ТОП 5 спробувати в червні {free принт}

admin
Поділитись

Ось і завершилася  весна:) А літо почалося. І хоча це не така грандіозна зміна як наприклад після зими, все одно це знаменує ще одну фазу року, зі своїми цілями, мріями і ідеями. Мені хочеться щомісячну рубрику “ТОП 5 спробувати” почати з цитати книги Віктора Франкла “Людина в пошуках справжнього сенсу”, яку я щойно завершила читати:

Людське буття є обмеженим, а свобода – лімітованою. Людина не вільна від обставин, але вільна обирати своє ставлення до них.
Людина не просто існує, але завжди вирішує, яким буде її існування, ким вона стане наступної миті. Подібним чином кожна людська істота має свободу змінюватися будь-якої миті. Людина здатна змінювати світ на краще, якщо це можливо, і змінюватися на краще себе, якщо це необхідно.

листочок

Створюй гарні моменти

Який би не був графік і завантаження, я не вірю, що не можна виділити трохи часу собі. Якийсь ранок чи вечір, якась прогулянка нової дорогою, теплий вечір на підвіконні, какао з зефірками та книгою, нотатки в парку на лавці, думки десь на світанку… Все це можна привнести собі в життя і тільки для себе. Це дуже круто створювати гарні моменти і бути наодинці з собою. Бо часто ми розчиняємося в спілкуванні і не встигаємо подумати про глобальні речі, про мрії, про почуття. Даруйте собі такі моменти, бо ми заслужити.

58757f97fa95c44229821bddcc7ec23b

 

листочок

Створи/онови свій плейлист

Я люблю музику. Їхати кудись без плеєра для мене просто муки, тому завжди маю при собі саме СВОЮ музику. Але в мене так рідко доходять руки її змінити, що роками слухаю одні і ті ж пісні. І навіть якщо вони улюблені, все одно стає нудно. Тому давайте в червні оновимо або створимо свої нові плейлисти. Тим паче зараз таке море української музики:)

4f1056d9de0a3b6204923e630c6f7703

листочок

Прочитай книгу

Тут напевно коментувати є зайвим. Я додала цей пункт скоріше щоб нагадати, бо знаю що таке забігатися і замотатися серед справ і суєти. Книга годує мозок і дає багато ґрунту для роздумів. Але дуже важливо читати гарні книжки, щоб не гвалтувати свій мозок зайвою інформацією. Якщо немає нічого на приміті, гляньте тут>>>> те, за що можу ручатися.

c27c7e4c203c89382c528a2c21f3c9c7

листочок

Виберися на пікнік

Природи не може бути забагато. Особисто мене природа надихає, розслабляє, дає свіжості думкам, заспокоює серце, милує око, дає повітря… Класно гуляти парком, лісом, сидіти на березі озера, йти в гори, валятися на пляжі або просто сидіти на лавці. Але ідеально коли природа доповнена ще й рідними друзями, коханими, сім’єю. Тому пікнік – це чудовий спосіб подихати свіжим повітрям, поспілкуватися з рідними та ще й смачно поїсти. Можна приготувати красиві і смачні багети з сиром та листям салату, фрукти і каву або чай в термосиках. А ще пледики… Тепер точно ідилія:)

848405d5197de2b982c2112d493333ae

листочок

Посади рослинку

Можливо я пишу це, бо страшенною зіскучилася за землею. Саме за фізичною працею в саду чи на городі, бо для мене це своєрідна медитація. Але скрізь можна знайти вихід. Тому тиждень тому ми посадили вазонки: зелену цибулю, салат і майоран. І це так класно спостерігати як пробиваються перші паростки. І користь приносить, адже в будь-який момент можна їсти свіженьке. Ось тут>>> можна купити класні горщики. Я ж виділила трошки часу і  свої розмалювала сама.

12932670_1725206717721019_4718569795113284665_n

p.s. Дивіться що я вам приготувала для літа:

(1) Набір принтів на літо>>> та в паперовому вигляді Блокнот “Моє супер літо”

Promo FB

(2) Календар на червень>>>

PROMО Червнь горизонтал 2

(3) Аналіз весни та плани на літо>>>

Promo FB (spring-summer)

(4) План на червень вже тут>>>

June promo

Радості і добра!

Долучайтеся у Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше