Новий рік: початок чи продовження?

admin
Поділитись

Привіт, друзі. Дуже рада писати в останній день 2016 року, коли вже всі подарунки підготовлені, а справи вирішені. Лишилося прикрасити ялинку, підготувати винце для глінтвейну та трохи подумати.

Новий Рік – цікава штука, адже кожен хоче вірити, що це початок чогось нового, хоча очевидно, що це також і продовження старого.

Останні роки мені не дуже важливе місце і програма для святкування, а значно цінніші люди, з якими ти зустрічаєш Новий Рік. Також, невід’ємною частиною новорічних свят для мене стали аналіз і планування, адже саме в такому настрої і з таких натхненням бажається масштабніше і сміливіше, біля ялинки прокидається відчуття, що все можливо, що наступний рік буде кращим, усвідомлюєш, що ти навчився дуже багато і готовий до нових супер звершень.

Отак, сиджу 31 грудня в потязі на Львів. В навушниках Скрябін, надворі ще темно, а мені віриться в чудеса

Дуже вірю, що найважливіше, що потрібно робити зараз – то це висновки. Рік у кожного видався активним і насиченим, і дуже важливо проаналізувати свої помилки або перемоги, визначити закономірності та уроки на майбутнє. Давайте подумаємо про найскладніші періоди року і проаналізуємо рішення, що були прийняті. Вже неважливо наскільки вони були правильними, важливо, чи ви навчилися на майбутнє.

15578813_573668982826540_159567396423330275_n

Також практикую дякувати. Батьками, коханим, друзям – це само собою, адже це найдорожчі люди в моєму житті. Але також людям, що зустрілися мені випадково, але лишили багато думок в голові: чоловік в потязі, з яким говорили про життя закордоном та про те, як добре вдома; бабуся в книгарні, що порадила книгу «Мій дідусь був черешнею» і розказала про те, як важливо вчитися в будь-якому віці; добрій жінці, яка зустрілася в автобусі, виручила жетончиком і з якою проговорили всю дорогу про життя…

Кожна людина лишає слід в голові і дає ґрунт для роздумів.

А тепер можна почати планувати і мріяти. Я зазвичай це роблю вже в перших числах року. Люблю прокинутися 1 січня, приготувати каву з корицею, знайти затишне місце коли всі сплять і мріяти. Вірю, що все буде добре в наступному році, вірю, що кожен, хто готовий працювати і інвестувати свій час в цілі та мрії – досягне їх рано чи пізно. Мене це надихає.

15621777_577586682434770_6245108078389154982_n

Я дуже вам вдячна за вашу увагу і вашу роботу над собою. Ваші коментарі, листи і відгуки мене дуже радують і додають впевненості, що я все роблю правильно.

Я хочу побажати усім нам добра та любові всередині і навкруги. Адже ми породжуємо радість, а не навпаки.

Також  відваги і впевненості бути собою, думати широко і вільно, мріяти і рухатися. Це і є прогрес на мою думку.

15578684_573650149495090_3819306981077864916_n

Бажаю також наснаги працювати і розвиватися. Всіх нас часом перемагає лінь, але щоденна праця та сила волі – це найефективніша зброя проти неї.

А ще, бажаю простоти: в думках, стосунках, рішеннях і мріях. Ускладнюючи своє життя суєтою, зайвими розмовами про ніщо, непотрібними “розборами польотів”, ми витрачаємо найдорогоцінніше, що в нас є – час.

Щирості. Перш за все з собою, зі своїми близькими, у своїх емоціях і у вчинках. Як на мене, щирість – це основа усього добра в житті, бо всі ми всередині добрі:)

b855cdb885baeeade92e992b715d071e

А також, миру: в Україні та всередині нас самих.

Ну ось, потяг прибуває і я щаслива збираюся поринати у чарівний світ передноворічного дива з торбою подарунків за плечима. З НОВИМ РОКОМ!

Кілька помічників для гарного планування року:

1-kvitkiНабір принтів «Мій супер 2017»

big-promo-eng-year-planner-2017


2-kvitki

Річний супер органайзер

????????????????????????????????????


3kvitki

Принт “Аналіз року”

  Завантажити аналіз року тут


4-kvitki

Безкоштовний принт МОЇ НОВОРІЧНІ ОБІЦЯНКИ

for-pinterest-new-year

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше