13 ознак того, що ви витрачаєте життя даремно

admin
Поділитись

Ця стаття є дуже банальною з одного боку, але з іншого – дуже сильною. Вона про 13 ознак того, що щось не так і можливо ви витрачаєте час дарма, крокуючи не ДО своїх мрій, а від них. Марнування часу – це спустошення самого себе, це витрачання того, що дано на порожнє місце. І хоча банально звучить, що потрібно з цим боротися:) Проте давай хоча би задумаємося над цим.


13 ознак того, що ви витрачаєш своє життя даремно 

(1) Ви витрачаєте багато часу на те, що не повинні робити

Відеоігри. Реаліті-шоу. Серфінг в інтернеті. Занадто багато їжі. Занадто багато випивки. Занадто багато ще багато чого.

Серйозно подивіться на своє життя.  Де ви витрачаєте більшу частину свого часу? Це приносить вам користь? Чи веде це до кращого життя? Чи закладаєте ви фундамент свого світлого майбутнього. Якщо ні, то вам просто необхідно зробити переоцінку того, чим ви займаєтеся і внести необхідні зміни.

(2) Ви занадто часто жалієтеся

Я знаю людей, які постійно перезавантажені  життям і постійно на це жаліються. Ви з таких людей? Ви жалієтеся на роботу, на боса, на низьку зарплату, на сусідів… Якщо так, то ви тільки те і робите, що поширюєте негативну енергію. Негатив не змінить ситуацію. Негатив заводить вас в безвихідь. Говоріть краще про те, що ви цінуєте в житті, ніж що вам в ньому не подобається.

(3) Ви не годуєте свої мізки

Якщо ви зупинилися в рості як особистість, ви стоїте на місці і в житті. Як вода, яка стоїть на місці та покривається зеленню. Подібно поводиться і ваш мозок якщо не будете його тримати в активності та вчитися чомусь новому.

(4) Забагато негативних розмов з самим собою

Розмова з самим собою може створити і зламати ваше життя одночасно.

“Якщо ви думаєте, що можете, або що не можете … в будь-якому випадку ви праві” Генрі Форд. 

Якщо ви думаєте, що недостатньо розумні, щоб отримати премію або почати свій бізнес, значить ви праві. Якщо ви говорите, що надто втомилися, щоб докласти зусиль для того, щоб змінити своє життя, ви також праві. Що би ви собі не говорили, це стає вашою реальністю. Тому уважно думайте, що ви говорите собі.

(5)  Ви не відчуваєте натхнення

Чи є у вас до чого пристрасть? Я знаю багато людей, які думають, що пристрасть до чогось у них відсутня. Але так не буває. Відкрийте для себе те, від чого вас пре, чим вам подобається займатися.І зробіть із цього більше.

(6) Ви не плануєте своє майбутнє

Хоча це і круто, жити тут і зараз, часом потрібно дивитися вперед, щоб зрозуміти, куди вам рухатися далі.

Якщо у вас немає цілі чи плану, то ви як човен, що блукає в океані, надіючись знайти хороше місце. Але так не працює.

Ви маєте йти крок за кроком до своєї мети, щоб її досягти.  Так як навігатор веде вас до місця призначення, вам потрібен внутрішній GPS, щоб вести вас правильним шляхом.

(7) Ви витрачаєте занадто багато часу на людей, які не сприяють вашому росту

Дуже легко застрягнути і тусуватися з людьми, які не змушуються вас думати і почувати себе краще. З ними легко бути і легко лишитися на тому самому місці, або впасти ще нижче.  Мені подобається називати таких людей – енергетичними вампірами. Вони забирають у вас життєву енергію і нічого позитивного не дають взамін. Знайдіть людей, які вас мотивують.

(8) Ви залежні від свого телефону

Ну звісно, смартфони – це супер круті гаджети, які можуть вас зачарувати. Не дивлячись на те, що це дуже приємне проведення часу, подумайте скільки часу ви витрачаєте на телефон. І більше того, замисліться про стосунки, які могли б від цього постраждати.  Можливо ви лише читали новини за вечерею з сім”єю. Якщо це так, то втратили час, що могли би приділити своїм близьким.

(9) Ви витрачаєте гроші на те, що не має значення

Є велика різниця між “хочу” і “треба”. Але в сучасному суспільстві ми розмили ці кордони. Все частіше зустрічаєш людей, які не можуть розплатитися по кредитах, зате в них найкрутіші гаджети на планеті.

Якщо задуматися. то насправді існує так мало речей, які нам дійсно потрібні. Їжа, вода, житло і любов. Все інше – просто бонуси.

Тому подивіться на що ви витрачаєте свої гроші і чи зможете зробити якісь зміни. Можливо ви зможете зекономити з метою інвестувати ці кошти в своє майбутнє.

(10) Ви мало спите

Занадто зайняті, щоб виспатися? Дурна звичка засиджуватися до самого світанку? Подумайте, чи варто це вашого здоров’я, чи можливо краще це змінити зараз.

(11) Ви не турбуєтеся про своє тіло

Не тільки сон важливий для вашого здоров’я, а також їжа і спорт. Я знаю, що не кажу вам нічого нового. Але здорова їжа і правильні фізичні навантаження мають дуже позитивний вплив на всього вас. Це також впливає на загальний психологічний і емоційний стан. Тому придивіться до вашого раціону і рівня активності. Можливо ви помітите, що зробивши якісь незначні зміни, ви зможете значно покращити своє життя.

(12)  Ви не виходите з зони комфорту

Я знаю наскільки просто жити в зоні комфорту. Коли я йду в знайомий мені ресторан, я замовляю одне і те саме. Але не тому, що я боюсь спробувати щось нове. А тому,  що люблю ту їжу, яку замовляю. Але це не та зона комфорту, про яку я говорю.

Я маю на увазі ризик, який покращить ваше життя. І майте на увазі, що є різниця між “ризик” і “прорахований ризик”. Будь-який ризик може бути смертельним. Прорахований ризик – це коли зважили всі варіанти і таким способом придумали найкращий план дій.

(13) Ви проживаєте життя, яке вам не подобається

Я вважаю, що успіх вимірюється щастям. Ви щасливі? Якщо ні, то ви маєте щось змінити. Життя має бути цікавим! Якщо ви незадоволені життям, подивіться що ви можете змінити.

Якщо якийсь із цих пунктів про вас – не сумуйте. Ви можете все змінити. Але перше, що ви маєте змінити – це позбивитися думки, що ви цього зробити не можете.

Кожного разу найбільша ваша перешкода – це ваше мислення. Тому з цього і варто почати. Зміните мислення – зміните життя.

via Lifehack

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

 

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше