ТОП 5 спробувати в ТРАВНІ

admin
Поділитись

Привіт! Ось і прискакав Травень. Весна нас не дуже радувала теплою погодою цього року, та все ж вона має останній шанс нагріти нас сонцем і квітами. Так само як і ми маємо ще тільки місяць, щоб здійснити те, що задумали цієї весни. Бо далі будуть вже мрії літа, а це вже зовсім інша історія. Сьогодні в нас перший теплий день за останні кілька тижнів і я з радістю пропоную увазі щомісячну рубрику мого блогу ТОП 5 цього місяця!  Тут я намагаюся підібрати щось цікаве і корисне, що варто спробувати саме цього місяця. Таким чином ми хоча і маленькими крочками, але розвиваємося і вчимося:)

Що ж варто спробувати в ТРАВНІ? 1-circleПочистити свою мову

В умовах такого русифікованого телебачення та медіа, мова набирається якщо не суржику, то якогось асимільвоного спотворення: наголосами, калькою, вимовою. Тому, я періодично намагаюся приділити час чистоті своєї мови. Причиною звісно може бути також і те, що 10 років тому я приїхала в Київ з таким смачним білоцерківським суржиком, який ще досі викорінюю:) Дуже класний інструмент для вдосконалення свого мовлення є проект “МОВА – ДНК нації”. Я підписалася на розсилку і щотижня отримую корисні правила і дуже милі ілюстрації.2-circle

Розробити свої ранкові ритуали

Мій рекорд збирання на роботу – 10 хвилин, але я намагаюся уникати такого екстримального ранку, оскільки маю кілька ранкових ритуалів, що додають мені гармонії і гарного настрою. У мене це обов’язкова зарядка (хоча би 10 хвилин розтяжок, присідань  і пресу), склянка води з медом, неспішний сніданок. Звісно ідеально ще побігати і встигнути почитати щось, але це вже на любителя. В мене не виходить так кожного дня:) Також я пробувала практику “Ранкові сторінки” десь півроку.  Коли ранок проходить в спокійній атмосфері, то на роботу ти приходиш повний енергії і ентузіазму.  Тож класно придумати свої приємні ритуали і починати день гарно.

1-ci3rcleЦікаві аплікашки: трекер відстані

Я дуже люблю ходити. І ця програмка на телефон мене дуже тішить, коли я можу бачити і порівнювати відстані, що пройшла за день чи тиждень. Це мотивує пройти ще одну зупиночку пішки чи прогулятися містом після роботи. Ви ж знаєте, що ходьба – це дуже корисно, особливо з гарними людьми поряд:) Можеш спробувати RUN Keeper для IOS або Android, або спробуй крокомір. 

3Відключись!

Проведи один день поза будь-якими девайсами та інтернетом. Просто відпочинь від цього. Ніхто в ФБ чи інстаграм цього точно не помітить, а ти знайдеш час прогулятися парком, приділити час сім’ї, написати листа чи просто покайфувати з книгою.

5Сходи в театр або в кіно

Я зараз читаю книгу “Щоб жити, розуміючи Київ” де зібрали спогади старожилів міста про те, яким було життя з довоєнних часів до наших днів в Києві. Цікаво читати про те, що в післявоєнні часи люди щотижня!!! ходили на танці, в театр і в кіно. Звісно, я розумію, що тоді не було ні телевізора, ні багато чого іншого, що маємо ми. Але ЩОТИЖНЯ В ТЕАТР – це супер круто. Думаю, варто спробувати як це і як це на нас вплине. Думаю, тільки позитивно.

IMG_20160428_141804

P.S. Як завжди, ловіть принт “Мій супер ТРАВЕНЬ”, який допоможе прожити вам цей місяць більше усвідомлено і гарно. Також, можеш придбати календар на Травень тут>>>

Плануйте гарно разом з Принт-Лавкою>>>

– – – – – – – – – –   {Приєднуйтесь до нашої спільноти у ФБ} – – – – – – – – – –

7f5a5935a8efe24c4e2ec4d6ac63b5d9

Завантажуй Мій супер травень  тут>>>
PROMО Травень

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше