ТОП5 спробувати в лютому 2016

admin
Поділитись

ТОП 5 кавер

Отож, початок кожного місяця несе в собі нові плани, мрії і натхнення. Місяць – це достатньо, щоб змінити і зробити дуже багато: можна виробити нову звичку, спробувати цікавий досвід, прочитати мінімум 1 книгу, прослухати серію відео в Tedx тощо. Але все це так легко розгубити в щоденній рутині.

Саме тому, я підготувала ТОП 5 речей, що варто спробувати в лютому!

Якщо у вас є свої ідеї чи доповнення – пишіть в коментарях або поширюйте цю сторінку, та отримайте бонусний принт! (обов’язково надішліть мені свій е-мейл та посилання на ФБ для отримання принта)

1-circleЗУСТРІНЬТЕ СХІД І ЗАХІД СОНЦЯ

Так, така елементарна річ може додати вам натхнення та креативності. Один раз в місяць можна себе змусити встати в 6-й ранку або вивільнитися ввечері для такого щастя. Ось вам посилання >>>, де можна точно дізнатися час заходу і сходу сонця у вашому місті.

2-circle

ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТ ПЛАГІН

Спробуйте контролювати свій час: це перший крок до продуктивності і ефективності. Для мене справнім відкриттям став плагін для  Chrome “Facebook Newsfeed Eradicator“. Так, працюючи в ФБ я можу не відволікатися на стрічку новин, ще й англійську підтягнути. Як на мене – СУПЕР. Бо у фейсбуці мій час вислизає з-під ніг:)

1-ci3rcle

4 ГАРНИХ СНІДАНКИ

Як активні зайняті люди, часом ми не маємо часу на сніданки. Є купа теорій про різні види сніданків та їх користь, але я пропоную в лютому спробувати приготувати собі дійсно гарні і корисні сніданки. Всього 4 на місяць – це кожну неділю наприклад. Прості, гарні і корисні ідеї можна знайти тут>>>.  Ваше тіло подякує вам, а можливо і почне вироблятися нова класна звичка.

3

ВІДДАЙ ІНШОМУ (PAY IT FORWARD)

Ви бачили фільм «Заплати іншому» («Pay it forward»)? Ідея в тому, що коли одна людина робить добре діло, вона передає естафету добра тому, кому вона допомогла. Так, добрі справи поширюються методом мережування. А що таке можете зробити ви в лютому 2016? До прикладу, можна віддати речі на благодійність, оплатити комунальні послуги батькам чи стати інвестором на краудфандинговій платформі, хай і на 100 грн. Такий принт можна знайти в Річному планувальнику ось тут>>>

5

СКЛАДІТЬ СПИСОК ДЛЯ ЧИТАННЯ

Так, якщо він у вас вже є записаний – то ви круті. Але я знаю, що у багатьох, він є тільки в голові, десь в нотатках телефона чи блокноті. Книги – це велика частина нашого життя та розвитку. Підходьте до їх вибору ретельно. На це згодиться звичайний папір А4 розміру. Але його можна знайти і тут>>>

“Ліниві – завжди посередні люди.” Вольтер

А тут можна завантажити free принт “МІЙ СУПЕР ЛЮТИЙ”. Енджой

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше