ТОП 5 Серпня: вір в себе, люби світ, берись до діла {free принт, 15% знижки}

admin
Поділитись

Привіт, серпень! Жнива, теплі вечори, прохолодні світанки, вже гарні літні спогади і ще незавершені плани…. Літо класне…

Я люблю кожну пору по-своєму, але літо все-таки особливе. Хоча у кожного своє літо, і в більшості випадків це залежить не від погоди і не від локації відпустки, а від того, що в голові:)

Тому моє літо свіже, яскраве, жарке вдень, тепле ввечері і прохолодне зранку, воно зі свіжою м’ятою та чебрецем, з кубиками льоду і малиною… однозначно літо – це жнива, жовто-золоті поля з вкрапленням макового цвіту…. Літо – це багато води і повітря: озера, моря чи океани, а може прості струмки чи гірські ріки… Ледь не забула! Літо – це гори і ліси. Обов’язково!

Кожен місяць літа для мене є особливим, по-своєму прекрасним. Червень був напруженим і багаточікуваним, липень – цікавим і натхненним, серпень же буде спокійним…. гармонійним. Чому? Бо багато справ вже вирішено, багато моментів пережито і хочеться мати маленький схованок перед осінню. Моїм схованком буде серпень.

Мій липень у фото за тегом #пошуршимо в Instagram

Цього літа я багато думала про життя та планування. Ну це нормально, адже ми тут шуршимо саме про це:) Так от цього літа я думала про те, чому для більшості «життєвий план» звучить нецікаво і нудно. Типу все планувати, бути посереднім і неоригінальним, а де спонтанність і все таке… І в тому є сенс якщо дивитися з одного боку. АЛЕ тут є велике але, з якого я і почала цю статтю: «Все в голові». Тобто це все має сенс, якщо довгостроковий план саме так виглядає у тебе в голові. У мене особисто зовсім не так. У мене думки про свій розвиток в майбутньому, планування проектів і ідей, про те де я буду жити, що я буду робити і як себе почувати є дуже захопливим заняттям.

А головне, що я зрозуміла – це те, що короткострокові плани втрачають свою ефективність, якщо вони не вписані в канву довгострокового плану. Як же почати довгостроково планувати і не потонути в своїх планах?

Завжди буде щось інше більше, гарніше чи важливіше. В будь-який момент, коли ти скакаєш від цілі до цілі буде щось ще вище і щось бажаніше. Звідси випливає незадоволеність своїми результатами, життя майбутнім, а не теперішнім, роздратування і нелюбов до свого способу життя….. Як на мене, то все це є абсолютною неповагою до свого реального життя, що ти маєш тут і зараз. Подумай.

А поки я підготувала щомісячну підбірку того, про що варто подумати в серпні. Лови нижче. 


#1 Бери і дій

Усі про це говорять і усі книжки про це пишуть. Все, що у тебе в голові немає значення, поки перший крок не зроблено! Реальна дія – це чудовий інструмент відповісти собі на питання та перемогти сумніви.  Прямо як з книги Річарда Бренсона «До біса все. Бери і роби»

Кидаючи собі виклик, ти ростеш. Змінюється твоє життя. Погляд на світ стає життєствердним. Досягти поставлених цілей не завжди буває легко, але це не причина для того, щоб зупинятися. Ніколи не кажи «здаюся». Завжди повторюй: «Я можу. І я буду намагатися, поки не доб’юся перемоги».


#2 Сфокусуйся на цінності

Додана вартість – це те, ЩО конкретно ти приносиш в цей світ. Це стосується роботи, сім’ї, людських цінностей і будь-якого аспекту твого життя. Посередність вбиває будь-яку особистість. Спробуй не дивитися як роблять всі,  спробуй зробити так, як вважаєш за потрібне, спробуй  покращити, додати якості, додати добра чи справедливості навіть у малих дрібницях. Спробуй застосувати принцип доданої вартості у всьому і ти побачиш сукупний ефекти і фідбек від світу.

Закон збереження енергії діє і в житті: скільки вкладаєш, стільки і отримуєш. Тому не варто очікувати на світле і безхмарне життя, якщо це світло ти не несеш в собі всередині.


#3 Напиши свій життєвий план

Звучить можливо дуже жахаюче, але повір мені на слово – це дуже важливо! Пропоную легку інструкцію як це зробити:

Крок 1 Прочитай статтю «Дивись уперед: посібник для внутрішньої революції»

Крок 2 Прочитай книгу «Дивись уперед» від видавництва Наш формат

Крок 3 Виділи в календарі один день виключно для цього

Крок 4 Обери затишне місце і створи цей документ. Як тільки ти спробуєш уявити своє життя, ти відчуєш, що воно того варте, щоб працювати, вчитися, розвиватися і прагнути…


#4 Читай і ходи в кіно

Про книги я можу говорити довго… Ось наприклад вперше за довгий час захотілося перечитати другий раз книгу Віктора Франкла «У пошуках справжнього сенсу». Читати вдруге – це серйозно. Раніше ніколи не мала такого бажання. У вас є такі книжки, які хочеться перечитати?

Те саме стосується фільмів. Я обожнюю ходити в кіно і обожнюю кінематограф. Не зациклюйся на розрекламований фільмах, що гудять з усіх плакатів. Пошукай якісь класні підбірки, цікаві задумки.

Фільми можуть надихати так само, як і книжки. Радити не буду, бо це дуже індивідуально.


#5 Готуйся до осені

Можливо, тобі не хочеться про це думати і визнавати, але серпень – це останній місяць літа і осінь вже дуже скоро. Я люблю осінь і мені подобається, що після літа всі оживають у бізнес світі і включають режим активчиків. Все рухається, розвивається і росте.

Для того, щоб включитися в цей режим без проблем, можна себе класно підготувати після літнього розслабона. Для цього потрібно подумати про річні плани, оцінити свій прогрес і подумати над своїми діями.

Цілі – це важливо, але важливіше жити і відчувати момент. Спробуй балансувати між цими двома точками.

Для приємнішого планування серпня ловіть принт «Мій супер серпень» від Пошуршимо .

Дякую! Завантажуй принт в в форматі А4>>>  тут і в форматі А5 тут>>>  

Став “+” в коментарях, якщо подобається ця стаття:) Так мені легше орієнтуватися та писати те, що вам найцікавіше читати:)

Вір в себе, люби світ, даруй тепло.

Плануй гарно!

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше