Мій Супер Листопад! ТОП 5 місяця

admin
Поділитись

Друзі, привіт! Ууууууууууу, вже починається листопад, а це може означати тільки наступне:

  • розпочався останній місяць осені 2016, а жовтень вже промайнув
  • до кінця року закінчилося рівно 2 місяці
  • утепляємося, бо коли холодно, то не про красу)

Страшно уявити, але всього за пару тижнів ми будемо думати про те, де святкувати Новий Рік, кому які подарунки купити і як провести Різдво. Але панікувати не потрібно, навіть якщо ваш список справ на рік – виконаний лише наполовину.

Тому що в нас є ще трохи часу – це по-перше. А по-друге, ваше цькування себе ніяк не допоможе справі.


Якщо проаналізувати Жовтень для Пошуршимо?, то він виявився активненьким.

Річний Супер Органайзер

Ми випустили в люди перші річні органайзери від Пошуршимо! Ура ура ура! Ловіть 98 сторінок авторського дизайну та приємного паперу молочного кольору, зручний формат А5 на спіралі, що може завжди бути з вами, планування кожного  місяця та тижня, план проекту, планування цілей тощо.  Детальніше про річний супер органайзер тут

dsc_0263

Дружимо з A.L.O.E. by PiBo

Наші блокнотики полетіли в Івано-Франківськ в дуже затишний і приємний шоу-рум, що імпонує мені і своїм стилем, і красою. Тому, івано-франківці, від тепер можна придбати блокнотики для гарного планування не тільки в шоу-румі “Модний дах”, а і в A.L.O.E. by PiBo.

14523019_551367781723327_2191318688084002855_n

Даруйте з нами

Ура ура ура! Вже дуже скоро у нас можна замовляти подарункову упаковку для органайзерів. Так-так, вони вже надруковані, але чекають свого часу на фотосесію, щоб презентуватися вам у повній красі. Тому чекайте вже дуже скоро.


Давайте подумаємо, яким ви хочете бачити свій листопад?

Ось кілька ідей, що можуть вас наштовхнути або надихнути.

cup3Мій Супер Листопад

Традиційно, ловіть безкоштовний принт для планування листопаду шляхом ціннісно-орієнтованого мислення. Аналізуємо, як ми виконали добрі справи, що планували в жовтні, придумаємо собі виклик місяця, але головне – це думаємо над тим, в чому наша унікальність. Як писав Віктор Франкл:

Кожен із нас має своє специфічне покликання або життєву місію, призначення для виконання конкретного завдання. Людину не можна ані замінити, ані повторити її життя. Отже, завдання кожної істоти є унікальним, як і її специфічна можливість виконати його.

Дякую! Натисніть на посилання “Мій супер листопад” для завантаження в форматі А4! У форматі А5 можна завантажити тут. Приємного планування

cup1 книга в місяць – must read

Вчора я дочитала дуже цікаву, але і дуже важку для мене книгу “7 звичок надзвичайно ефективної людини” Стівена Кові. Її читання розтяглося аж на 4 місяці, оскільки вона така сконцентрована, що я мусила робити перерви для розрядки мозку. Так от – я її дочитала!!! І скоро буде огляд, але тепер, мене чекають ще 2, які я собі запланувала на осінь 2016.

dsc_0277Регіна Бретт “Будь дивом” та “Життя і робота Генрі Форда”. А у вас які плани? Якщо немає ідей, ловіть корисні огляди книжок  за посиланням.

cup22 місяці до Нового Року

Не панікуйте:) Це ще більше ніж 60 днів, які можна спланувати та зробити щось дійсно суттєве і важливе. Головне не спішити і не розпорошуватися. Напишіть собі пріоритети, оцініть адекватно свої сили і творіть! Я вірю, що кожен з нас здатен на все, про що ми мріємо. Питання тільки часу і зусиль.

7215bfee2de170bdf3934129e1248cbc

cup4Включаємо емпатію

Емпатія розшифровується як “співчуття”, але якщо говорити про емпатичне слухання – то це скоріше про те, що ви, слухаючи людину, не втискаєте її у свій трафарет сприйняття, досвіду і т.д., а дійсно, намагаєтеся подивитися на ситуацію очима людини і подумати над вирішенням питання. Це непросто. Це однозначно складніше, ніж сказати “о, та в мене так само все було, дивися як я все зробив/зробила”, або щось типу “не парся, все буде добре. А ось у мене так сталося, що …”

DSC_2464

Це я вчора вичитала в цій премудрій книзі містера Кові і хочу спробувати. Ось як він про це пише:

“Емпатичний слухання – це слухання з наміром зрозуміти, справді збагнути іншу людину.”

Для чого? Тому що саме в розумінні ключ до щастя, але не в випадку, коли вас всі розуміють (це або тільки ваша призма, або один випадок з 1000). Ми говоримо, щоб ініціативу розуміння взяти на себе. Тому завдання на цей місяць – попрактикуватися в емпатичного слуханні. Як вам? А в кінці місяця поділимося своїм досвідом.

cup5Листівки чи листи

Через кілька днів ви зрозумієте, чому цей пункт знову вигулькнув в мене в ТОП 5 цього місяця. Здається він десь був влітку, але зараз саме час. Я про інтерв’ю, що буде в цей четвер:))) Поки хай буде інтрига.

Маленький алгоритм для тих, хто забув як це просто:

  • знаходимо цікаву листівку
  • придбаємо марку – 3 грн. по Україні
  • вибираємо адресата і випитуємо адресу
  • пишемо кілька теплих слів
  • кидаємо в поштову скриньку

Це так  просто, і так геніально, що ви навіть не уявляєте, скільки щастя ви принесете людині цим шматочком паперу. Я в цьому місяці отримала з України і з Америки. Лав лав лав

28dfed6354b207f52836b555a8767f81

Завантажуйте також Календар на Листопад безкоштовно за посиланням. 

calendars-november

Усім страшенно вдячна і бажаю гарно планувати свій кожен день, малювати, мов художник картину, творити добрі емоції навкруги і щастя всередині. Добра і тепла.

Таня.

P.S. Напишіть, що ви плануєте в цьому місяці здійснити в коментарях (не забудьте вказати свій емейл) та отримайте принт “50 днів до Нового Року” безкоштовно. Надішлю всі принти 5.11.2016

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше