Аналізуємо 2015 гарно. {free принт}

admin
Поділитись

Як не сумно визнавати, час – невблаганний. І ось ще тільки було сонце і пляж, як ми вже готуємося до Нового Року. В процесі підготовки кожен може знайти собі справи по душі: хтось пише список подарунків, хтось думає  як організувати грандіозну вечірку, а хтось – вже купив квитки кудись в теплі краї. Але є одна річ, яку MUST DO кожен:  проаналізувати цей рік і запланувати наступний.

Це можна робити різними методами:tumblr_nwdn70Tdiw1r5s8dro1_1280

  1. Піти в кав’ярню і наодинці з смачнючим капучіно з корицею підвести підсумки.
  2. Провести суботу чи неділю вдома, закутавшись в улюблений шарф, натягнувши теплющі шкарпетки та вмостившись в улюбленому кріслі.
  3. Взяти пледик і термос м’ятного чаю та гайнути в парк на лавку.
  4. На “крайняк” – виділити годинку в своєму щільному графіку та просто заварити імбирний чай з ваніллю під час обідньої перерви

Ну ви зрозуміли:) Список може продовжити кожен з нас.

Чому так важливо аналізувати?

Ми багато мріємо, плануємо і думаємо. Та часто ці ідеї не реалізовуються не через перешкоди і не тому, що було важко, а тому, що ми так і не почали нічого робити. Це епічно, але правда.

Саме це мене спонукає завжди обдумувати свої мрії в деталях: не просто побачити картинки райського результату, а конкретні кроки як можна його досягти. У кожного з нас є хороші і проривні роки, а є не дуже успішні, а то і провальні. Але, який би не був ваш 2015, подумайте про ці 360 днів та зробіть висновки.

Звісно планувати майбутній рік значно приємніше, адже там, десь там:) нові горизонти, вершини, великі амбіції …. Проте саме аналіз попереднього року збільшує ваші шанси на 1000% дотягнутися до мрій наступного. Тому, я хочу  зробити процес аналізу 2015 року апетитнішим. Ця вправа дуже легка, але я гарантую новий ґрунт для роздумів і планів:)
head Article 1

Які плановані цілі не було досягнуто в 2015 році?

Запитайте себе про причини, чому ці цілі не досягли та занотуйте їх.

Article 2

Які цілі були заплановані і досягнуті в 2015 році?

Проаналізуйте причини того, як ви змогли їх досягти та запишіть.

{У цьому вам допоможе новий принт, що розроблено спеціально для цього. Просто натисніть на картинку та завантажте файл безкоштовно.}

завантажити принт

Я вірю, що свідомо бути відповідальним за своє життя – це те найкраще, що ми можемо досягти у своїй внутрішній гармонії. Енджой.

Плануйте гарно!

– – – – – – – – – – – – – – –   {Приєднуйтесь до нашої спільноти у ФБ} – – – – – – – – – – – – – 

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Поділитись

Читайте також

.
Проходь наші майстер-класи!
детальніше
Долучайся до нашої спільноти!
детальніше
Купуй в нашому онлайн-магазині!
детальніше