КРАСА У ПОВСЯКДЕННОСТІ

admin
Поділитись

Я щиро вірю, що будь-яке життя – наповнене красою і щастям.

Питання тільки в тому, наскільки активно ми їх шукаємо і чи готові прикладати до цього зусилля. Тому, я хочу почати нову рубрику “Краса у повсякденності”, ціль якої показати у простих повсякденних речах затишок і красу.

logo sign

Щоп’ятниці протягом місяця я буду публікувати порції ідей і натхнення, що дають мені ґрунт для розумів. Я хочу нагадати собі і вам про те, як можна знайти щось хороше, добре, красиве чи приємне кожного дня. Часом нам так не вистачає крихти світла якогось похмурого дня. Для мене – це воно. Я не буду розписувати багато, але передам лише ідею того, що кожен може інтерпретувати так, як актуально йому саме зараз.  Енджой.

[Tweet “”Краса у повсякденності”. Про те, як знайти красу і затишок у простих речах”]
logo pngТрадиції

Вони гріють душу і дарують відчуття приналежності до чогось великого, чистого і неосяжного.Часто традиції вважаються старомодними, але особисто мене заворожує їх дух та відчуття причетності до чого важливого. 

d34d270c02f7e77fbe620556e05fef8b

logo pngГарна їжа

Натуральне – завжди по-своєму прекрасне. Як окремі шматки якоїсь простої і довершеної краси, уже створеної для нас. Нам лишається лише побачити її.
3ee8e31550ebca765aac6b6985be3905

logo pngСвітло

Воно приносить радість і тепло. Чи то ви знайшли його у вікні чи в душі – бережіть. Світло дарує любов

1f12a0797d6ca9aae2d117eeedc9d14e

logo pngМистецтво

Творіть кожного дня. Неважливо що, але створюйте красу у тому, що ви робите – буде то сніданок, повідомлення чи робота. 

2ef131161db53b8d4a13d78ab544d88a

logo pngРанки

Ранки – особлива пора дня. Вони заряджають, створюють настрій, додають сили. Так, це в тому випадку, якщо ви подарували собі хоча би годину зранку без бігу і поспіху:) Таке буває нечасто, погоджуюся. Але не забувайте себе радувати таким щастям хоч інколи. 

fbcbdc08cb7dd5a1d0a4aeb66ad9dc10

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше