Якщо ви думаєте, що планування це нудно… {відео}

admin
Поділитись

Чому планувати гарно – це ще один фактор мотивації і натхнення? Бо перетворивши щоденну рутину на яскравий і веселий процес, ви самі собі подаруєте більше енергії і позитиву!

Так, виглядає планування дня у мене разом з Принт-Органайзером. 

Що говорять користувачі?

Щойно отримала органайзер. Принти виправдали всі мої очікування, дуже якісні і гарно виглядають у чорно-білому друці. Дякую, Тетяно за чудову роботу. Я напевно так як і усі маю проблеми із тим, щоб усе встигнути, але впевнена, що чудові принти допоможуть цікавіше планувати. І, що дуже важливо, намагатися встигати все по плану. Дуже рекомендую тим, кому подобається щось креативне, цікаве і надихаюче на нові плани та мрії.

Одна хвилина планування економить 10 хвилин робочого часу. Ви вже про це чули? І я чула – багато-багато раз :), але завжди не вистачало достатньо зусиль для різностороннього планування. Органайзер чудово допомагає в цьому завданні. Для мене це чудовий інструмент для різних сфер життя, щоб об’єднати професійні та особисті плани в гармонійний розвиток, день за днем, тиждень за тижнем… Всім нам побажаю побільше планування, адже хоч це іноді і непросто, але так приємно розплановувати мрії

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше