Як змалечку закладати правильне бачення світу? Набір принтів для дітей

admin
Поділитись

Хоча я ще не маю досвіду у вихованні дітей:), я впевненна, що саме в дитинстві закладаються основні стержні людини, які протягом життя тільки шліфуються. Я знаю, що якщо виховувати нове покоління думаючих, самостверджених і ідейних дітей, то тоді можна говорити про активні зміни в країні і культурі.

“Легше виховати сильну дитину, ніж змінити дорослу людину.”

Саме тому, я презентую цей яскравий набір, який розробила спеціально для дітей. Чому це важливо?
Тому, що якби в дитинстві я займалася чимось подібним, то можливо мені не знадобилося б 25 років, щоб дійти до якихось елементарних істин цілепокладання. Я щиро вірю, що якомусь маленькому чуду ці прості, але функціональні принти допоможуть яскравіше і чистіше бачити саме свою дорогу.

“Мої перемоги” – це 8 яскравих принтів, що розроблені спеціально для дітей. Принти призначені для кольорового друку і мають пояснення щодо використання.

Promo Ultimate
Деталі тут>>>>

Включено такі принти: 

  • Обкладинка
  • Це я: вклеюємо фото та обираємо три головні цілі року
  • Мої плани та перемоги тижня: в неділю ввечері в першу колонку записуємо плани та завдання, що необхідно виконати протягом тижня. Протягом тижня записуємо свої перемоги та рахуємо їх кількість
  • Мої перемоги місяця: використовуючи попередній принт за 4-ри тижні, малюємо графік своїх перемог. Аналізуємо, що навчилися і що хочемо знати.
  • Тижневі заняття: відмічаємо хрестиком в кольорових колах плановані події тижня та записуємо тижневі турботу. Кожен тиждень має свій колір.

Як використовувати:

  1. Необхідно придбати набір та завантажити папку з PDF файлами
  2. Роздрукувати їх на місяць. Тижневі плани можна вішати на холодильник або стіни, а можна просто скріпити біндером.
  3. На початку тижня заповнювати, а в кінці – робити аналіз.Принти призначені для необмеженого використання. Тобто, завантаживши його один раз, ви можете користуватися ним стільки, скільки необхідно. Сторінки  не закінчаться, оскільки ви завжди зможете роздрукувати нові:)

Деталі тут>>>>

Готую інструкцію щодо заповнення:) Якщо у вас виникли питання – пишіть мені на info@shurshannya.com.ua і я обов’язково відповім.

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше