ТОП 5 Березня {починай свою супер весну: free принт}

admin
Поділитись

Привіт! Нарешті всі ми дочекалися і весна вже на порозі. Весна надихає на все свіже: кольори, любов, добро і світло. Світло навкруги і всередині і якщо ви його не бачите, то прислухайтеся до цікавої думки Антуана де Сент Екзюпері:

16864104_604770496383055_6531555686230789476_n

Це має сенс і як на мене, то все дуже навіть справедливо. Маєш те, що продукуєш в собі: і якщо це добро і любов, то саме ці почуття і атмосфера тебе оточує. Якщо ж це гнів і зло, то воно тобі і повертається. Все чесно:)

З іншого боку, часто наприкінці зими старі болячки схильні загострюватися. І тут йде мова не тільки про тіло, а і про душу. Так часто, в один із безкольорових похмурих днів може здатися, що все капець як погано: і на роботі не те, і вдома не дуже, і мрії дуже далеко, і взяти себе в руки не можу… і багато багато жалю до себе. Бо важко йти вперед, бо важко триматися своїх принципів, бо таке оце життя непросте…

В такі моменту потрібно дуже чітко собі донести, що ці слова і думки ні до чого не приведуть. Мало того, жаління себе може вбити будь-який ентузіазм і натхнення.

Так от, в такі моменти треба брати себе в руки. Звісно можна чекати поки природа почне прокидатися і з’явиться сонце, гарна погода та перша зелень підніме вам настрій…

DSC_0065

Але давайте бути чесним з собою: з таким підходом в кожен момент часу може щось заважати вашому “натхненню”. Якщо не холодно, то спекотно… І тоді вже мова йде не про погоду, а про наш пошук якихось дурних відмазок для самого себе і це недобре.

Ось що я вам пропоную зробити в березні, щоб запустити соки в свої ідеї і мрії, щоб почати жити вже сьогодні, а не виглядати сприятливого прогнозу погоди.

 Бо світло і тепло – всередині, не забувайте.  


ТОП 5 БЕРЕЗНЯ

1-11circle

План розвитку

Розробіть план свого розвитку на ближчі 3 місяці. Я не кажу про щось мега глобальне. Давайте почнемо з елементарних звичок та стилю життя, який би ви хотіли мати. Як я вже писала, в моєму випадку це ранковий підйом (6-та ранку) і зарядка кожного дня, читання перед сном та 1 онлайн курс в сезон.

Різниця в тому, ким ви є сьогодні і ким хочете бути – в кількості зусиль, які ви зробили, щоб змінитися чи розвинутися. Починайте сьогодні.

DSC_0104

2222-circle

Забудьте слово “завтра”

Так, почніть робити це сьогодні, не відкладаючи на завтра. Це правило є потужним фундаментом для розвитку будь-чого: не піддаватися короткостроковій ліні чи страху робити це зараз. Звісно це не виключає плану дій і послідовності. Я тільки кажу про викорінення цієї поганої звички – знаходити собі відмовки почати реальні дії зараз.

3333-circle

З’їжте жабу на сніданок

Так рекомендує Орест Зуб в його книзі «Формула продуктивності». Саму книгу я не читала, але за діяльністю Ореста слідкую давно і мені подобається, що він не ускладнює питання мотивації і продуктивності. Мені імпонує підхід той, що ближчий до життя. Так от, Орест рекомендує виробити в собі звичку «їсти жаби на сніданок» – що означає зробити щось найважче і найнеприємніше в першу чергу зранку для того, щоб думки про це не псували цілий день. Дуже актуально, адже чим нудніша і неприємніша задача – тим більше ми схильні відтягувати її виконання до самого критичного моменту. Часто буває, що такі справи є ще й дуже важливими, і тому потім ми їх все рівно робимо тільки в останній момент і на тяп ляп.

А що якщо зробити цю нудоту з самого ранку і цілий день не тільки не парити собі голову нею, але і бути дуже задоволеним собою:) Спробуйте, в мене це працює не завжди, але думка про цю «жабу»  вже засіла в голові, а це вже перший крок.

DSC_0102

133-circle

Книги…

Незмінний пункт кожного місяця – це книги. Абсолютно впевнена в тому, що книги потрібно читати і читати багато. Я не прихильник читати все підряд, але зараз в Україні такий вибір якісної літератури, що гріх жалітися. Які у вас плани на цей місяць? У мене це:

  1. «Стратегія блакитного океану» Чана Кіма про ринковий простір і конкуренцію
  2. «Продається все» Бреда Стоуна про компанію Amazon
  3. «ДНК» збірка українських сучасних письменників для релаксу

Не так, щоб дуже багато, але якщо врахувати усі огляди і статті – то виходить чималий шмат роботи. Що  у вас?

DSC_0078

1-circleаааа

#плануюгарно

Багато хто з вас вже користується блокнотами, принтами і роздруківками від Пошуршимо?. Я дуже тішуся кожного разу, коли отримую відгуки від вас і чарівні фото. Саме тому хочу започаткувати тег в Facebook і Instagram #плануюгарно під яким пропоную вам ділитися фотками і коментарями щодо вашого користування інструментами від Пошуршимо

А зараз сюрприз:

За кожну публікацію і фото – дарується підписка на 12-тижневу програму Чарівний пендель.
Що потрібно зробити:

  • створити публікацію у вашому профілі Facebook чи Instagram. Це може бути фото чи ваші коментарі щодо планування разом з органайзерами та принтами з Лавки креативного планування
  • додати в тіло публікації 2 теги: #плануюгарно, #мійсуперорганайзер та відмітити @Пошуршимо? в Facebook та @shurhymo в Instagram
  • надіслати мені лінк на info@shurshannya.com.ua

А поки кілька фото наших користувачі, яким я безмежно вдячна:)

Screenshot_2017-02-25-19-15-16 Screenshot_2017-02-25-19-17-21 Screenshot_2017-02-25-19-18-09 Screenshot_2017-02-25-19-18-32

Screenshot_2017-02-27-22-13-17 Screenshot_2017-02-25-20-06-29

Ще не замовили блокнотик “Моя супер весна”?

Вам сюди>>>

DSC_0068

Також завантажуйте безкоштовний принт для планування березня тут

Дуже дякую! Натисніть сюди>>>> для завантаження. 

Плануйте гарно!

А що ви плануєте на весну? 

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше