Пошуршимо про хороші новини проекту?

admin
Поділитись

Привіт, друзі! Сьогодні у мене чудова публікація про новини від Пошуршимо?. Я активно працюю над тим, щоб проект рухався і розвивася, був більше зрозумілим, ефективним і корисним для читачів.

Адже приносячи користь, ми змінюємо світ. Ми допомагаємо комусь задуматися, надихнутся, організуватися … Я не втомлююся повторювати, що чим більше корисного ви отримуєте від мого проекту, тим більше мене пре його покращувати та розвивати. 

Саме тому, хочу поділитися з вами хорошими новинами  та новинками від Пошуршимо

(1) Лавка принтів та блокнотів оновлена

Я довго працювала над тим, щоб зробити процес придбання та завантаження усіх продуктів лавки приємнішим і простішим. Тож тепер, ми оформили нову систему оплати і ті, хто стикався з проблемами оплати тепер не будуть іх мати. Більше того, тепер ви отримуєте принти моментально після оплати, не чекаючи навіть 10 хвилин:)  Зацініть новий вигляд Лавки тут>>> 

Лавка

(2) Сторінки відгуків і партнерів

Ми додали кілька класних нових сторінок на сайт, оскільки все більше людей читає блог і я би хотіла, щоб усім було зрозуміло, що я роблю і для чого. Отож, на сторінці ВІДГУКІВ ви можете почитати коментарі користувачів принтів та блокнотів і я буду дуже щаслива, якщо ви додасте туди свої. Це для мене найбільше натхнення для нової роботи.

Сторінка ПАРТНЕРИ ще не має багато логотипів і назв, але це тільки початок. Я активно працюю над налагодженням контактів і вже скоро буду анонсувати щось цікаве саме на цій сторінці. Також, додала туди Фонд “Таблеточки”, оскільки бачу благодійність як невід”ємну частину цього проекту. Поки вона має лише трохи хаотичний формат, але я рухаюся в цьому напрямку

(3) Каталог “Зроблено в Україні”

Нещодавно ми почали співпрацювати з каталогом українських виробників “Зроблено в Україні”. Для мене велика честь долучитися до цього каталогу і я буду дуже вдячна, якщо ви залишете свої відгуки там. Якщо ви ще не знайомі з цим чудовим ресурсом – дуже рекомендую!

logo

(4) 10% знижки на блокнот “МОЯ СУПЕР ОСІНЬ”

Осінь вже на носі! Ловіть 10% знижки на чудовий атмосферний осінній блокнот “Моя супер осінь“. Деталі отримання знижки читайте тут.


(6) Огляд осіннього блокноту

Я дуже люблю, коли користувачі діляться своїм досвідом використання органайзерів. Особисто для себе я черпаю уроки і ідеї для майбутніх планерів, а для інших – це класний спосіб вживу побачити що і до чого. Ловіть новий огляд від класного влогера Анни Лисенко далі. Зверніть увагі на Анін блог про книжки – моє надійне джерело відбору книг для читння.

До речі, надсилайте мені свої фото або відео відгуки на органайзери, планери чи принти – та отримуйте бонусні принти за це! Пишіть сюди: info@shurshannya.com.ua

7) Коментарі через Фейсбук

На сайті з”явилася нова функція коментування через профайл Фейсбук. Ви можете знайти поле для коментування внизу кожної статті. Ваші коментарі допомагають бути нам кращими.

Плануйте гарно!

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше