ТОП 5 спробувати в квітні

admin
Поділитись

Квітень надворі і це не жарт:) Для сьогоднішньої публікації я шукала натхнення, гуляючи Прагою. Часто очевидні речі лишаються в тіні, а ті, що не вартують пріоритетів – стають головними. Тому, сьогодні про прості і важливі речі. ТОП 5, що варто спробувати в квітні 2016.

cup5

Запитуй “ЧОМУ?”

Легке і дуже сильне питання дасть поштовх до розуміння інших і себе. Ти зможеш зрозуміти мотивацію і думки, зможеш ширше глянути на ситуацію та спробувати поставити себе на місце іншого. Не забудь запитати себе “чому?” про роздратування, непорозуміння чи демотивацію. І жити буде легше.

426518c5dd932a32fa1e324db94a767b

cup4

Придбай яскравий аксесуар

Самі обирайте що вам до душі. Але насправді це неважливо. Важливо – це колір! Підберіть собі щось яскраве для квітня, комусь кислотне, а комусь ніжне. Головне – це асоціація з приємними емоціями та наближенням літа. Можливо це діє не на всіх, проте для мене – це найкращий інструмент налаштування на хороший лад.

 

b1f85e9fe440842f069c96891cd7d538

cup3

Плануй щоранку

Неважливо як: в блокноті, на серветці чи в Принт-органайзері. Важливо мати конкретні цілі дня для того, щоб не розпорошитися між стрічкою новин в ФБ та повідомленнями на електронці.  Підбери той метод планування, який комфортний тобі:

  • коли п’єш ранкову каву
  • коли їдеш на роботу
  • за робочим столом
  • чи звечора попереднього дня
  • твій варіант?

12814641_464685903724849_58725316169760118_n

cup2

Хто тебе надихає? 

Визнач ту реальну особу, що тебе надихає на те, щоб ширше думати, рухатися, ставити собі вищі цілі тощо… А тепер просто почитай про неї максимум інформації: про її життя, перешкоди. натхнення. Це можуть бути інтерв”ю чи просо біографії. Звісно, якщо ти маєш можливість поговорити з цією людино – це взагалі круто! Вперед! Але для мене достатньо навіть прочитати інтерв’ю: наприклад Соломії Крушельницьої. Читаю і надихаюся тут>>>>

4_79_47935_1377053288

cup

Дякуй

Існує мільйон приводів і мільйон способів сказати дякую кожного дня! Тому використай хоч один:) А ось  маленькі підказки.

9FunWaysToSayThankYou

(9 веселих способів сказати “Дякую”: – Зробити фото з написом – Skype, Viber, Facetime – Зробити фотокнигу події (ідеально для весілля, вечірки чи ДН) – Подзвонити і сказати – робити листівку з написом – Намалювати як вам подобається подарунок –  Зробити фото як ти використовуєш подарунок…)

Живіть радісно!

А тут ви можете завантажити яскраві для планування квітня та весни тут>>>

Мій квітеньКалендар квітеньПлан на день обклСпорт

 

 

 

 

 

 

Долучайтеся у Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше