Краса у повсякденності {тиждень 2}

admin
Поділитись

Продовжуючи щотижневу рубрику “Краса у повсякденності”, я пишу те, що близьке мені. Пишу те, чим намагаюся розбавляти буденність і приносити в своє життя світло. Тож, продовжую на тій же ноті, що і була минулого тижня>>>>. Підписатися на оновлення можна тут>>>
cupДивіться навколо

Вже за 2 дні весна! І це не єдина причина бачити у навколишньому красу. У повсякденності ми часто біжимо і забуваємо про те, що за життям не вженешся. Тому я люблю дивитися на небо, дерева, обличчя людей… і знаходити естетику у простих речах.


7f5a5935a8efe24c4e2ec4d6ac63b5d9

cup2Друкуйте фото

Мені це важливо не тільки тому, що я фанат паперових рефлексій: я люблю писати, а не друкувати, люблю читати паперові книги, а не електронні… Але друковані фото особливі. Вони створюють затишок і дають відчуття близькості щасливих моментів і близьких людей. А ще можна дуже легко їх перетворити на крутий елемент декору вашої оселі

9385d0ca5fa9af6c65afbab7b3c97136

cup3

Надсилайте листівки

Це моє улюблене:) Хтось скаже, що надсилати листівки поштою – це відголос минулого. Але для мене – це класна традиція, яка вже стала невід”ємною частиною мого життя. Я надсилаю листівки з усім місць, де я була. І надсилаю їх тим, хто мені дорогий і з ким би я хотіла розділити щастя подорожі та нового. А ще я надсилаю листівки друзям, яких не бачила кілька років оскільки вони живуть на іншій частині планети. Люблю надсилати листівки бабусі і дідусю у село: для них це прояв уваги, що так важливо. Вибір листівок – це окрема історія, адже зараз в Україні такий бум неперевершених і чудових поштівок: можна придбати тут Добра листівка, або будь-яка Книгарня Є, або такі кав’ярні як Harms, Urban Space, Druzi тощо.

Old Bundle of Letters

cup4

Пакуйте подарунки самі

Так, це займає трохи часу. Але з власного досвіду можу сказати, що воно того варте. Так ти ще більше душі вкладаєш у те, що даруєш.

2e860da200d96ca7ce0d27f159b586e0

cup5

Слухайте українське

Яке зараз щастя слухати українську музику. Такий бум різноманітної, якісної і прогресивної музики: Оnuka, The Maneken, O.Torvald, Bahroma, The Erised, Вагоновожатые, SunSay, Один в Каное, Мария Чайковская, Flëur, Brunettes Shoot Blondes, Epolets, Alloise, PUR:PUR, Vivienne Mort, Fontaliza, Panivalkova, Make like a tree…. А ще ці чудові медіа проекти RadioSkovoroda, UrbanSpace radio.

4253fe841eb5cd9a267cd2a3db62c5f4

 

– – – – – – – – – – – – – – –   {Приєднуйтесь до нашої спільноти у ФБ} – – – – – – – – – – – – –

www.shurshannya.com.ua

 

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше