“RoofLand” проект дівчини, що любить гуляти дахами // Львів // інтерв’ю

admin
Поділитись

Привіт! Дуже люблю вам розповідати про класні проекти і про гарних людей. Сьогодні саме цей випадок:) Знайомтеся з Іриною Особою – львів’янкою, яка любить гуляти дахами і показує нам це прекрасне місто в трохи іншому ракурсі, а саме – зверху. В своєму проекті RoofLand вона досліджує цікаві дахи Львова і ділиться з нами своїми знахідками.
Я твердо знаю, що чим більше доброго і гарного ти несеш в світ, ти більше тобі повертається. Це якийсь незнаний мультиплікатор, що множить все в рази: як добре, так і зле. Дуже приємно спостерігати за такими проектами як цей. Він здається невеличким і локальним… але значення його значно ширше.
Такі ідеї, що реалізовані з душею і натхненням, –  є продовженням особистості і додають краси кожному, хто торкається до них. Вони дуже важливі, бо працюють маленькими зачіпками, що витягують нас на мить з рутини і дають крихти “свіжого повітря” для креативу. 
 Тому я дуже люблю доносити ці історії, мрії та результати до загалу і дуже вдячна тим людям, що створюють таку красу і дарують нам натхнення. Ловіть трохи деталей, думок, щирих слів від автора проекту далі.

Іро, розкажи будь ласка трохи про себе.

Сама я зі Львова і 23 роки живу тут. 5 років тому почала відкривати для себе світ – подорожувала завдяки навчальним програмам. Це був дуже крутий досвід, адже коли ти живеш на стипендію, покриття 70% дороги, харчування та проживання – ідеально для подорожей. Згодом почала подорожувати сама і ділитися досвідом про те, як подорожувати бюджетно і планувати все самому.
Зараз подорожі – на час відпустки. Я працюю в коворкінгу Startup Depot – організовую події зі стартаперами. З цією роботою бачиш, наскільки круті проекти придумують українці і як хочуть створити щось нове та своє. В майбутньому хочу працювати у стартапі.

Проект RoofLand – дуже класна ідея. Розкажи звідки у тебе з’явилася любов до дахів і як це переросло в проект?

Фото by Roofland

Знаєш, 2 роки хотіла писати про щось своє, мати блог із чимось свіжим. Всі ідеї набридали через тиждень і я дуже переживала через це. Якось потрапила на екскурсію дахами в рамках “Ніч у Львові”. Наступного дня подумала: “В мене є фото вже з шести дахів. О, я ж можу робити фото дахів і писати про це”. Друг допоміг мені із сайтом і почалося… 🙂

Хто тебе надихає в житті, в реалізації проектів?

Моє оточення – люди, які багато працюють і мають круті цілі. Також блоги інших людей, новини зі світу стартапів, івенти, які організовують львів’яни. Це все дає велику дозу натхнення. І подорожі. В них набираєшся сил і хочеться творити.

Ти вважаєш себе блогером? Який розвиток бачиш  в майбутньому?

Блогером себе не вважаю, але зараз працюю над ще одним сайтом. От з ним я вже буду блогером. Хочу ділитися своїм досвідом та лайфхаками, які назбиралися за ці 23 роки.
Фото by Roofland

Твоя улюблена локація Львова?

Улюблене місце – один дах на Площі Міцкевича (зліва від Будинку Книги). Колись “Океан Ельзи” знімали там кліп “Холодно”. Дуже красиве та атмосферне місце.

Книга, що справила на тебе найпотужніше враження останнім часом?

Остін Клеон “Кради як художник”. Дуже раджу почитати, коли здається, що всі твої ідеї вже хтось реалізував.

Що ти цінуєш в людях?

Найбільше ціную щирість та любов до життя. Коли в людині немає щирості, то ваше спілкування – даремна трата часу. Коли ж нема любові до життя, то з такою людиною і самій перехочеться насолоджуватися кожним днем.
Фото by Roofland

Як ти борешся зі своїми слабкостями?

Борюся 🙂 Наприклад, у школі боялася заговорити з незнайомцями. Якось влаштувала день питання “де вулиця Пиріжкова?” (такої вулиці у Львові немає). Коли ти питаєшся англійською де вона, люди починають згадувати і розповідати як туди дійти. Це знищує бар’єр і дуже покращує настрій. Так роблю зі всім.

Що для тебе «ДАХ»?

Там, де час йде повільніше. Коли я на даху, дуже люблю подумати, чи все, що я роблю – це саме те, що мені хочеться робити. Дахи – це завжди з улюбленого.
Фото by Roofland

Зі свого боку мені хотілося б завершити це інтерв’ю словами Юрія Мушкетика:

Для того, щоб створити щось красиве, треба нести красу в душі

Неписане завдання кожної людини – це знайти те унікальне і неймовірне, що ти можеш привнести в цей світ, хай це буде проект, бізнес, сім’я чи просто чиясь посмішка…

Тому не варто боятися створювати щось нове… Бо якщо це йде від душі, то результат рано чи пізно прийде після плідної роботи і віри в те, що ти робиш. Ось вам маленький помічник для здійснення своїх проектів. Завантажуйте безкоштовно.

Дуже дякую! Завантажуй принт в форматі А4 прямо тут>>>  

А які класні проекти знаєте ви? Про кого хотіли би почитати на блозі? 

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше