Ваше життя в тижнях {ПРИНТ}

admin
Поділитись

Почну зі звичайної математики. В одному році нашого життя – приблизно 52 тижні. Не так багато, як здається, правда? Ми завжди думаємо, що попереду ще море часу і те, що ми ще встигнемо зробити геть усе: і спробувати купу всього, і сказати рідним про свою любов, і побачити півсвіту…..  Але якщо сухо порахувати, то

1 рік = 52 тижні

Візьмемо, наприклад, сценарій  85 років життя:) Усього це дорівнює 4420 тижні. Якщо порахувати вже прожиті (в моєму випадку це 26), то 26*52=1352 тижні. Тобто лишається 4420 – 1352 = 3068 тижні. Все це математика, яка навіює трохи реальності.

Я знайшла дуже крутий інструмент, що надає можливість побачити все глобально:)

Життя 85-річної людини в тижнях

Lifemap

Як це працює?

Кожен рядок – це рік вашого життя. А по вертикалі ви можете бачити і відмічати ваш вік.  Фактично, цей календар – це мапа кожного року 85-річної людини. Проживаючи кожен тиждень, ви викреслюєте його в календарі. Спочатку завантажте, роздрукуйте принт та  замалюйте ті тижні, що вже прожито.  Це дає грандіозний ефект осмислення. Можна різними кольорами позначити різні етапи життя чи визначні дати. У мене, наприклад, жовтий – дошкільне життя, синій – школа, коричневий – університет, зелений – після університету.

ПРИДБАТИ ТУТ>>>

DSC_1956

Життя часом здається дуже швидким і коротким, а часом – надто повільним і довгим. З цим принтом ви можете пересвідчитися, що в нашому житті все чітко і лімітовано. І зізнатися собі у цьому. 

Життєвий календар можна роздрукувати в форматах А3 та А4. Для мене ефектніше працює великий календар, що висить тепер у мене над головою біля робочого столу. Тепер, кожного тижня я буду викреслювати його з календаря і думати, як воно жилося мені цього тижня.

Відразу хочу попередити, що для когось цей принцип може здатися досить песимістичним. Мовляв, навіщо нам викреслювати кожен тиждень життя, щоб розуміти, що часу лишається все менше? Хочеться нагадати, що в більшості ми маємо річні календарі, де перегортаємо кожен місяць або відривні, де відриваємо кожен день. Ми звикли до короткострокового планування.

І питання в тому, чому на рік вперед дивитися – це оптимістично, а на ціле життя вперед  – трохи страшно? 

Так от, яким буде ваш життєвий календар

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше