Живчик в офісі: 5 лайфхаків

admin
Поділитись

Останній рік я працювала фрілансом в коворкінгу і розумію, що навіть тут, в місці скупчення фрілансерів, позбавитися моїх офісних звичок набутих протягом 5 років досвіду буде не так легко. Легкі перекуси, море кави, довге сидіння, багато солодкого…. Це все прийшло до мене тоді, коли я почала повноцінно працювати. Тому що ми ж такі зайняті і  такі зосереджені на роботі, що подумати про себе не вистачає  часу:) Знайомо? Отож я підготувала підбірку корисних звичок, які збалансують ваше тіло  з вашим офісним життям.

5 лайфхаків для тих, хто працює в офісі

1-circleВставати кожні 30 хвилин

Постійне сидіння за комп’ютером здоров’я нам м’яко кажучи не додає. Це впливає і на поставу, і на роботу внутрішніх органів, на тиск тощо. Класно виробити собі звичку вставати кожні 30 хвилин на недовго:

  • проводити наради стоячи, як радить Річард Бренсон
  • пробігтися в сусідній кабінет до колег обговорити поточні питання замість того, щоб кидати повідомлення, сидячи за стіною
  • спробувати часом працювати стоячи: поставити комп’ютер на підвіконня, або беручи участь в обговореннях.

Вам може тут допомогти програмка EYELEO

23cfd9e521fae13219d176f90ebcfafe

2-circleГречка з собою

Досить важко знайти хороший обід десь біля офісу. Якщо смачно, то скоріше всього порції не дуже великі, або не зовсім корисно. Я не великий фанат їжі з лоточків, але останнім часу вбачаю в цьому класну альтернативу, якщо їжа проста і естетично приваблива:) Наприклад гречку можна зварити вдома за 10 хвилини. Приправити спеціями і оливковою олією та додати свіжих овочів – і чудовий обід готово.

8edf1b7587a57dc1c318e5722bade1ea

1-ci3rcleАльтернативи шоколадкам і печенюшкам

Насправді, до цього варіанту я прийшла після кільканадцятьох спроб свідомо відмовитися від них. Тому я придумала таку фішку: брати щось смачне, але корисне: горішки, сухофрукти, фініки, ягоди годжі, родзинки, мигдаль, вівсяне печиво… Тобто рефлекс попивати чайок з смачненьким лишається, але смачненьке ще й користь приносить. Можна також принести банку меду на роботу. Але цього ще не спробувала:) Не забувайте про фрукти

4

3Кава і совість

Офісна обстановка мене дуже спонукає збільшити порції вживання кави, особливо якщо є кавомашина. Це і запах кави колег, бажання себе активізувати, зосередитися… В такому режимі я можу перейти в версію БЕЗЛІМІТ, що не дуже корисно впливає на тіло, шкіру, серце та нервову систему. Потрібно собі зізнатися, що кава – це стимулятор, і можливо варто розібратися з причинами того, чому нам потрібні стимулятори?  Тому класно тримати в офісі улюблений чай, цикорій, ячмінну каву чи какао. Так при бажання випити додаткову чашку чогось смачного, у вас будуть альтернативи.b09f2a9f5563de8b16881c003c53022c5

Ковток повітря

Навіть в центрі мегаполісу повітря навулиці всеодно краще ніж в приміщенні. І ніякий кондиціонер не дасть тієї свіжості і заряду енергії. Тому, можна наприклад телефонні розмови проводити на балконі або навулиці. І якщо не кожен зможе вирватися надвір під час роботи через умови в офісі, то кожен може виділити 10 хвилин під час обіду для цього.

a39b4238972ea81a9864ad2d615061e0

А що ви думаєте на цю тему? Поділіться своїми лайфхаками ЖИВЧИКА НА РОБОТІ в коментарях

Звісно бувають дні. коли цим порадам можна не слідувати. 

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше