Думки, коли тобі стукнуло 27

admin
Поділитись

Сьогодні мені виповнюється 27 років. Комусь це мало, комусь багато, а мені – саме так, як має бути:)

Бо ще багато чого підкоряти, але вже і не мало пройдено та здобуто. Я зрозуміла, що для того, щоб знайти те, що подобається саме мені, визначити свій стиль життя, свої мрії і бачення, мені довелося спробувати купу усього: роботу в стартапі в сфері чоловічої моди, навчання і подорожі в Азії, волонтерювання в соціальному театрі в Болгарії, роботу в українській громадській організації та міжнародній маркетинговій компанії. Поміж цим усім я закінчила курси перукарів, візажу, майстер-класи петриківського розпису, графічного дизайну та гри на гітарі (смішно це все описувати:)… Запустила кілька своїх маленьких проектиків та провалила кілька з них:) І це тільки шматочок усього. Краще зі мною познайомитися можна тут>>
Це мій шлях розуміння того, від чого мене пре: провокувати думати і вилазити з рутини, ділитися своїм баченням світу і пробивати стіну байдужості і посередності. Я мрію, щоб читаючи мої записи та використовуючи принти, кожен зазирав в себе і знаходив те, що йому подобається, знаходив те, що хоче розвивати і до чого рухатися.

Не обов’язково підкорювати Еверест, щоб довести собі, що ти любиш гори. Не обов’язково і непотрібно бігти марафон, бо всі так роблять; чи мріяти провести зиму в Азії, бо це вважається крутим і в тренді.

Насправді важливим є знаходити і цінувати хороших людей навколо, дарувати їм своє тепло і часом придушувати своє ЕГО.

DSC_0850

Важливо завжди вчитися і навчатися чомусь новому. Скільки б років вам не було, наповнювати себе новим досвідом і ідеями просто необхідно, щоб не засохнути.

Важливо мати мрію, але свою, особисту. Не нав’язану соціумом, стереотипами, колегами чи родиною. Мрію, здійснення якої грітиме, коли вам буде від 80 і яка даватиме вам наснаги ставати кращим. І важливо йти до неї, навіть якщо кроки буду мізерними і незначними, але регулярними.

Важливо будувати свій стержень. Щоб розуміти себе і не піддаватися вітряним трендам-брендам, всесвітнім ідеям і стереотипам. Стержень робить нас індивідуальною одиницею, що привносить різноманітність в цей світ. Хтось, прагнучи виділятися, стає таким як усі, бо в нього немає свого особистісного стержня.

Важливо робити вплив, щоб залишити після себе слід, а не розлетітися пилюкою над містом. Не потрібно звертати гори чи винаходити ліки. Це роблять лише одиниці. Можна почати з хорошого впливу на своїх близьких. Принесіть їм радість, несподіване натхнення, приємність, тепло. Допомагайте тим, хто потребує саме вашої допомоги. Бо людина, яка цінує вашу увагу і зусилля, ніколи не забуде вашого вчинку.

І останнє: важливо любити. Себе, коханих, батьків, сім’ю, друзів, свою землю, те, що робите. Любити своє життя.

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше