Топ 6 НЕпразьких краєвидів Чехії

admin
Поділитись

Привіт-привіт! Сьогодні я добралася до фото з своїх мандрів НЕпразькою Чехією, адже це був перший раз, коли я вибралася поза межі столиці за останній рік. Не скажу, що я домосід, але як я вже казала, мандри для мене втратили пріоритетні позиції в to do list і зайняли позицію не цілі, а засобу відпочинку і зміни обстановки.

Ви знаєте, коли багато працюєш, коли багато вкладаєш ідей, думок і праці – часом настає період вигорання і ти чітко розумієш, що потрібно просто змусити себе зупинитися, відпочити і відключитися від своєї щоденної рутини на кілька днів.

dsc_0525

Власне кажучи, з такими думками я НЕ планувала свою відпустку:) Не планувала, бо ні часу, ні натхнення на це не було + мандрівки – це саме те, що я не люблю планувати. Тому, наступні кілька фото про те, що ви можете побачити в Чехії поза Прагою.

1-kvitkiПляжі та ліси

Обожнюю це поєднання, коли жовтий пісковий пляж переходить в ліс. Для мене з Київщини, це досить екзотично, і вперше я побачила такий рельєф на Шацьких озерах кілька років тому. Але в Чехії це дуже звичне явище. За три дні ми проїхали більше 5-ти величезних озер в ущелинах зелених гір.

Особливо приємно усвідомлювати, що біля будиночка, що ти винайняв на кілька днів – є озеро, про яке ти не знав. Тоді ранок перетворюються на казковий час відкриттів, коли плесо води вкрито туманом, а ти відчуваєш себе на краю світу. Так оце було і в нас, їхали в Вранівський ліс, а потрапили на Вранівських пляж. Гарний початок подорожі….

dsc_0596-kopiya

2-kvitki

Виноградники Богемії

Скуштувати вино прямо біля виноградника, з якого його зроблено – це було моєю мрією ще з того моменту, коли я спробувала чай на чайній плантації і каву на кавовій🙂 Це класне відчуття, коли ти смакуєш силу місця і прив’язку продукту до праці та землі. Отож, чудове каберне савіньйон  на одній з плантацій Богемії мене полонили. Це смачно і естетично прекрасно.

dsc_2689

А якщо у вас раптом буде шанс поїздити на велосипедах між виноградниками – не пропустіть, це того варте.

dsc_0610

3kvitki

Міста

Ми були не в багатьох містах, оскільки хотілося втекти від метушливої Праги та бути ближче до природи. Але в одне місто ми все-таки заїхали: Чеський Крумлов. Це відома історична пам’ятка Чехії, яка була збудована більше ніж 700 років тому. Центр міста і направду вражає: здається, що з-за рогу ось-ось виїде колісниця, а на центральній площі завтра буде велетенський базар. Проте є одне АЛЕ! Уся автентичність і архітектурна довершеність трохи дивно доповнена величезною кількістю іноземців, і найцікавіше, що 90% усіх навколо – азійської зовнішності. Такий дисонанс трохи вибиває, але у мене особисто було дежавю: саме так себе відчуваєш в частинах Індонезії, що збереглися від голландців.

dsc_0865

4-kvitki

Озера

Так, озера – це неймовірно. Ми відвідали Вранівське озеро біля дамби, але не тільки. Найбільше озеро в Чехії, довжина якого 41 км. – це Ліпно.

dsc_0773

Воно неймовірне, особливо якщо споглядати його з оглядового майданчика на горі, з якого можна з”їхати на трубі. Люблю неординарні рішення..

dsc_0782

5-kvitki

Гори

Гори – це моє улюблене в чеських краєвидах. Вони скрізь на горизонті, куди б ти не поїхав. В Празі це не так чітко відчувається, як поза нею. Ми підкорили 5 невеликих вершин за 4 дні. Це було неважко, оскільки прямуючи до вершини, ти завжди знаєш, що тебе очікує щось неймовірне, щось, що заворожує і дає сили.

г. Ріп

dsc_0950Гори в Чеській Швейцаріїdsc_0090

dsc_0157

6-kvitki

Скелі

До відвідання скель в Чеській Швейцарії, я би не виділяла цей пункт окремо. Але подивіться на ці скелі!!! Ти часом просто пересвідчуєшся у своїй незначущості порівняно з природою. Це просто мега! І це тільки шматочок, що помістився в об’єктив.

dsc_0119

 

dsc_0169

visnovok

А висновок такий, що відпочинок так само необхідний для натхнення, як і праця. Всього кілька днів почистили мою голову, дали багато ідей і сил на їх здійснення. Адже інколи, відпочивати треба себе ЗМУШУВАТИ! І дуже важливо це усвідомлювати і вчасно собі сказати: все, пора переключитися і повернутися до справ свіжачком.

А ще, вибирайте той вид відпочинку і тих людей навколо, щоб ви дійсно відпочивала: морально і душевно. Фізично – це вже на любителя:) Мені з людьми щастить і саме тому, завдяки ним, мої враження від Чехії поза Прагою такі позитивні, що тепер я готова пірнути в навчання, розвиток, роботу над собою …. з головою:)

dsc_0052

Посилання для завантаження тут>>>. Дякую.

Бажаю добра.

Таня

– – – – – – –   {Приєднуйтесь до нашої спільноти у ФБ} – – – – – – 

92c1bd274349e2966b1a567b1f47c3e1

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше