Моя книжкова полиця

admin
Поділитись

Книги – це моя слабкість. Я люблю читати і  люблю робити висновки з прочитаного. Я люблю читати серйозні книги про життя так само, як люблю художню літературу з різних куточків світу.

Тим не менше, читаю я порівняно небагато. І коли ми спілкувалися з Анною Лисенко щодо букчеленджу, я зробила висновок, що 100 книг на рік – це забагато особисто для мене.

Так склалося, що останній рік я проживаю в Празі, але це аж ніяк не завадило мені читати українські книжки. Тут я вдячна усім, хто мені допомагає у цих складних транскордонних книжкових оборудках:)))) Але все можливо при бажанні.

Підніму кілька питань у цій пубілкації:

листочок

(1) Електронні чи паперові?

Я випробувала для себе електронне читання і мені не пішло. Ідея насправді класна, та і економія неабияка. Але у мене це не працює, особливо після трагічної загибелі мого першого і єдиного Кіндла:)

Я фанат паперових книг українською мовою. Мабуть це пов’язано з тим, що ще 5 років тому це було реальною проблемою знайти класну книгу українською з приємним папером та цікавою обкладинкою, та і ще й з нормальним перекладом. Думаю, відчуваючи цей дефіцит, я почала дуже цінувати те, що зараз ситуація змінилася і українська якісна книга – нарешті не є рідкістю.

листочок

(2) Як вибирати книжки?

Маючи можливість заглядати до улюбленої Книгарні Є хоч кожного дня, я не оминала цього шансу. Вибрати щось новеньке та цікаве, знайти книгу, про яку ніколи не чув та почати читати в якості експерименту, вибирати книги по анотаціям, обкладинкам чи випадково вибраним сторінкам – це я люблю:)

Зараз, не маю можливості робити це часто, тож почала більш активно вибирати і досліджувати, що ж я хочу почитати.

Тут у мене є незамінні поміч28a9e67d6bdc6be35da4e9f0dae61343ники:

Книголав – фб сторінка

АннікаБлог – youtube канал

НашФормат – Онлайн магазин

Книгарня Є – онлайн магазин

Територія твого розвитку – фб сторінка

Всі книги – велокнигарня

Поради моїх незамінних друзів:))) яким я беззастережно довіряю

листочок

(3)  Дочитувати чи ні?

30% з книг, що я починала – я не дочитувала. Причини були різні:

  1. Реально не дуже цікаво. У мене це викликає настільки сильне відторгнення, що я не можу змусити себе дочитати. Та і навіщо?
  2. Не подобається переклад. Вже не пам”ятаю, що це була за книга, але на її прикладі я зрозуміла, що переклад може зіпсувати будь-який шедевр. Зараз з цим легше:)
  3. Не на часі. Дійсно, часом книга просто потрапила до рук не в той період життя чи просто не в той момент. Так у мене сталося з “Анна Кареніна” та збіркою Кафки. Думаю, ще прийде час.
  4. Занадато велика концентрація інформації. Я стикнулася з цим вперше місяць тому почавши читати “7 звичок надзвичайно ефективної людини” Стівена Кові. Книга настільки по суті і  настільки деталізована важливими для мене речами, що я не можу її просто взяти і прочитати, бо для мене це пререгруз. Так після 150 сторінок я зробила перерву на кілька книг “Смажені зелені помідори” та “Змінити майбутнє” Андрусіва. Це допомагає

Завантажуйте безкоштовний список для читання тут

Promo Ultimate duscount

А взагалі моє глибоке переконання в тому, що книги мають приносити задоволення або нові думки. І якщо ні того, ні того немає – то сенсу дочитати для галочки я не вбачаю. 

листочок

Мої улюблені книжки

Звісно тут тільки маленька частина того цікавого, що мені вдалося почерпнути з книг, адже я почала писати огляди лише 5 місяців тому:) Всі інші книги чекають на моє повернення в Україну та після цього посядуть почесне місце на моїй книжковій полиці.

А поки читайте огляди натиснувши на фото

DSC_1973

jak_wu_zbuduete_svoe_zutia2

12522934_447423182117788_2589255748996450898_n-768x576

DSC_1766

12963547_477664712426968_399128008477559123_n

DSC_2464

А що ви читаєте? Які книжки порадите? 

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше