Річний супер органайзер: ваш ідеальний помічник

admin
Поділитись

Кращий спосіб почати робити – перестати говорити і почати робити. – Уолт Дісней

І що тут ще можна додати? Напевно тільки те, що робити можна не хаотично, а досить чітко і сконцентровано, у чому і може допомогти планування.

Для мене планування – це мапа, яка веде мене з точки А в точку Б. Кожен вибір – це поворот, на якому я можу звернути туди або не туди, і це залежить тільки від мене. А оскільки дорога до цілей та вершин не завжди є прямою і легкою, нам потрібний орієнтир. Власне кажучи, такою “Полярною зіркою” у вашій захопливій мандрівці життям може стати РІЧНИЙ СУПЕР ОРГАНАЙЗЕР, про який йтиметься далі. 

tumblr_n5sd0cawdq1rvgiido1_500

Що таке Річний Супер Органайзер?

Блокнот зручного формату, в якому ви зможете знайти 96 сторінок авторського дизайну: свої цілі, план на 12 місяців, 60 тижневиків, 12 місячних календарів, лист для читання, лист спрощення, план проекту, майнд-меп, нотатки.

  • Блокнот на 96 сторінок, двосторонній друк
  • Зручний формат А5 на спіралі
  • Авторська розробка на молочному матовому папері (170 гр.), що дуже приємний на дотик та для писання.

dsc_0263

Чому органайзер ефективний?

  1. Ви плануєте свій місяць, тиждень один за одним, що дає змогу визначати фокус, цілі, орієнтири, to do списки , ідеї, нотатки…
  2. Ви плануєте гарно, адже лаконічний дизайн і якість блокноту перетворює щоденний процес планування на приємну звичку
  3. Ви маєте його з собою завжди, бо зручний формат А5 на спіралі дає можливість носити його з собою навіть в найменшій сумці:)

dsc_0230

Наповнення блокноту, що сприяє цілісному розвитку вашої звички планувати!

Мої цілі

Кожні звершення починаються з мрій та цілей. Пропоную почати ваш органайзер з планування ваших цілей на рік. Цілі розподілені на сфери життя, адже для того, щоб бути цілісною особистістю, потрібно розвивати різні грані реальності. Віднесіться до цього серйозно, адже це може стати початком чогось дійсно нового і неперевершеного.

dsc_0235

План на місяць

Планування місяця важливе для розуміння того, чи рухаєтеся ви в правильному напрямку. Заплануйте цілі місяця і його фокус, тобто те, на чому ви сконцентруєте свою увагу найбільше. Також, визначте основні зустрічі і плановані рахунки, лист справ та нотатки. Додайте суті в буденність. В органайзері ви знайдете 12 планів на кожен місяць та 12 календарів.

Календар

Визначне основні дати місяця, своє кредо/цитату місяця, ідеї та нотатки. Не потрібно тримати все в голові, важливо бути в правильний час в правильному місці.

dsc_0236

План на тиждень

Кожен місяць складається з 5-ти тижневиків, які дозволять вам деталізувати свої плани на тиждень, а далі – і на кожен день. Всього в органайзері 60 тижневиків в хронологічному порядку та розподілені по кілька місяців. (Тижневиків з запасом, оскільки розподіл тижнів в місяці коливається від 4-х до 5-ти)

dsc_0241

dsc_0243

 Прочитати

Складіть список книг, що хочете прочитати за рік. Книги – це джерело мудрості і досвіду. Читайте для навчання та для насолоди, читайте для себе. Ось трохи підказок з моєї книжкової полиці.

Спрощуємо

Це лист спрощення вашої рутини. Відповівши на кілька питань, ви можете суттєво змінити свою буденність,  просто визначивши деструктивні елементи та те, як ви можете з ними працювати і як спростити.

dsc_0247

План проекту

Для того, щоб ваші ідеї і думки працювали, щоб ви здійснювали щось суттєве ефективно і стратегічно. План проекту пропонує вам визначити ціль проекту та описати його фінальний результат, розподілити досягнення мети на кроки, а їх – на менші підпункти. По кроку можна і Еверест підкорити.

Mind map

Для зручного планування ваших ідей і думок. Детальніше про те, як користуватися дивіться тут>>>

dsc_0251

Придбати


dsc_0260

 Ура! Ви отримали купон на 10% знижки на Річний Супер Органайзер!  Код купону: superplan 

Як використати:

(1) Пройдіть за посиланням Річний Супер Органайзер

(2) Оформіть замовлення

(3) Введіть код купону і ціна органайзера автоматично знизиться на 10%

Дякую і приємного планування 

Кілька коментарів користувачів блокнотів від Пошуршимо?. Більше відгуків читайте за посиланням.

1

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше