Коли фокусуватися не так легко, як пишуть

admin
Поділитись

Цілком логічним є той факт, що якщо ти концентруєшся на одній справі, то шанс досягти успіху є значно вищим, ніж коли ти робиш все і одночасно. Але, якщо діло доходить до практики, то тут особисто я стикаюся з величезними труднощами.

Я не можу почати лише один проект, бо паралельно виникає купа ідей, які вже руки чухаються реалізувати, хочеться пробувати, експериментувати, вчитися …  Швидкість життя та кількість інформації і можливостей так зашкалюють зараз в нашому суспільстві, що так чи інакше ми прагнемо робити все і зараз. Тож я вирішила трохи попрацювати над цими питанням і ось до чого дійшла.

ФОКУСУ можна досягти тоді, коли ти розумієш для чого це необхідно і скільки це буде тривати.

Маючи відповідь на ці питання можна сфокусуватися наприклад на реалізацію одного проекту на визначений термін і вже потім проаналізувати ситуацію щодо наступних кроків.

ФОКУС НА ОДНОМУ

1-circle

Розставте пріоритети.

Перш ніж на чомусь фокусуватися, важливо розуміти, чому саме на цьому ви маєте сконцентруватися в першу чергу. Зазвичай, коли я відчуваю, що зашиваюся і це впливає на якість моєї роботи, я зупиняюся. Один ранок чи вечір виділити можна завжди. Я аналізую  заради чого я це роблю, які конкретні цілі  я хочу досягти. Осягнувши свою мотивацію і зробивши рефлексію того, на якому етапі кожна справа є зараз – легко визначити на чому потрібно фокусуватися ближчим часом.

[Tweet “Чому саме на цьому ви маєте сконцентруватися в першу чергу. “]

2-circle

Приймайте виклик

Зрозумівши, що  зараз вимагає  найбільшої уваги, починаємо копати глибше. Тобто, власне кажучи, і фокусуємося на одному проекті, навичці, ідеї, стартапі, контракті…Тобто висновок такий: для ефективного фокусування потрібно мати ціль і дедлайн.

І у цьому вам може допомогти легкий і свіжий принт “Фокус-челендж”. Виберіть одну ціль та працюйте над її досягненням 1 місяць. Кожного дня ви мусите запланувати хоч один маленький крок вперед.

Чому я називаю це челенджом (викликом)? Бо, з свого досвіду можу сказати, що це вимагає не аби яких зусиль, сили волі і мужності.

Focus cover

{Завантажуйте тут}

P.S. Долучайтеся в ФБ з хештегом #focuschallenge, діліться своїми викликами у нас на сторінці ФБ>>> та отримуйте фрі принти для гарного планування.

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше