Мій улюблений український плейлист

admin
Поділитись

Це перша стаття на блозі присвячена моїй улюбленій музиці.  Якщо чесно, я просто не наважувалася писати про це, тому що розумію, що музичні смаки – це дуже тендітні матерії. Адже ми можемо любити схожі книги, мати подібні думки щодо цілей та подібні хобі, але в той же час ми можемо слухати абсолютно різну музику:)

Проте, останні кілька років я просто в захваті від кількості і якості нової українському музики і хочу поділитися з вами своїми улюбленцями. Я дуже рада, що тепер я можу мати виключно український плейлист і він не обмежується кількома альбомами гуртів (як 5 років тому) типу Океан Ельзи, Друга Ріка, Крихітка Цахес, Скай, Тартак, Скрябін … Я постійно надсилаю українську музику своїм друзям з різних країн і  шалено пишаюся такою різноманітністю і якістю. І якщо не говорити про уже дійсно відомих і класних Jamala, Onuka, TheHardkiss, Cepasa, Dakha Brakha….

Пропоную вам найсмачніше зі свого плейлиста

#чуттєвість

ZETETICS

#змістовність

Марія Чеба (Київ)

https://www.youtube.com/watch?v=Bd2_eDtv-Rk

#безмежність

SECRET AVENUE

#прості, смішні і класні

PANIVALKOVA

#унікальність

ZAPASKA

#життя

ОДИН В КАНОЕ

#муршаки

BAHROMA

#душевність

ФІОЛЕТ

5

#старе нове

БУВ’Є

Скажу чесно, що будучи далеко від дому, я почала дуже цінувати щось рідне. І музика – це один із безпрограшних помічників тоді, коли ти в суто англомовному середовищі і міжнародному кліматі:) Діліться своїми улюбленими виконавцями чи піснями в коментарях

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше