нагадування, якщо раптом ви забігалися і забули.
  • Ну і найприємніше: що ви зробите для себе?  Який би щільний графік у вас не був, годинку для себе виділити можна завжди. Подумайте як це зробити цього місяця.. Кіно, театр, прогулянка, поїздка, масаж, зустріч…. Все на ваш смак. Але дайте собі побути наодинці з собою, бо це ж такий кайф.

Мене потягло на філософію, тому чекайте цього місця більше думок про життя, саморозвиток і тому подібне…Вам би було таке цікаве? Поставте “+” в коментарях, а ще краще напишіть, про що ви би хотіли почитати:) Я не обіцяю відповісти на всі питання, але свою думку точно скажу:)

Приємного жовтня!

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше