ТОП 5 вересня: працюємо над рутиною та фокусом

admin
Поділитись

У вас молодість закінчується, а ви за літо переживаєте!

Саме з цієї фрази хотілося б почати щомісячну рубрику “ТОП 5 місяця”. Така вже реальність, що сьогодні 1 вересня, а літо промайнуло мов день. Особисто для мене це не така вже і велика трагедія, адже осінь я також люблю. Осінь в багатьох випадках робить нас більше продуктивними:

  • бо скоро вже рік закінчується, а наш список цілей випереджає список результатів на половину мінімум
  • бо прохолодна погода сприяє робочому настрою більше, ніж тепле сонечко, яскрава зелень і свіже повітря. В таку погоду і попрацювати більше не гріх
  • бо море, пляжі, пікніки, довгі прогулянки вже зайняли своє місце влітку, а тепер гульки потихеньку заспокоюються і мають досить великі шанси трансформуватися в яку-не-яку продуктивність

Отож, я підготувала маленьку підбірку того, що планую зробити в вересні. Що скажете?

ТОП 5 ВЕРЕСНЯ

1-circleОрганізуйте свою рутину

Рутина – це  всепоглинаючий монстр, який може задушити навіть таке як хороший настрій, задоволення від життя, любов, віра в себе… Але кожного звіра можна приручити. Я пропоную вам спробувати самостійно створити свою “позитивну” рутину задля того, що протистояти “негативній”. Що це значить? Це значить придумати собі звички та ритуали та попрацювати над тим, щоб вони тісно вплелися в ваше щоденне життя. Насправді це дуже просто.

2-circleЗнайдіть свої осінні книги

Я багато пишу про книги і  може здатися збоку, що я їх багато і читаю. Але все в цьому світі відносно. Як на мене, то мій список для читання дуже маленький порівняно і тому, на осінь я виділила собі три основні книги, що хочу прочитати. А що вибрали ви?

DSC_0475

1-ci3rcleНаважтеся на курс онлайн

Навчання – це наше все. Незалежно скільки вам років, нові знання – це та вода, що буде живити ваш дух і розум. Моє улюблене джерело – це ресурс масових безкоштовних онлайн-курсів Prometheus. Тут ви можете знайти різноманітні теми: від підприємництва до програмування та бізнес англійської. Зараз я підписана на курс “Як створити стартап” і скажу чесно, що у мене свідома перерва на 2 місяці. Все-таки я не розрахувала свої сили на літо і всі ці літні спокуси:) Проте план на осінь є

3Знайдіть свій фокус

Часто ми так багато хочемо, що розпорошуємо свої сили, увагу, бажання і думки. До чого це призводить? Напевно не варто описувати той стан, коли ти робиш все і відразу, нічого насправді не виходить або результат дуже низької якості, зате сукупних ресурсів витрачено надмірно. Знайомо? Тоді давайте спробуємо сфокусуватися на конкретній цілі в вересні? Ось вам у поміч Фокус-челендж та безкоштовний принт. (Завантажуй тут>>>)

Focus cover

5Уявіть себе через 5 років

Така елементарна, здавалося б, вправа може перевернути твою свідомість. 5 років – абсолютно достатньо, щоб не тільки подорослішати, але щоб кардинально змінити своє життя, оточення і думки. І мабуть не один раз. Виділіть собі якийсь вихідний, створіть приємну атмосферу і спробуйте помріяти. Що мені подобається, що 5 років – це так довго, що мрії можуть здаватися нереальними зараз і  можуть навіть лякати своїм масштабом. Головне не злякатися і не подумати, що все можна почати завтра. Якщо ви чітко уявили те, де хочете бути за 5 років – знайте, що відлік починається тоді, коли ви почнете активно, регулярно і чітко рухатися в правильному напрямку.

Усім прекрасного вересня. Плануйте гарно!

А тут ловіть маленьких помічників від Пошуршимо?

Блокнот “Моя супер осінь”

осінь

PDF версію можна придбати тут.

Безкоштовний принт “Мій вересень”

PROMО Вересень

Набір осінніх календарів

Calendars

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше