7 підтверджень того, що хобі – це важливо

admin
Поділитись

Читаючи одну із статей сьогодні вранці, я звернула увагу на фразу “INTERESTED equils INTERESTING”, що перекладається як “Зацікавлений дорівнює цікавий”. З неї і хотілося би розпочати публікацію про важливість хобі в нашому житті.

Так, в дитинстві ми багато чого робили: ходили до музичної школи, займалися різними видами спорту, малювали, колекціонували марки, гроші…. Але зараз на все це часу немає: робота, дім і купа всяких справ.

Але хобі – це те, що не заважає, а додає. Хобі не приносять доходів чи визнання, проте вони дають нам значно більше. Наприклад ви знали, що Уілл Сміт читає реп, а Меріл Стріп – в’яже, Річард Бренсон займаєтеся кайтбордингом (катання на дошці по воді), Том Едісон любив німе кіно, а Фройд любив збирати гриби і колекціонувати іх…

7 підтверджень того, що хобі – це важливо:

logo pngНайкращий антистрес

У кожного з нас є дуже стресові періоди в житті, коли тиск з усіх боків неймовірний і потрібно знайти дієвий спосіб релакснути, але не втратити тонус. Ось саме тут хобі буде найкрутішим помічником. Почали готуватися до марафону, або вишивати, почали вивчати місто або пішли в похід. Неважливо! Просто переключіться на те, що любите.

logo pngБудить експериментатора

“Чим більше знаєш, тим швидше ростеш”. Коли ви пробуєте нове, ви робите міні-крок поза зоною комфорту, що зменшує бар’єр до експериментів. Вирощування вазонків? Створнення листівок? Малювання? Каліграфія? Пробуйте, шукайте, кайфуйте

logo pngГартує характер

Хобі – це челендж спробувати щось абсолютно нове, почати щось з нуля, почати вчити щось…. Це чудове тренування для характеру, що розвиває силу волі, цілеспрямованість ….

logo pngБустер самооцінки

Коли вам не подобається робота  або ви втратили курс в житті і загубилися в рішеннях і шляхах. Саме тоді ваші хобі стануть класною опорою для свідомості та самооцінки. Хобі не принесе вам нової роботи і не підкаже правильних виборів, але хобі дасть вам внутрішній спокій і відчуття чогось стабільного.

logo pngСпосіб знайти нових класних людей

Чим старші ми стаємо, тим важче нам впускати в своє життя нових людей. Коло друзів стає все вужчим. Але це легко виправити якщо ви знайдете людей, які цікавляться тим самим, що і ви.

logo pngВи  цікавішаєте

Коли ви займаєтесь чимось іншим, ніж робота, ваше оточення також з цим стикається. Ви говорите не тільки про роботу чи дітей, ви ходите не тільки в стандартні місця. Ви не сидите вдома на вихідних, але якщо сидите, то робите щось дійсно приємне або важливе. Ви стаєте різнобарвнішим, різноманітнішим і цікавішим.

logo pngТочка контакту з новими людьми

Переїжджаєте в нове місто, міняєте роботу, прийшли в нову компанію? Хобі – це ще одна точка дотику з новими людьми. Одна з найсильніших. 

Якщо ви ще не придумали чим займатися, ось ідеї, що можуть запалити ваш креатив:) 

Каліграфія, вивчення мови, гончарство, читання, скрапбукінг, виготовлення свічок чи мила, йога, фехтування, ліплення, ровер, садівництво, біг, катання на байдарках, фотографія, карате, вітрильний спорт, катання на лижах, рослинництво, гольф, бокс, стрільба з лука, скелелазіння, теніс, астрономія, графічний дизайн, дослідження вашого генеологічного дерева, фокуси, вивчення історії, блогінг, сквош, подорожі….

І завершу статтю результатами свого хобі, яке дає мені відчуття краси навколо, бажання зафіксувати унікальні моменти і просто кайф – плівкове фото на Зеніт мого тата:)

000012

000030

548251_453722211318512_106339328_n (1) 556541_453721911318542_271193643_n

CNV000014

CNV000019

CNV000021 (2)

CNV000023
000037

CNV000001 (2)

А які хобі у вас? Що би ви порадили для тих, хто ще не визначився з своїми інтересами? 

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше