ТОП Жовтня: як любити осінь {free принт}

admin
Поділитись

Привіт! Тут у нас бабине літо почалося: теплі і сонячні дні, проте вже свіжі та прохолодні вечори та ночі. Мабуть останній подих літа цього року призначений для тих, хто ще не усвідомив, що літо пролетіло і потрібно сказати йому па па:) Але я не кажу це з сумними нотками. Навпаки, у мене більше відчувається вдячність і радість за те, що літо видалося дійсно активним, душевним і приємним.

Тому і вам раджу не сумувати від того, що воно пройшло, а рухатися вперед. Адже все залежить від того, як ви дивитеся на світ:)

tumblr_n6pd5ii8s31tt8fomo1_500

А якщо глянути трошки в майбутнє, то приходить просто вражаюче усвідомлення, що до Нового року лишилося рівно 3 місяці! Тож саме час проглянути свої планувальники, що так з ентузіазмом заповнювалися на початку року, і включити режим “турбо”.

Скільки всього може змінитися за місяць. Аж страшно, якщо дійсно уявити потенціал. Але сьогодні, я би хотіла змінити формат публікації ТОП Жовтня і запропонувати вам самим подумати, що би ви хотіли спробувати в цьому місяці.

Напишіть в коментарях те, що дійсно хочете здійснити/змінити/розвинути протягом жовтня. (КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО, РЕЗУЛЬТАТИ ОГОЛОШЕНО)

Хай це буде будь-що: нові навики, книги чи курси, нові люди, події чи поїздки, інший спосіб думати, розвиток якоїсь звички … 5-го жовтня буде розіграш безкоштовної підписки на Чарівний пендель. Тому ви маєте шанс отримати перший набір принтів та лист від чарівного пендля вже в наступний четвер.

А ще, кожен хто лишить коментар, отримає набір осінніх календарів безкоштовно:) Я ж обіцяла багато сюрпризів:) 

Calendars

Вересень 2016 був для мене НЕ активним початком після розслабленого літа, а активним продовженням:)

1-circle

Чарівний пендель

Перше, що хотілося б відмітити – це те, що ми запустили спецпроект ЧАРІВНИЙ ПЕНДЕЛЬ! І вже більше 30-ти людей отримують щотижневі розсилки-пендлі з цікавими статтями та цілими наборами принтів. Я дуже щаслива, бо і для мене самої такий формат дуже цікавий і новий. Підписатися можна тут.

baner-pendel-2

2-circle

Добрий блокнот

Також, ми в цьому місяці запустили чудова благодійну акцію “Добрий блокнотз Фодном “Таблеточки  та перерахували 1250 грн. на лікування діток, що хворіють на рак. І це виключно з вашою допомогою, тому дуже-дуже дякую вам за таку можливість. Чек підтвердження перерахунку коштів на рахунок фонду можна знайти тут. Ми з вами зробили хоч і маленьку, але велику добру справу:)

добрі справи банер

1-ci3rcle

Modnий DAX – нові партнери

Ми поповнили список наших чудових партнерів, тому блокноти від Пошуршимо? можна придбати не лише в Книгранях Є по всій Україні, а і в м. Івано-Франківськ в класному магазині українських виробників Modnий DAX. Ура-ура!

14440849_536398983220207_5434440760733914103_n

3

Спонсорство

Нам також вдалося попрацювати з дуже цікавою та корисною соціальною ініціативою “Хтось не зробить”. Інтерв’ю з Дано Кушплер можна прочитати тут

fdf946cacf871176221e85678d9e1d2da91c14a77b87da4833pimgpsh_fullsize_distr jr2yotgl6eu

Ми були дуже раді проспонсорувати Супер Органайзер та блокнот “Моя супер осінь” для учасників тренінгу “Навички ефективних людей для навчання“, що проводився 21 вересня у Львові.

5

Особисте: відпустка

І останнє:) В цьому місяці мені навіть вдалося вирватися у відпустку та нарешті поподоржувати по чеським краям. Але цьому буде присвячена окрема публікація вже ближчим часом.

dsc_0894

P.S.Не можу не відмітити того, що наша спільнота в ФБ вже налічує 2200 людей! І це супер мега круто, адже це означає, що ми рухаємося в правильному напрямку. І знову, тут вам величезне дякую!

Дякую! Ловіть та завантажуйте безкоштовний принт для планування жовтня тут. 

Ну і звісно, чекаю ваших коментарів внизу ДУЖЕЕЕЕЕЕ!

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше