Моя супер осінь – Будь тим, ким ти є

admin
Поділитись

Привіт! Осінь прийшла і я вже морально готуюся діставати шарфики, рукавички і теплі кардигани з шафи. Я люблю осінь, бо вона спокійна і затишна порівняно з яскравим і веселим літом.

Але в цьому спокої часто народжується глибинне усвідомлення своєї індивідуальності, значущості і суті. Власне кажучи в такому настрої я створила осінній блокнот “Моя супер осінь”, який ви зможете переглянути та заповнити за горнятком ароматної кави, закутившись в теплий плед.

<Придбати тут>

осінь

Чому сезонні блокноти – це класно? 

  1. Це гарно і атмосферно. Я намагаюся створювати кожен органайзер з акцентом на сезонні атрибути, що перетворює їх не тільки на гарні планувальники, а і на актуальні нотатники настрою.
  2. Це зручно. Формат А5 на спіралі дає змогу завжди  мати свій блокнот при собі і відмічати ідеї та плани.
  3. Хронологічний формат дозволяє користуватися блокнотом цілу осінь відповідно до хронології місяців і тижнів.
  4. Логіка: спочатку ми плануємо цілі осені, потім цілі місяців, тижневики на кожен місяць та чеклист виконання цілей після кожного місяця. Все логічно і структуровано.
  5. Блокнот українською: я зустрічала багато різного цікавого для планування російською та англійською мовами. Все-таки українською приємніше:)
  6. Це просто. Якщо ви не фанат планувати кожен день, як це передбачено в Супер Органайзерах, сезонний блокнот створений для простого і гарного планування без зайвих деталей.
  7. Цінісно-зорієнтоване планування. Я намагаюся зачіпати важливі ціннісні речі у нашому житті через планування і надіюся, що кожна сторінка вам допоможе задуматися над важливими моментами, розставити правильні пріоритети та впевнено крокувати до своїх мрій і цілей. 

DSC_0441

Перегляньте відгук чудового відео-блогера Анни Лисенко в її відеоогляді:) 

З чого складається “Моя супер осінь”

Спочатку починаємо з своїх цілей на осінь. Я спеціально створила достатньо місця для цілей, адже кожна ціль складається з кроків і підцілей. Ви можете прописати все дерево здійснення прямо на першій сторінці блокноту та кожного дня бачити їх перед собою.

<Придбати тут>

DSC_0267

Осінній відлік

Це цікава штука. Тут відмічено кожен тиждень кожного місяця осені для того, щоб ви: (1) бачили загальну картинку та ставили реалістичні дедлайни; (2) орієнтувалося скільки пройшло і лишилося часу (3) розподіляли досягнення між місяцями

DSC_0268

Плани на кожен місяць (Вересень, Жовтень, Листопад) 

Ідея в тому, що кожному місяці я піднімаю різні теми та аспекти життя для того, щоб наш розвиток відбувався збалансовано. Саме завдяки цим сторінкам проявляється ціннісно-орієнтоване планування: коли ви думаєте не лише про пріоритету місяця, а і про те, кому зателефонувати чи подякувати, що згадати…

DSC_0314

Тижневики

Кожен місяць складається з 4-х тижневиків в хронологічному порядку. Тижневики спрямовані на короткострокове планування вашого тижня та створені для того, щоб ви могли відмічати: цілі тижня, фокус тижня, лист справ на тиждень, міні календар, нотатки. Все потрібне і нічого зайвого:)

DSC_0269

Чеклист цілей місяця

Протягом кожного місяця ви можете відмічати прогрес виконання кожної цілі на цей місяць. Для мене це дуже дієвий спосіб зрозуміти пріоритети та допомагає в короткостроковому плануванні. Просто зафарбовуйте кружечки по мірі прогресу в досягненні цілей.

<Придбати тут>

DSC_0273

Спорт

Заплануйте свій фізичний розвиток на осінь: корисні звички, харчування, спорт. Зафіксуйте показники зараз та в кінці осені. Попрацюйте над собою навіть трошки і побачити наскільки це гарно вплине на ваші думки, силу духу і самопочуття.

DSC_0275

Нотатки

Для ваших шалених ідей, цікавих думок, нових цілей та мрій. Працюйте над своєю реальністю!

DSC_0276

Будь тим, ким ти є!

Кожна людина унікальна. І ніхто крім вас не несе того впливу чи енергії в світ. Ваше призначення є унікальним і ваша особистість є неповторною. Тому не варто піддаватися течіям і тенденціям, моді і трендам. Ви знаєте, яке життя буде приносити вам задоволення і ви маєте сили побудувати його навколо себе!

DSC_0356

 <Придбати тут>

Блокнот можна придбати в будь-якій Книгарні Є!

Якщо у вас виникли питання – пишіть мені на info@shurshannya.com.ua і я обов’язково відповім.

Плануйте гарно!

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше