Моя супер осінь: органайзер для роботи над своєю реальністю

admin
Поділитись

У всіх нас є моральна відповідальність бути більше доброчесними щодня. Люди, які так живуть, вірять у те, що характер не є чимось природженим чи тим, що виникає мивовільно. Для того, щоб виховати характер потрібно зусилля і майстерність. Ти не можеш бути настільки хорошою людиною, наскільки тобі хочеться, якщо не здійснюватимеш цю боротьбу. Тобі не досягти навіть стабільного зовнішнього успіху, якщо ти не вибудуєш міцний духовний стрижень. Якщо ти не маєш певної внутрішньої порядності, зрештою твій сором, твоє безчестя відкриються. (Девід Брукс, “ДНК особистості”)

Чому не можна почати створювати себе прямо зараз? Не відкладати на потім, не чекати на натхнення, не чекати на чиюсь допомогу…. а просто взяти себе в руки і почати працювати над собою та своїм внутрішнім світом. Життя все-таки одне і кожен день неповторний. На забувай про це.

Кожного сезону я розробляю нові блокноти і принти, які покликані зосередити тебе на цілях, подумати над саморозвитком, помріяти і мотивнути на здійснення своїх мрій. Вже понад 1000 блокнотів знайшли своїх користувачів і ця цифра тільки росте. Чому?

Плани – ніщо, планування – все. (Дуайт Д. Ейзенхауер)

Бо краса планування є запорукою натхнення, а людина з ентузіазмом може звернути будь-які гори. Я сама користуюся цими блокнотиками і удосконалюю їх з кожним тиражем. Люблю планувати гарно і люблю надихати когось на те саме.

Єдиною перешкодою для здійснення наших планів на завтра можуть бути наші сьогоднішні сумніви (Франклін Рузвельт)

Отож хочу презентувати новий сезонний блокнот “Моя супер осінь”. Якщо ви ще не придумали способу зібрати себе до купи після теплого і сонячного релаксового літа, то блокнотик – це ідеальний помічник:

  1. Ненав’язливий формат планування. Це мотивує і робить розподіл задач приємним процесом.
  2. Продуманий дизайн наповнення дає можливість зосередитися конкретно на цілях, а не на тому, як їх краще записати.
  3. Зручний формат А5 дає можливість брати його з собою завжди.
  4. Українська мова без англонімів і русизмів. Це важливо.
  5. Автоматична підписка на мотиваційні листи від Пошуршимо…

Твоє життя сьогодні є відображенням того, що в тебе всередині і єдиний спосіб щось змінити на краще – це змінитися самому. Працювати над своїми слабкостями та будувати внутрішній стрижень – велика відповідальність кожного. Я хочу вірити, що блокноти від “Пошуршимо?” зможуть допомогти в цьому.


Наповнення блокноту “Моя супер осінь”>>>


Мої цілі

Почни планування своєї осені з конкретних цілей на ці три місяці. Заплануй стільки, скільки вважаєш реалістично досягти. Бо нереалістичні цілі – це розчарування та демотивація. То думай реально, але не переставай мріяти.

Додам ще те, що планування сезону є в рази ефективнішим тоді, коли є більш стратегічний план. Я не кажу про 10-ти річний деталізований план, але хоча б замальовки та уявлення на ближчі кілька років. Тому ти можеш завантажити свій Річний план, не чекаючи Нового року та подумати більш глобально. Якщо ж у тебе серйозніший підхід і бажання глибше розібратися в своїх цілях – долучайся до  “Спільноти Натхнення”.

Читай більше про стратегічний підхід до планування в огляді книги “Дивись уперед”>>>>


Осінній календар 

Це цікава штука, яка дозволить бачити картинку в перспективі трьох місяців.

Тут відмічено кожен день кожного місяця осені для того, щоб:

  • бачити загальну картинку та ставити реалістичні дедлайни
  • орієнтуватися скільки пройшло і лишилося часу
  • розподіляти досягнення між місяцями, відмічати важливі дати.


Спорт

Це для таких як я, що за літо розслабилися і подумали, що купання в озері та лежання на лежаку – це чудова заміна зарядки і пробіжки:)) Ха ха, але це не так.  І рано чи пізно доведеться взяти себе в руки і відновити свій спортивний режим. Ось тут можна почитати про підхід мого тата (що вже більше 15-ти років займається його) до фізичних навантажень.

В блокноті ж я вирішила зосередитися не тільки на спорті, а і на харчуванні та здорових звичках. Ти заціниш, обіцяю:)


План на місяць: Вересень, Жовтень, Листопад

Органайзер вміщує в собі різні плани на всі три місяця: Вересень, Жовтень, Листопад. При створенні цих принтів я намагаюся думати про ціннісно-зорієнтоване планування, коли ти розумієш важливість не тільки цілей у професійному чи особистісному розвитку, а і важливість життєвих цінностей і істин.

Кожен місяць – індивідуальний. Це не шаблонні листки щоденника, де кожен місяць один і той самий. Я намагаюся вже самими питанням та секціями спонукнути тебе задати ті питання, про які, можливо, і не думалося. Хочеться, щоб кожен місяць в тебе починався з годинки для себе, для аналізу попереднього періоду та планування наступного. Щоб тобі це було приємно, а не в напряг. У нас і так в житті багато того, чого ми не хочемо, а робимо.

Тому ці принти покликані тебе надихнути. Для цього і призначені цитати, що мене зачепили, які ти бачиш справа.


Тижневик

Кожен місяць складається з 5-ти тижневиків-розворотів. Тижневики складають основну частину блокнота. Я спеціально розподілила їх на дві частини: загальну (зліва) та по днях (справа).

Загальна частина сфокусує тебе на головному, дасть можливість подумати над фокусом і цілями, а не просто списком справ. Справ завжди є безмежна кількість. Тому гнатися за виконанням усііііііііііііііііх завдань не завжди є правильною стратегією. Пріоритезація і фокус – це запорука успіху. Це моє особисте переконання і я впевнена в цьому на 100%.

Денна сітка ж призначено вже для розподілу задач між днями. Написали цілі та фокус тижня зліва, а справа розподілили їх між днями. В кінці тижня проаналізували і перегорнули сторінку на наступний тиждень…

Спробуй і переконайся, що це працює:)


Нотатки

В блокноті ти знайдеш чимало сторінок для нотаток для шалених ідей, цікавих думок, нових цілей та мрій.

Придбати блокнот “Моя супер осінь” можна тут. Кількість обмежена.


Працюй над своєю реальністю і не відкладай своє життя. 

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше