3 інструменти, що допоможуть зберегти ТОННУ вашого часу

admin
Поділитись

Час – це наш найцінніший ресурс і кожна людина використовує його так, як вважає за потрібне. Але приходить момент, коли ти розумієш, що хтось наприклад за свої 27 років встиг вже світ перевернути, а хтось ще не зсунувся з точки невизначеності. І я впевнена на 100%, що це не залежить від талантів чи удачі:) Це залежить від того, на що людина витрачає свій кожен день і наскільки це відповідає її пріоритетам.

Сьогодні я підготувала реальні інструменти, що допоможуть вам ефективніше працювати з своїм часом і швидше досягати своїх цілей.

Інструменти, що допоможуть зберегти ТОНУ вашого часу

1-ci1rcle

ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТ

Конкретні інструменти для збереження вашого часу базуються на одному принципі: “планування задачі + дедлайн + контроль виконання”. Тобто ви плануєте наприклад велику ціль, розбиваєте її на маленькі завдання і потім плануєте коли ж що ви буде виконувати. Хтось це робить на місяць і тиждень, хтось планує кожного дня. Інструменти:

  • календар: ви можете планувати свій день онлайн (google calendar, outlook calendar, sol calendar).Класно синхронізувати свій лептом з телефоном і тоді ви завжди будете в курсі свого графіку
  • планувальник: так само як і календар, ви можете використовувати онлайн інструменти (outlook або онлайн to do list) Оскільки я не змогла знайти для цього ідеального інструменту, я створила його сама: Принт-Орагнайзер. Також, можете завантажити безкоштовно To do list принт тут>>>
  • таймери використовуються для встановлення конкретного часу на певне завдання. Для мене це працює наприклад з аналізом ринку. Коли потрібно проаналізувати щось, я можу на це витратити 2 дні серфінгу в інтернеті, а можу поставити таймер на 3 години:) Я використовую Pomodoro

2-1

МЕНЕДЖМЕНТ ПРОЕКТІВ

Наступні інструменти створені для менеджменту задач: як своїх, так і вашої команди. Я почала працювати з цими програмами, працюючи в компанії, адже дуже зручно менеджерити команду якщо є можливість ставити задачі,  додавати їх опис та крайній термін виконання. В той же час, це так само класно працює і в одноосібному форматі: коли ставиш задачі тільки собі наприклад:)

  • Work section – українська система, яка дає можливість безкоштовно працювати, якщо в роботі не більше двох проектів. Можна ставити задачі, підзадачі, плани …
  • Trello – працює за такою самою схемою, лише має більш візуальне відображення задач та активностей.

3-1

ЗБЕРІГАННЯ І СОРТУВАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

Є дуже прості і ефективні програмки для зберігання та сортування усіх вподобаних статей, лінків, сайтів, журналів, фото, документів, нотаток… Я виділила три основних інструменти:

  • Evernote – зберігайте статті або сайти просто натиснувши кнопку в браузері. Додавайте мітки, сортуйте на папки. Це спрощує пошук в мільйон разів.
  • Get Pocket – працює так само, як і Evernote, але є одна суттєва відмінність: завантаживши цю програму на телефон, можна читати збережені статі без інтернет коннекту.
  • DropBox  та Googl Drive я використовую з одною метою: збереження документів та фото.

А що використовуєте ви? Пишіть в коментарях та отримуйте бонус-принти за це:)

Плануйте гарно разом з Принт-Лавкою>>>

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше