ТОП 7 відкриттів Праги

admin
Поділитись

Побувши трохи в Празі, хочу з вами поділитися цікавими фото моїх пражських відкриттів. Отож, ТОП 7 атмосферних фото цікавого, що, як на мене, гарно передає атмосферу цього міста.

(1) The Nostalgic Tram №91 (Історичний трамвай №91)

Має маршрути по вихідних та на свята з квітня по листопад.  Так за 35 чеських крон можна катнутися по центру Праги та відчути історичний шлейф цього міста.

DSC_0572

(2) Вітраж  “Tesla Radio”

Це чудо ми знайшли в одному з пасажів, що називається Pasáž Světozor. Сам Тесла проводив наукові роботи в Карловому університеті, найстарішому університеті Європи, що знаходиться в Празі. А ще в цьому переході ви можете знайти найсмачніші в моєму житті (а їх було не мало:) тістечка і тортики.  
DSC_0570

(3) World Press Photo виставка

Я винесла це фото в ТОП 7, оскільки за склом ви можете побачити фото з Майдану, що були представлені на цій виставці. Ми нарахували 4 фотографії присвячені цій темі.

DSC_0601(4) Скульптура-фонтан з підтекстом

Творіння скандально відомого своїми нестандартними скульптурами-викликами чеського скульптора Давида Чорного. Вона розташована перед входом до музею Франца Кафки. Часто, люди не помічають того, що два чоловіки стоять на карті Чехії і … ну ви самі розумієте:) А ще, між чоловіками знаходиться невеликий зелений диск, на якому написаний номер телефону зі словами «SMS Peeing Men». Відправивши SMS на цей номер і почекавши якийсь час, ви побачите, як чоловіки будуть “Виписувати” фразу, яку ви відправили SMS.
DSC_0640

(5) Скульптура “Кінь”

Витвір того самого скандального скульптора Давида Чорного. Цікаво, що скульптура розміщена в Lucerna Рalace, що можна знайти на вулиці Vodičkova. Цей палац було побудовано в 1920 році та зараз вся будівля є у власності однієї сім’ї. Там можна знайти кілька кафе та ресторанів, театр та кінотеатр, рок-бар і магазини. Ну і дивного коня:)

lucerna_kun(6) Пасажі

Мене вразило в цьому місті кількість схованок. Внутрішні дворики, проходи, цілі площі, парки і кафе в пасажах та інших закаулках міста. Зазвичай, такі місця повні цікавих знахідок:

– Затишні кафе на внутрішніх площах
DSC_0584

– Скульптури у захованих парках

DSC_0555

(7) Качки

Цілі зграї качок живуть на основній річці Праги – Влтава. Їх легко можна помітити на Карловому мосту. Скажу вам, що вони балувані увагою туристів, проте додають свій особливий колорит.

DSC_0637

Побачимо, що ще за чудеса зустрінуться на моєму шляху:)

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше